Іменні ялинкові іграшки

Автор Margo 17.12.2017 0 Коментарі

Яскраві ялинкові іграшки – неодмінний атрибут новорічних та різдвяних свят. Нові новорічні ялинкові прикраси здатні створити атмосферу цього чудового свята і залишити незабутні враження присутності справжнього різдвяного чарівництва. Дарувати ялинкові прикраси – це завжди радісно і красиво, новорічні кулі hand made приведуть у захват не тільки дітей, але і дорослих. А якщо на них будуть зображені фото близьких, друзів або колег – тут вже сюрприз буде зовсім незвичайним.

 


 

новогодние шары  новогодние шары

 


 

5 порад при пошуках ялинкових іграшок handmade

 

Традиційно до новорічних свят умільці пропонують безліч ялинкових прикрас ручної роботи. Якщо ви бажаєте придбати справжній витвір мистецтва, який стане ідеальним прикрасою новорічної ялинки та зможе радувати і захоплювати оточуючих довгі роки, слід пам'ятати:

 

  1. Дерево – найкращий матеріал для іграшок, який ідеально гармонує з новорічною ялинкою.
  2. Кулі – неминущий класичний тренд, який буде актуальним через багато років так само, як і в часи нашого дитинства.
  3. Шар повинен бути порожнистим, не навантажувати і не прогинати гілки новорічної красуні.
  4. Стиль оформлення краще вибрати класичний або вінтажний – новорічні ялинкові прикраси пов'язані з усталеними традиціями.
  5. У нинішньому сезоні в тренді – іменні кульки із зображеннями родичів, коханих і рідних людей.

 

Сучасні технології дозволяють залишити на дерев'яній поверхні кулі будь-які зображення, взяті з фотографій, у тому числі старовинних сімейних.

 

Іменні дерев'яні новорічні іграшки – актуальна модна тенденція

 

Подарувати на новорічні свята унікальні дерев'яні кулі з фото друзів або рідних – це вишуканий та екслюзивний спосіб не тільки прикрасити святковий інтер'єр, але і залишити пам'ятний дар на багато років. Також це унікальний спосіб привітати колег, адже поверхня кулі можна брендувати логотипом компанії.

Комп'ютерна друк дозволяє створити ідеальне якісне зображення, яке буде радувати власника оригінального прикраси довгі роки. Іменні кулі будуть прекрасним пам'ятним подарунком, який може стати повноцінним екземпляром у колекції сімейних цінностей. Новорічна ялинка, прикрашена зображенням представників сімейного родового дерева – це унікальний завершальний штрих в оформленні самого світлого і радісного свята.