Купити Прикольні жіночі шкарпетки з швидкою доставкою по всій Україні

Прикольні жіночі шкарпетки в подарунок купити в інтернет - магазині

Наш онлайн - магазин GIFT2U пропонує Вам вибрати в подарунок брендові жіночі аксесуари преміум класу, найвищої якості, з самими трендовими принтами і візерунками наступних властивостей:

  • Епатажна і яскрава білизна вітчизняних і зарубіжних брендів бездоганної якості. У наборі вироби з унікальними малюнками – від холодних ментолових відтінків, до теплих сонячних і вогненних. Візерунки відповідають самим модним тенденціям. Вироби мають універсальний розмір 36-40, у складі 80% органічний бавовна, 17% поліамід і 3% еластан;
  • Жіночі шкарпетки призначені для найстильніших і вимогливих модниць, що віддають перевагу активний спосіб життя, подорожі, спорт, увагу оточуючих і бездоганні і естетичні речі в своєму гардеробі;
  • Незвичайні аксесуари класу люкс представлені вітчизняними і закордонними брендами, виготовлені на новітньому обладнанні, сертифіковані в Україні, зроблені з найкращої сировини бездоганної якості;
  • При бажанні можна укомплектувати подарунковий набір самостійно, виходячи зі своїх смаків або стилю;

Набір кольорових шкарпеток з цікавими кольорами – прекрасна ідея для корпоративного подарунка на професійне свято, Новий рік, 8 Березня або будь-якого іншого події.

Оригінальні жіночі шкарпетки з візерунком купити в Києві і по всій Україні онлайн в інтернет - магазині GIFT2U

Наші клієнти у захваті від незвичайних практичних і дуже стильних подарунків для своїх улюблених жінок, подруг і колег. Кольорові модні і надміцні новинки Sammy Icon і HAPPY SOCKS будуть незабутнім і турботливим подарунком для Ваших рідних, близьких, друзів або колег.

Популярні шкарпетки для дам викличуть захоплення і гордість у їх власників майбутнього – яскравий модний аксесуар виділить дівчину з натовпу і додасть барв і епатажності як в тренажерному залі або туристичній поїздці, так і в міській повсякденній суєті, зробивши стильний акцент в стиль кежуал.

Купити жіноче білизна з швидкою доставкою по Києву та Україні можна онлайн, відвідавши віртуальні полиці нашого інтернет - магазину не виходячи з офісу або квартири.

Ви хочете зробити яскравий модний і ексклюзивний подарунок подрузі, колезі або родичці? Вона веде активний спосіб життя, любить спорт, подорожі і стежить за модними новинками? Виберіть їй у подарунок набір яскравих стильних шкарпеток з самими модними принтами і самими незвичайними рацветками, які будуть бездоганним акцентом в спортивному стилі, так і в повсякденному одязі - на тренуванні, в поході, на вечірці, на пікніку. Брендові вітчизняні шкарпетки Icon Maxi, представлені на нашому сайті, чудової якості і відповідають самим модним тенденціям - оригінальні малюнки і кольори викличуть захоплення у самих вимогливих модниць.

Відображати:
Сортування
Жіночі шкарпетки Bamboo Universe призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з традиційними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з бамбуковою пряжі високої як..
425.00 грн
Жіночі шкарпетки Chevron Style призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з традиційними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни високої я..
425.00 грн
Теплі жіночі шкарпетки Christmas призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з традиційними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжений гольф. Аксесуари прикрашають символічні зображення різдвяних персонаж..
425.00 грн
Жіночі шкарпетки Dream Team призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з новорічними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натуральної бавовняної нитки висо..
565.00 грн
Жіночі шкарпетки Drive Style призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натуральної бавовн..
385.00 грн
Жіночі шкарпетки Ethno Style призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з традиційними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни високої яко..
395.00 грн
Жіночі шкарпетки Fairytale New Year призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з новорічними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натуральної бавовняної ни..
445.00 грн
Жіночі шкарпетки Fantasy для практичного і стильного привітання друзів, коханих, колег - з днем народження, святом Валентина, Новим роком та іншими подіями. Шкарпетки послужать самим яскравим штрихом в модному образі. Вироби мають посилені носок, п'яту і підошву, міцну, гумка, стандартну верхню ..
375.00 грн
Жіночі шкарпетки Fresh для практичного і стильного привітання друзів, коханих, колег - з днем народження, святом Валентина, Новим роком та іншими подіями. Шкарпетки послужать самим яскравим штрихом в модному образі. Вироби мають посилені носок, п'яту і підошву, міцну, гумка, стандартну верхню ча..
425.00 грн
Жіночі шкарпетки Jazz Motives призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натуральної бавов..
395.00 грн
Жіночі шкарпетки My Нього призначений для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натуральної бавовнян..
385.00 грн
Жіночі шкарпетки Pop Up Girl призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натуральної бавовн..
385.00 грн
Жіночі шкарпетки Romantic призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натуральної бавовни в..
445.00 грн
Жіночі шкарпетки Safari призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з традиційними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни високої якості, ..
395.00 грн
Жіночі шкарпетки Spongebob для практичного і стильного привітання друзів, коханих, колег - з днем народження, святом Валентина, Новим роком та іншими подіями. Шкарпетки послужать самим яскравим штрихом в модному образі. Вироби мають посилені носок, п'яту і підошву, міцну, гумка, стандартну верхн..
375.00 грн
Жіночі шкарпетки в подарунковій упаковці Brutal Style призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготов..
385.00 грн
Жіночі шкарпетки в подарунковій упаковці Christmas Style призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з традиційними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з нат..
385.00 грн
Жіночі шкарпетки в подарунковій упаковці Dynamic Style призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з новорічними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натура..
415.00 грн
Жіночі шкарпетки в подарунковій упаковці Happy New Year призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з новорічними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з натур..
410.00 грн
Жіночі шкарпетки в подарунковій упаковці Nation призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготовлені з..
425.00 грн
Жіночі шкарпетки в подарунковій упаковці Spring Motives призначений для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з чоловічими святами – Днем Захисника Вітчизни, днем народження, святом Валентина, Новим роком та іншими подіями. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву,..
395.00 грн
Жіночі шкарпетки в подарунковій упаковці Unicorn Poop призначені для модного і практичного привітання друзів, коханих, колег з сімейними чи професійними святами. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжену верхню частину носка. Вироби виготов..
530.00 грн
Стильні жіночі шкарпетки набором Pink Flamingo призначені яскравим стильним дівчатам, які цінують зручність і красу. Набір з 4-х пар білих і сірих шкарпеток з трендовими принтами буде практичним і стильним подарунком до будь-якої події – корпоративному, романтичному, на день народження або до ..
600.00 грн
Оригінальний комплект жіночих шкарпеток Black and Pink призначений яскравим стильним дівчатам, які цінують зручність і красу. Набір з 4-х пар шкарпеток з трендовими принтами в чорних, бордових та рожевих тонах буде практичним і стильним подарунком до будь-якої події – корпоративному, романтичн..
600.00 грн