Скриньки і купюрниці в техніці декупаж

Автор Margo 14.06.2017 0 Коментарі

Шкатулки и кпюрницы декупаж, Киев, Украина

 


 

Універсальний подарунок для будь-якої людини – це гроші. Піднести їх красиво і зі змістом, зробивши подарунок дійсно індивідуальним, дозволять купюрницы. Скриньки і купюрницы в стилі декупаж виготовлені повністю вручну, з використанням натуральних і якісних матеріалів – це статусні та ексклюзивні аксесуари.

 

Купюрницы: універсальний подарунок

 

Купюрницы ручної роботи виконані в різних стилях, і декоровані тематично. У нашому каталозі ви знайдете скриньки для чоловіків і жінок, презентувати які можна: на День народження, ювілей, Новий рік, в якості сюрпризу на річницю весілля молодятам в день одруження. З їх допомогою можна виразити подяку близькій або значимого вам людині.

 

У скриньці можна зберігати купюри, прикраси або відповідного формату документи. Завдяки компактному виробу вони всі будуть в порядку і під рукою.

 


 

Скриньки для грошей: матеріали та оформлення

 

Основа шкатулок, представлених у каталозі нашого інтернет-магазину – це натуральне дерево. Доповнюють його, залежно від дизайну купюрницы:

 

  • штучно зістарена металева фурнітура;
  • рамки під фото;
  • брошки і т. д.

 

Такий виріб прекрасно виглядатиме на жіночому туалетному столику, на робочому столі в офісі, а також у рамках робочого кабінету.

 

Скриньки і купюрницы декупаж, представлені в асортименті, можуть бути оформлені як шкатулки класичного вигляду і аксесуари в форматі вінтажних саквояжів або старовинних книг. Це презенти зі змістом, які можуть бути декоровані у відповідності з вашими смаками та уподобаннями.

 


 

Шкатулки и купюрницы декупаж, Киев, Украина  Шкатулки и купюрницы декупаж, Киев, Украина

 


 

Декор шкатулок і купюрниц: декупаж

 

Кожна купюрница – це витвір мистецтва зі своїм посилом і характером. Підібрати їх можна, відштовхуючись від захоплень того, кому вони призначені. У переліку вже втілених нашими майстрами ідей є скриньки для грошей з зображеннями:

 

  • старовинних карт;
  • яхт;
  • англійських газет;
  • подорожей.

 

Вироби в техніці декупаж виглядають вивірено елегантно і цілісно. Кожна їх деталь в композиції продумана майстрами і ретельно опрацьована, починаючи від ручок, куточків та замочків на саквояжі, і закінчуючи фактурою поверхні. Остання може імітувати: джинсові тканини, шкіру натурального походження. Також скриньки доповнюються мереживом і виконаними вручну об'ємними мініатюрами.

 

Майстри майстерно состарівают поверхні, щоб кожне виріб виглядало як твір мистецтва. Подібні подарунки не припадають пилом на полицях, за ними доглядають і стежать, їх люблять і навіть залишають на увазі, коли в них зберігаються невеликі суми або прикраси щоденного користування.

 


 

Шкатулки, купюрницы декупаж купить, Киев, Украина   Шкатулки, купюрницы декупаж купить, Киев, Украина

 


 

Де придбати ексклюзивну скриньку або купюрницу?

 

Купити елегантну купюрницу в якості подарунка ви можете в нашому інтернет-магазині. Виберіть її за прикладом виробів з каталогу виконаних робіт або замовте власне, ексклюзивний виріб з авторським дизайном.

 

Вибираючи і замовляючи настільки особистий подарунок, пам'ятайте, ми – не просто інтернет-магазин. Ми - професіонали своєї справи і прихильники ручної роботи. Виготовлення кожного вашого замовлення займає період від 3 – 5 днів, що залежить від складності роботи.

Залишити коментар