Купити Калейдоскопи з швидкою доставкою по всій Україні

Вибрати дизайнерський калейдоскоп в подарунок в інтернет - магазині

На віртуальних стендах нашого магазину подарунків GIFT2U ви можете познайомитися з авторськими калейдоскопами ручної роботи з наступними характеристиками:

  • Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів вручну, мають бездоганну якість зборки. У конструкції застосована спеціальна оптика та вітражне скло. У VIP-моделях встановлена никонівський оптика, використані кристали Сваровскі, тезника лемпворк;
  • Матеріали, використовувані при виготовленні калейдоскопом – екошкіра, пробка, натуральна шкіра безпечні для дітей і дорослих. На тубусі нанесена майстерна гравірування;
  • Серед моделей представлені тематичні лінійки – популярні калейдоскопи на тему Гра Престолів з можливістю замовити гравірування будь-якого королівського дому. Лінійка іменних моделей – прекрасна можливість привітати з святом подарунком абсолютно індивідуальним подарунком. VIP – серія прикрасить колекцію вишуканих аксесуарів;
  • Доповнити подарунок можна індивідуальним чохлом або дерев'яним скринею, на який також можна наносити напис або малюнок;
  • Кожне авторське handmade-виріб унікальний, відтворити абсолютну копію неможливо – два ідентичних вироби будуть відрізнятися виконанням і тонкощами в антуражі;

Авторська робота вимагає часу на виконання. Не забувайте заздалегідь уточнити терміни виконання замовлення.

 

Замовити калейдоскопи ручної роботи в подарунок в інтернет – магазині GIFT2U

Наші клієнти оцінили красу класичної іграшки – унікального калейдоскопа ручної роботи з оригінальною авторською ідеєю. Такий подарунок викличе захват, притягують красою і досконалістю. Чарівний калейдоскоп, постійно змінюються візерунки якого завжди виглядають бездоганно, - кращий сюрприз дитині і дорослому, дарує щастя, радість і чарівну красу. Зверніть увагу на можливість подарувати іменний калейдоскоп з гравіюванням вашого персонального побажання.

Якщо Ви вирішили зробити унікальний незабутній подарунок – унікальний дизайнерський калейдоскоп, готуйтеся зустрічати бурю радості й захвату, магічні іграшки з далекого дитинства нікого не залишають байдужими. Уточнивши умови і терміни виконання авторських замовлень у наших менеджерів, ви отримаєте свій подарунок з швидкою доставкою по Києву та в будь-який інший місто україна в найкоротші терміни.

Ви шукаєте унікальний подарунок, який подарує радість і позитивні емоції дорослим і дітям? Зверніть увагу на магічну іграшку – унікальний калейдоскоп ручної роботи. Візерунки, які складаються в калейдоскопі, можуть повторитися тільки через 10 000 років. Зачаровує магія краси і досконалості змусить забути про рутині і повсякденних турботах, перенесе в світ казки і подарує дитячий захват. Колекційні калейдоскопи виконані майстром вручну, тут можна знайти моделі для дітей і преміальні примірники для VIP-подарунка.

