Гід у світі прикольних шкарпеток

Автор Margo 05.05.2016 0 Коментарі

прикольные носки

 


 

Ні для кого не секрет, що шкарпетки є основною частиною гардероба будь-якого чоловіка. Тим не менше, більшість з нас, розглядають їх лише з точки зору практичності та функціональності. У зв'язку з чим, упускається можливість використовувати шкарпетки, як модний аксесуар. Більшість чоловіків, якщо до них застосовується слово «стильний», в першу чергу звертають увагу на аксесуари, які знаходяться на виду – краватки, ремені, сонцезахисні окуляри; але абсолютно забувають, про те, що знаходиться у них під взуттям. Ми пропонуємо вам поглянути на цей елемент гардеробу по-новому і ми покажемо вам, що шкарпетки можуть бути прикольними, стильними та модними. Такими, що тільки підкреслять ваші стиль, почуття гумору, зухвалість.

 

В першу чергу поговоримо про кольори і принти, які використовуються у виготовленні шкарпеток.

 


 

З нейтральним кольором.

 

мужские носки

 

Кожному чоловікові необхідно мати кілька пар шкарпеток нейтральних відтінків у своєму гардеробі. Такі варіанти мають дуже велике значення в професійному житті і офіційних заходах. В першу чергу мова йде, звичайно ж, про чорному кольорі, але насправді, так само можуть бути використані такі кольори сірий, коричневий, пісочний. Звертаємо вашу увагу, що білі шкарпетки краще залишити тільки для спортивного залу.

 


 

Шкарпетки з яскравими квітами без візерунків.

 

цветные носки

 

Яскраві кольорові шкарпетки ідеально підходять для акцентування будь-якого суворого костюма або ж гардеробу в стилі casual. Додайте різноманітні кольори в ваш гардероб, і побачите як чудово можна буде обіграти діловий костюм на контрасті з такими шкарпетками. Для таких випадків найпопулярнішими квітами вважаються лососевий (кораловий, блідо-рожевий), відтінки синього, фіолетового і зеленого.

 


 

Жіночі шкарпетки з використанням геометричних принтів.

 

носки с геометрическим узором  яркие носки с точками

 

Точки, лінії, квадрати і багато іншого, що ви вивчали в школі з геометрії, може бути представлено в дизайнах шкарпеток. Саме такі шкарпетки, з простими формами і в той же час яскравих кольорів, користуються сьогодні найбільшою популярністю. Дані варіанти поєднують в собі мінімальну різкість, почуття стилю, яскравість, але в теж час, вас ніхто не запідозрить в китчевости.

 


 

Модні шкарпетки з яскравими та сучасними візерунками.

 

мужские носки с усами  прикольные носки

 

Саме ці шкарпетки створені, щоб привернути загальну увагу до свого господаря. Ви хочете повідомити всім про своєї унікальності, оригінальності та самості? Тоді ці яскраві шкарпетки саме для вас. На сьогоднішній день немає нічого, що б не могло виявитися як принт для цих шкарпеток, будь то вуса, м'ячі, ананаси або ж психоделічні хвилі.

 

У наступній статті ми ознайомимо вас з маленькими хитрощами, які можна буде використовувати при виборі і використанні яскравих і прикольних шкарпеток.

Залишити коментар