Фотоальбоми для новонароджених

Автор Margo 19.05.2017 0 Коментарі

Фотоальбомы для новорожденныхФотоальбомы для новорожденных купить

 


 

Зворушлива історія першого року життя і спогади, збережені з любов'ю. Перші враження, самі ніжні і щирі почуття. Зберегти все це в пам'яті й згадувати довгі роки потому, гортаючи створений вручну альбом – це кращий дозвілля для тихого сімейного вечора напередодні свят. Подарувати ці емоції і почуття можна. Для цього в каталозі нашого інтернет-магазину представлені унікальні фотоальбоми ручної роботи для новонароджених, виготовлені в техніці скрапбукінг. Це не просто добірка фотографій родом з дитинства – це настрій, укладену на дивним чином декорованих сторінках. Це найкращий подарунок до важливої події в житті кожної родини – появи дитини.

 


 

Фотоальбомы для новорожденныхФотоальбомы для новорожденных Киев

 


 

Фотоальбоми для дівчаток: фактурна папір, бавовна і мереживо

 

Фотоальбоми для новонароджених дівчаток, виготовлені в техніці скрапбукінг, являють собою справжнє естетичне задоволення. Всі матеріали і елементи у виробах ретельно і зі смаком підібрані. Кожен аркуш альбому це своя композиція, своя сторінка життя, до якого хочеться доторкнутися.

Основа альбому – це якісна архівний папір. Вона дозволяє зберігати фотографії в їх первісному вигляді протягом довгих років, захищаючи від вицвітання і псування.

Обов'язково принтованная, вона доповнена більш дрібним декором, який дозволяє створити настрій, відповідне продемонстрованому на сторінці моменту життя дівчинки.

Обкладинка альбому виготовлена з щільного картону і обтягнута якісної бавовняною тканиною американського виробництва. Захищають її від стирання ажурні металеві куточки.

Обкладинка кожного фотоальбому ручної роботи обов'язково доповнюється листівкою з віконцем для написання імені малятка. Воно може бути обрамлено мереживом, квітами або рамкою з натурального дерева з ажурними вензелями.

Обкладинка сторінок якісний. Це можуть бути альбоми з книжковим плетінням сторінок, числом яких обмежується його місткість. Також представлені в нашому інтернет-магазині універсальні альбоми для дівчаток зі знімним кріпленням. Подібні вироби можна доповнювати сторінками, виготовленими власноруч або набутими після. Такий альбом не обмежується першими роками життя дитини, він може стати справжньою історією дорослішання дівчинки, включаючи шкільні роки.

 


 

Фотоальбомы для новорожденныхФотоальбомы для новорожденных Украина

 


 

Фотоальбоми для новонароджених дівчаток - прекрасний подарунок до народження дитини

 

Дизайн альбомів ручної роботи для маляток оригінальний і для кожного замовника майстри можуть підібрати свої принти, тканини та їх поєднання. Також можна вибрати альбом, створений за принципом вже представлених моделей.

Принти і забарвлення альбомів по-ніжні дівочі. Це квіти, приємні оку малюнки в стилі бохо, а також рослинні орнаменти і класичні малюнки, наприклад, горох або смужки.

Крім віконець для фотографій на сторінках альбомів передбачені конверти, кишеньки і секретики, в яких можна зберігати особливо зворушливі моменти першого року життя, а також значимі для будь-якої мами речі: бирку з пологового будинку, перший локон і т. д.

В якості додаткових декоративних елементів майстри при виготовленні альбомів використовують:

  • стрічки;
  • мереживо;
  • квіти зі стрічок і штучних матеріалів;
  • пов'язані вручну ажурні квіточки з камінням;
  • декоративні намистини, що імітують перли, та інше.

Альбом ручної роботи в техніці скрапбукінг – це дійсно хороший і дуже особистий подарунок. Презентуючи його, ви можете бути впевнені, що він подарує безліч приємних моментів і самій дівчинці, і її батькам, а радість кожного пережитого моменту залишиться з ними на все життя.

Залишити коментар