Дитячий мобіль з фетру – розвиваюча іграшка в подарунок малюку

Автор Margo 03.09.2017 0 Коментарі

Дитячі мобілі – перші іграшки, які допомагають новонародженій дитині усвідомити навколишній світ. Весела яскрава карусель – це не тільки прикраса над ліжечком дитини. З перших днів життя яскраві і красиві іграшки привертають увагу дитини, знайомлять з поняттями кольору, руху і звуку. Іграшка стимулює розвиток зорових, звукових, а потім і тактильних відчуттів. Її можна використовувати, як для активних ігор, так і в процесі засипання малюка. Дитячий мобіль на ліжечко – не тільки красивий, але і практичний подарунок новонародженому.

 

 


 

Як вибрати дитячий мобіль

 

Як і всі предмети, які оточують малюка з перших днів життя, дитячі іграшки повинні відповідати вимогам безпеки, бути бездоганної якості, містити елементи творчості і позитивної енергетики. Цими якостями як не можна краще володіють дизайнерські мобілі з фетру, виконані Hand Made майстром. При виборі подарунка слід звертати увагу на:

 

  1. Застосування екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів – фетр, холлофайбер та ін. з яскравою і м'якою текстурою. Адже, коли малюк підросте, іграшки з мобіля можуть бути зняті і використані для активних ігор;
  2. Тематику іграшок – мобіль для хлопчика з машинами, ракетами, повітряними кулями або для дівчинки з принцесами та пташками. Також можна вибрати карусель в стилі унісекс з веселими героями мультфільмів;
  3. Функціональність – за пластиковими іграшками легше доглядати і чистити, але малюки люблять м'які предмети, які легше і безпечніше. Також слід вирішити – мобіль буде тільки для спостереження або використовуватися для тактильних ігор в якості розвитку дрібної моторики рук. У першому випадку можна вибрати паперові або дерев'яні підвіски. У другому – тільки пройшли контроль безпечні предмети;
  4. Звуковий супровід – яскрава і весела карусель може мати звуковий супровід, яке замінить колискову пісню в процесі засипання малюка. Музична складова може мати регульовану гучність звуку або можливість відтворювати запис в електронному вигляді.

 

Обраний якісний і функціональний дитячий мобіль у подарунок буде стимулювати дитину вивчати події відбуваються навколо.

 


 

Переваги розвивального мобіля для новонародженого

 

Значення яскравих каруселей над ліжечком новонародженого малюка важко переоцінити. Це одні з перших образів, на яких він вчиться фіксувати увагу. Підвіски-іграшки на мобилях допомагають вирішити відразу кілька завдань:

 

  • Привертають увагу новонароджених малюків і є хорошою альтернативою необхідності постійно перебувати батькам поруч;
  • Малюк вчиться концентрації уваги на рухомих об'єктах, розвиваючи когнітивні функції і мислення;
  • Спокійна музика діє убаюкивающе, допомагаючи дитині спокійно заснути або перенести гігієнічні процедури;
  • М'які іграшки допомагають розвивати сенсорне сприйняття, дрібну моторику рук і готують малюків до етапу початку розвитку мовлення.

 

В результаті дитячий мобіль над ліжечком допомагає не тільки розвиватися дитині, але і буквально звільняє батьків від щохвилинного занепокоєння за поведінкою дитини. В результаті вони можуть зайнятися своїми справами або просто спокійно відпочити, знаючи, що мобіль не тільки розважає дитину, але й допомагає йому зробити перші кроки у вивченні нового світу.

Залишити коментар