Відображати:
Сортування
Авторський іменний калейдоскоп у подарунок Adagio призначений для незабутнього подарунка дорогій людині, родича, колегу. На шкіряному тубусі майстер може завдати ім'я майбутнього власника і текст авторського побажання замовника. Незвичайна авторська ідея, бездоганна якість, майстерна гравіруванн..
2 600.00 грн
Авторський калейдоскоп Бригантина для незабутнього подарунка друзям, колегам, коханим до дня народження, в якості корпоративного подарунка, до різдвяних свят. Вишуканий сувенір з тубусом з натуральної пробки у високій якості авторського виконання з оптичними склом і дзеркалами, шкіряними кільцями. Н..
1 065.00 грн
Авторський калейдоскоп у подарунок Теплий захід для дитини або дорослого друга, колеги, родича. Сюрприз з чарівних магічних візерунків, повертають у часи спокою та щастя. Тубус виробу виконаний з високоякісної екошкіра теплого червоного відтінку, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла, б..
950.00 грн
Вишуканий іменний калейдоскоп у подарунок Сһасопа призначений для незабутнього подарунка дорогій людині, родича, колегу. На шкіряному тубусі майстер може завдати ім'я майбутнього власника і текст авторського побажання замовника. Незвичайна авторська ідея, бездоганна якість, майстерна гравіруванн..
2 600.00 грн
Унікальний дизайнерський іменний калейдоскоп Рasacalle призначений для незабутнього подарунка дорогій людині, родича, колегу. На шкіряному тубусі майстер може завдати ім'я майбутнього власника і текст авторського побажання замовника. Незвичайна авторська ідея, бездоганна якість, майстерна гравір..
2 600.00 грн
Дизайнерський іменний калейдоскоп у подарунок Mojito призначений для незабутнього подарунка дорогій людині, родича, колегу. На шкіряному тубусі майстер може завдати ім'я майбутнього власника і текст авторського побажання замовника. Незвичайна авторська ідея, бездоганна якість, майстерна гравірув..
2 600.00 грн
Зворушливий дизайнерський калейдоскоп у подарунок Пташки Співучі для незабутнього подарунка друзям, колегам, коханим до дня народження, в якості корпоративного подарунка, до різдвяних свят. Вишуканий сувенір з тубусом з натуральної пробки у високій якості авторського виконання з оптичними склом і дз..
1 065.00 грн
Дизайнерський калейдоскоп у подарунок Синя блакить для дитини або дорослого друга, колеги, родича. Сюрприз з чарівних магічних візерунків, повертають у часи спокою та щастя. Тубус виробу виконаний з високоякісної екошкіра глибокого синього відтінку, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла..
950.00 грн
Ексклюзивний іменний калейдоскоп Tango In Ebony призначений для незабутнього подарунка дорогій людині, родича, колегу. На шкіряному тубусі майстер може завдати ім'я майбутнього власника і текст авторського побажання замовника. Незвичайна авторська ідея, бездоганна якість, майстерна гравірування ..
2 600.00 грн
Ексклюзивний калейдоскоп handmade Ти і Я для унікального подарунок дорогій людині. Герметичний тубус виконаний з натуральної пробки з гравірованим малюнком, закріплений шкіряними кільцями. В конструкції - оптичні дзеркала, вітражні скла, оформлення в стилі лемпворк, Swarovski.Купити калейдоскоп ..
1 065.00 грн
Елегантний калейдоскоп ручної роботи в подарунок Апельсин для дитини або дорослого друга, колеги, родича. Сюрприз з чарівних магічних візерунків, повертають у часи спокою та щастя. Тубус виробу виконаний з високоякісної екошкіра яскравого помаранчевого відтінку, в системі – дзеркальна оптика, ..
950.00 грн
Калейдоскоп handmade в подарунок Таргаріен для унікального подарунка мрійнику, романтику, прихильнику популярного серіалу і відомої комп'ютерної гри до дня народження, новорічних свят і будь-якого іншого події. Герметичний тубус виконаний зі шкіри з гравірованим малюнком, символікою королівських..
2 600.00 грн
Калейдоскоп handmade Острів Скарбів для незабутнього подарунка друзям, колегам, коханим до дня народження, в якості корпоративного подарунка, до різдвяних свят. Вишуканий сувенір з тубусом з натуральної пробки у високій якості авторського виконання з оптичними склом і дзеркалами, шкіряними кільцями...
1 065.00 грн
Калейдоскоп ручної роботи в подарунок Пісня Льоду і Полум'я для унікального подарунка мрійнику, романтику, прихильнику популярного серіалу і відомої комп'ютерної гри до дня народження, новорічних свят і будь-якого іншого події. Герметичний тубус виконаний зі шкіри з гравірованим малюнком, си..
2 600.00 грн
Калейдоскоп ручної роботи Гра Престолів для унікального подарунка мрійнику, романтику, прихильнику популярного серіалу і відомої комп'ютерної гри до дня народження, новорічних свят і будь-якого іншого події. Герметичний тубус виконаний з натуральної пробки з гравірованим малюнком, символікою кор..
1 350.00 грн
Калейдоскоп ручної роботи Новий Світ для незабутнього подарунка друзям, колегам, коханим до дня народження, в якості корпоративного подарунка, до різдвяних свят. Вишуканий сувенір з тубусом з натуральної пробки у високій якості авторського виконання з оптичними склом і дзеркалами, шкіряними кільцями..
1 065.00 грн
Оригінальний іменний калейдоскоп Fuego призначений для незабутнього подарунка дорогій людині, родича, колегу. На шкіряному тубусі майстер може завдати ім'я майбутнього власника і текст авторського побажання замовника. Незвичайна авторська ідея, бездоганна якість, майстерна гравірування по шкірі,..
2 600.00 грн
Оригінальний калейдоскоп handmade Час змін для унікального подарунок дорогій людині. Герметичний тубус виконаний з натуральної пробки з гравірованим малюнком, закріплений шкіряними кільцями. На тубусі гравірування з написом «Цінуй кожну мить - він неповторний». В конструкції - оптичні дз..
1 065.00 грн
Оригінальний калейдоскоп ручної роботи Додому Старков для унікального подарунка мрійнику, романтику, прихильнику популярного серіалу і відомої комп'ютерної гри до дня народження, новорічних свят і будь-якого іншого події. Герметичний тубус виконаний з натуральної пробки з гравірованим малюнком, ..
1 350.00 грн
Оригінальний калейдоскоп ручної роботи в подарунок Один Сон на Двох дорослим і дітям до Новорічних свят, дня народження, на романтичному побаченні і будь-якого іншого події. Чарівний дивовижний візерунок, який повторно може скластися тільки через 10 000 років, вишукана робота handmade, авторське офо..
735.00 грн
Розкішний калейдоскоп ручної роботи Щасливий день для унікального подарунок дорогій людині. Герметичний тубус виконаний вручну з натуральної пробки з гравірованим малюнком, закріплений шкіряними кільцями. На тубусі гравірування з життєствердною написом «Нехай кожен день буде яскравим!' &ra..
1 065.00 грн
Розкішний Нandmade калейдоскоп для VIP подарунка Чумацький Шлях до дня народження, Новорічних свят, романтичної вечері та інших подій. Поглянувши один раз на візерунок, ви зможете його побачити лише через 10 000 років. Магія орнаментів в дзеркалах – тільки для вас, так само як і унікальна диза..
3 250.00 грн
Романтичний подарунковий калейдоскоп Яхта для дитини або дорослого друга, колеги, родича. Сюрприз з чарівних магічних візерунків, повертають у часи спокою та щастя. Тубус виробу виконаний з високоякісної екошкіра перлинно-сірого кольору з малюнком блакитний яхти, в системі – дзеркальна оптика,..
735.00 грн
Сімейний калейдоскоп у подарунок Family для привітання рідних та близьких, дітей і дорослих. Герметичний тубус виконаний вручну з натуральної пробки з гравірованим малюнком, закріплений шкіряними кільцями. На тубусі гравірування з життєрадісними дитячими малюнками. В конструкції - оптичні дзеркала, ..
1 065.00 грн