Модні чоловічі браслети зі сталі купити в Україні

Чоловічі браслети з натуральної шкіри знаходяться на піку популярності завдяки універсальним можливостям матеріалу поєднуватися з будь-якими модними стилями. Такі аксесуари виглядають ефектно, підкреслюючи індивідуальність та унікальність його власника.

Чоловічий шкіряний браслет може гармонійно поєднувати лаконічність і розкіш. Невеликі яскраві деталі, вставки з контрастною шкіри та металу і сміливі дизайнерські рішення дозволяють зробити з невеликого аксесуара ефектна та стильна прикраса. У вашому гардеробі відсутні шкіряні браслети? Ніколи не пізно почати експериментувати зі своїм модним чином, роблячи його яскравіше і багатше.

 

Шкіряні чоловічі браслети основні переваги вибору

Шкіряний браслет - вишукане доповнення до модного образу чоловіка, що підкреслює його силу, чарівність і сексуальність. Основні переваги браслетів з натуральної шкіри перед аналогічними аксесуарами з іншою основою:

  • Оригінальність і розкішний зовнішній вигляд, властивий всім шкіряним виробам;
  • Тактильно приємні відчуття, що дозволяють носити шкіряний браслет в будь-який час року;
  • Універсальність і функціональність, що дозволяють поєднувати аксесуар з діловим або спортивним стилем, а також відмінно виглядати на модній вечірці;
  • Екологічність і гіпоалергенність матеріалу;
  • Доступна ціна на розкішні аксесуари.

При бажанні виглядати яскраво і оригінально, можна підібрати ексклюзивний браслет серед продукції шкіряних справ майстрів.

 

Чоловічі браслети натуральна шкіра в магазині подарунків GIFT2U

Магазин подарунків ручної роботи GIFT2U відкриває новий розділ, в якому представлені оригінальні чоловічі браслети, створені вручну. У виробництві використана краща італійська шкіра, а в дизайні втілені оригінальні ідеї. Ручна обробка шкіри і складання моделей має бездоганну якість, які забезпечують довговічність і збереження естетичних якостей аксесуарів довгі роки.

Чоловічі браслети з натуральної шкіри легко лягають на зап'ясті, їх розміри регулюються кнопками і ремінцями. У дизайні застосовані елементи модних стилів готика, стімпанк, нуар, загальний вигляд доповнено італійської та американської фурнітурою. Наших покупців обов'язково порадує відмінне поєднання преміальної якості оригінальної продукції і доступна ціна на вироби ручної роботи.

 

Пропозиція від GIFT2U: Купити шкіряний браслет Київ, Україна

Інтернет-магазин GIFT2U пропонує своїм покупцям, підшукує оригінальні і модні подарунки чоловікам замовити і купити шкіряний браслет handmade. Ми гарантуємо:

  • Преміальна якість збірки, довговічність і надійність шкіряних аксесуарів;
  • Доступну ціну на дизайнерські вироби ручної роботи;
  • Відповідальне ставлення до кожного клієнта, швидке виготовлення браслета і оперативну доставку товару покупцям в Київ та будь-який інший регіон України.

Залишилися питання по моделям браслетів або способу оформлення замовлення? Телефонуйте за контактними телефонами, розміщених на нашому сайті, або зв'язуйтеся з менеджером по вайберу.

