Стильна шкіряна сумка-шоппер

Автор Margo 06.04.2016 0 Коментарі

Всім доброго дня. Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі стильну жіночу сумку в ретро стилі, головною особливістю якої є її розмір. У таких сумок є кілька назв – сумка-шоппер, сумка-мішок. В англомовних країнах вони відомі як tote-bag (tote – вантаж, перевезення) або hobo-bag (hobo – мандрувати). І дійсно, маючи таку сумку ви зможете без проблем помістити в неї абсолютно всі необхідні вам речі. Ця сумка підходить для зберігання всіх предметів першої необхідності, а так само це безсумнівно стильний аксесуар, який підійде до більшості з ваших нарядів і тільки підкреслить смак і знання тенденцій моди своєї господині.

 


 

Темп життя у великих містах безсумнівно високий і що б встигнути за ним усім нам просто необхідно мати під рукою все, що може знадобитися «тут і зараз». Тут і приходить на допомогу сучасним дівчатам шикарна сумка-шоппер. Косметика, гаджети, робочий блокнот, аксесуари і ще багато чого без проблем помістяться в цій великій шкіряній сумці. Цей предмет не для театрів, не для званих вечорів, ця сумка-мішок на кожен день – робота, навчання, повсякденні клопоти – ось де вона стане в нагоді.

 


 

Сумка – шопер в подарок DIDENKO Red leatherСумка – шопер в подарок DIDENKO Red leatherСумка – шопер в подарок DIDENKO Red leather

 


 

Ніхто не буде сперечатися, що сумки для жінок є одними з найважливіших аксесуарів, важливіше тільки . . . , сумки для жінки самий важливий аксесуар. Даний факт призвів до величезної кількості видів, стилів, розмірів сумок. І це може зіграти злий жарт, коли часу мало, а основний наряд вже вибрано. Проблеми поєднання аксесуарів точно не виникне з представленої сумкою-шоппер. Мінімалізм, класичний колір, універсальний розмір – ось її основні переваги. І не важливо в якому стилі ви зібралися провести сьогоднішній день, ця шкіряна сумка-мішок точно підкреслить ансамбль.

 


 

Дана сумка-шоппер виконана з якісної, м'якою пресованої італійської шкіри преміум класу і забезпечена стильними ручками, які кріпляться латунними заклепками, що ще більше зраджує їй вид ретро аксесуара. З часом і після частого використання вигляд цієї сумки тільки придбає додатковий шик. Хочемо звернути вашу увагу, що шкіряна сумка-шоппер буде прекрасним подарунком для будь-якої дівчини.

Залишити коментар