Картини з бурштину в інтер'єрі

Автор Margo 19.07.2018 0 Коментарі

За допомогою дії чотирьох стихій природи виник один з найтепліших і позитивних каменів – бурштин. Сонце зігріло кору давніх хвойних дерев, на якій виникли краплі смоли, давні моря і океани омили затверділий бурштин, а вітер надав йому міцність, земля щедро нагородила камінь позитивною енергетикою. Сьогодні сучасні майстри створюють з бурштину справжні твори мистецтва, які здатні не тільки зігріти теплом будинок, але і створити в ньому найбільш сприятливу обстановку, погасивши сварки і зміцнивши сімейні відносини.

 

Картини з бурштину – не тільки трендові, але і дивно теплі і світлі елементи інтер'єру, які викликають захоплення, як у самих власників, так і гостей будинку. Крім ефектної краси, такі розкішні прикраси є своєрідними амулетами, захищаючи будинок і його мешканців від хвороб, втрат і біди.

 

 

Як вибрати картину з бурштину для будинку

 

 

Перш ніж придбати картину, написану в техніці бурштинової розсипи, слід знати, для якого приміщення вона призначена і де буде встановлена. Правила для розміщення бурштинових картин ідентичні аналогам, виконаним фарбами:

 

 

  • Для вітальні підійде панно, яке буде винятковим доповненням до дизайну кімнати;
  • У спальні відмінно виглядають пейзажі, сімейні картини, виконані з фото замовника, або романтичні репродукції полотен відомих художників;
  • В дитячу краще всього помістити іменні картини дитини, зображення тварин, ангелів-охоронців;
  • Для кухні краще вибрати натюрморти;
  • Кабінети і офіси можуть бути прикрашені картинами з тематикою подорожей та ін.

 

 

Віруючі різних конфесій можуть замовити картини із зображенням тезоименитых святих або репродукції з відомих картин, присвячених Спасителя, Богородиці і Апостолам. Такі полотна будуть розкішним доповненням до домашнього іконостасу, каплиці або спальній кімнаті.

 

картины из янтаря

 

 

Переваги інтер'єрних картин з бурштину

 

 

У бурштинових картин є одна безсумнівна перевага перед звичайними художніми полотнами – вони стійкі до вигорання, пилу і вологості. Бурштиновий пісок, яким розписують картини, а також більш великі елементи каменів, не вимагають місця розташування з певним кутом світла. Вони здатні самостійно створювати розкішні оптичні ефекти і випромінювати тепло, від якого приміщення стане більш затишним. Також до переваг придбання картин з бурштину відноситься:

 

 

  • Довговічність – зображення будуть багато десятиліть радувати своїх власників і можуть стати справжнім експонатом сімейного музею;
  • Міцність – для утримання таких картин не потрібно створення спеціальних кліматичних умов;
  • Цінність – картини з бурштину не просто красиве дизайнерське рішення, але цей дорогоцінний витвір мистецтва, виконаний майстром високої кваліфікації.

 

 

Така техніка розпису можлива виключно завдяки унікальній здатності бурштину створювати різноманітні відтінки – від молочно-білого до коричневого, створюючи теплу і світлу атмосферу в будь-якому приміщенні.

Залишити коментар