Відображати:
Сортування
Браслет чоловічий шкіряний Golden Arrow brown leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою гладку манжету, прошиту по центру діагональної рядком, що імітує стрілки. На зап'ясті браслет..
250.00 грн
Браслет шкіряний Silver Ring brown leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, прошитий вощеною ниткою міцним сідельним швом. Аксесуар являє собою широку манжету, декоровану накладками, які з'єдн..
350.00 грн
Чоловічий браслет Western Style brown leather виконаний вручну з натуральної шкіри. Аксесуар прикрашають оригінальні подвійні ремені. Ширина манжети встановлюється з допомогою латунних пряжок і кнопок. Чоловічий браслет Western Style brown leather буде оригінальним доповненням до образу сучасного..
315.00 грн
Чоловічий браслет шкіра Military Style black leather виконаний вручну з натуральної шкіри. Аксесуар прикрашає додатковий ремінь, зафіксований петлями. Кріплення і регулювання браслети на зап'ястя здійснюється срібною кульковою кнопкою. Чоловічий браслет шкіра Military Style black leather буде..
280.00 грн
Чоловічий Браслет шкіра Royal Triplex black leather виконаний вручну з натуральної шкіри. Аксесуар прикрашає витончені потрійні смужки шкіри і забезпечений ручними застібками-кнопками з нержавіючої сталі. Чоловічий Браслет шкіра Royal Triplex black leather буде оригінальним доповненням до образу ..
260.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Brass Thorn brown leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, прошитий вощеною ниткою міцним сідельним швом. Аксесуар являє собою нарізану смугу, прикрашену ефектними пірам..
350.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Double black leather Belt виконаний вручну з натуральної шкіри. Аксесуар прикрашає додатковий ремінь, яким прикрашена основна манжета. Ширина браслета регулюється пряжкою з нержавіючої сталі. Чоловічий шкіряний браслет Double black leather Belt буде оригінальним доповне..
235.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Double Strap black leather виконаний вручну за технологією лазерного різання. Коротка манжет з подвійним ременем забезпечена зручною основою, яка забезпечує комфорт носіння аксесуара. Дві пряжки з нержавіючої сталі можна встановлювати всередину і назовні, змінюючи стиль і ..
330.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Girth brown leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасну урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри. Єдина шкіряна смуга, ширина якої змінюється від вузької до широкої, зручно лягає на зап'ясті. Для регулювання довжини ..
360.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Perforated Pattern black leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасній урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку нарізану смугу, доповнену металевим шармом-шпилькою, на якій закріплена накладка з перфор..
420.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Twin Belt brown leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, прошитий вощеною ниткою міцним сідельним швом. Аксесуар являє собою широку манжету, декоровану двома прошитими ш..
350.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Yellow аrrow brown leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою гладку манжету, прошиту по центру діагональної рядком, що імітує стрілки. На зап'ясті браслет..
380.00 грн
Чоловічий шкіряний браслет Сlamp black leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасну урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку нарізану смугу, доповнену металевим шармом-пряжкою. Накладка зафіксована металевими заклепками. Для рег..
340.00 грн
Шкіряна манжета Belt Style brown leather призначена для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасній урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, імітує брючний ремінь на зап'ясті. Одна шкіряна смуга з'єднана з основним браслетом. Для регулювання довжини і зручному ..
280.00 грн
Шкіряна манжета Metal Chain black leather призначена для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, прошитий вощеною ниткою міцним сідельним швом. Аксесуар являє собою тонку нарізану смугу, на якій зафіксовані 5 різних мет..
370.00 грн
Шкіряна манжета Quadruple Infinity black leather призначена для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасній урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку нарізану смугу, доповнену металевим шармом-пряжкою. Велика прямокутна пряжка утримує 4 шкіряні смуги-..
430.00 грн
Шкіряна манжета Rock'n'roll black leather призначена для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, прошитий вощеною ниткою міцним сідельним швом. Аксесуар являє собою широку манжету, декоровану накладкою з декільк..
350.00 грн
Шкіряна манжета Triple Infinity black leather призначена для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасній урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку нарізану смугу, доповнену трьома фігурними накладками, зафіксованими металевими заклепками. Для регулюва..
260.00 грн
Шкіряна манжета Urban Style black leather призначена для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасній урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку нарізану смугу з двома окремими смужками, які були поміщені вручну. Накладки закріплені з боків великого мет..
420.00 грн
Парний шкіряний браслет BDSM brown leather виконаний у вигляді бандажних манжет, сполучених ремінцем і закріплених карабіном. Оригінальний аксесуар зроблений вручну з натуральної шкіри, має ексклюзивний дизайн. Браслети фіксуються елегантними пряжками, у виробництві використана італійська фурнітура ..
425.00 грн
Шкіряний браслет Eyelet Cuff brown leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку основну манжету з заклепками, на якій закріплена вузька смуга, декорована люверсами. На зап'ясті ..
350.00 грн
Шкіряний браслет Multi-strand black leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, прошитий вощеною ниткою міцним сідельним швом. Аксесуар являє собою тонку нарізану смугу, по всій довжині якої вручну п..
360.00 грн
Шкіряний браслет Perforate як openwork black leather виконаний вручну з натуральної шкіри. Аксесуар виконаний з широкою манжети, на яку накладено смуга з перфорованих отворів діаметром 5 мм. Фіксація і регулювання ширини на зап'ясті виконується ефектною пряжкою з нержавіючої сталі Шкіряний бр..
290.00 грн
Шкіряний браслет Wrist Belt black leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасну урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, імітує брючний ремінь на зап'ясті. Одна шкіряна смуга, прикрашена заклепками, з'єднана з основним браслетом. Для регулю..
250.00 грн
Шкіряний браслет з пряжкою Cross black leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу армійську або американську моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, прошитий вощеною ниткою міцним сідельним швом. Аксесуар являє собою нарізану смугу, прикрашену ефектним шармом-підві..
250.00 грн
Шкіряний браслет Industrial Modern black leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасну урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку нарізану смугу, доповнену вузькою накладкою. Для регулювання довжини і зручному кріпленні на зап'..
350.00 грн
Шкіряний браслет Сircle black leather призначений для подарунка чоловікам, які віддають перевагу сучасну урбаністичну моду. Браслет зібраний вручну з натуральної шкіри, являє собою широку нарізану смугу, доповнену металевим шармом-кільцем. Накладка зафіксована металевими заклепками. Для регулювання ..
350.00 грн