Дитячі фотоальбоми для новонароджених з записами купити в Україні

Фотоальбоми для малюка

Фотоальбоми для новонароджених, купити недорого які за цілком доступною ціною можна в онлайн-магазині GIFT2U, доставлять вам незабутнє задоволення, а для вашого малюка – це документальне свідоцтво народження, перших кроків і дорослішання – всього того, що багато, дорослішаючи, забувають. Кожне таке виріб володіє міцним палітуркою, декорованим неординарним способом. Сюди ви зможете як вклеювати фотографії, так і вписувати цікаві події, що відбуваються в житті малюка. Для внутрішніх сторінок застосовується папір високої щільності, що надає виробу красивий і естетичний зовнішній вигляд. Завдяки своєму вишуканому дизайну із звичайної колекції фотографій воно перетворюється в прекрасну книжку, в якій розповідається про те, як дорослішає ваше чадо і які події відбуваються з ним в ранньому дитинстві.

GIFT2U – воістину джерело для тих, хто бажає зробити життя свого чада насиченою та цікавою. Ціна на фотоальбоми для новонароджених з написами в онлайн-магазині GIFT2U завжди цілком демократична. У нашому фотокаталозі пропонується виключно високоякісна продукція від надійних виробників. Відвідайте каталог онлайн-маркету GIFT2U і самі переконаєтеся в цьому!

Як швидко ростуть маленькі дітки! Щодня вони змінюються просто на очах, і батьки хочуть запам'ятати кожну мить, адже вони розуміють, що незабаром їх чадо стане зовсім іншим! Тому багато хто намагається робити якомога більше фотографій, ловлячи самі барвисті і цікаві моменти. Але приходить час, коли фотографій стає така кількість, що батьки не знають, як їм бути далі. Тримати їх на телефоні, планшеті або ноутбуці здається зручним, проте завжди присутній якийсь ризик втрати інформації, що зберігається в електронному вигляді. Як же назавжди зберегти найкращі моменти початку життя свого чада? Онлайн-магазин GIFT2U надає вам відмінну можливість неординарно і в той же час недорого вирішити це питання - придбати дитячий фотоальбом для новонароджених в Україні. Сюди можна вклеїти кращі фотографії, не турбуючись про якісь поломки, здатним їм нашкодити. Крім цього, набагато простіше віддати в руки друзям і близьким фотоальбом для новонароджених з записами, ніж саджати їх перед екраном або телефоном. Такий виріб також є чудовим подарунком молодим мамам і татам.

Відображати:
Сортування
Авторський фотоальбом для хлопчика Pioneer для унікального подарунка маленькому першопроходцеві і мандрівникові з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя. Альбом зроблений з нуля вручну в техніці скрапбукінг, з використанням авторських ідей. Обкладинка - щільний 2мм палітур..
1 650.00 грн
Альбом для новонароджених Ballet призначений для ексклюзивного привітання маленької принцеси з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським бавовною в комбінації з шкірою і мереживом, каптал пліток вручну. Обкладинка і підкладки для фото..
2 400.00 грн
Альбом для новонароджених Little Boy призначений для ексклюзивного привітання маленького принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським бавовною в комбінації з шкірою, каптал пліток вручну. Обкладинка і підкладки для фотознімків п..
1 650.00 грн
Альбом для хлопчика скрапбукінг Ведмедик Тедді призначений для коректного і довговічного зберігання фотографій малюка з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної папери Scrapmir, здатної зберігати фотозображення довгі роки без втрати к..
1 650.00 грн
Ексклюзивний фотоальбом ручної роботи для маленької принцеси, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом. Аплікаційна листівка з іменною візиткою прикрашена квітами ручної роботи, мереживом в стилі ір..
1 850.00 грн
Стильний Hand made альбом для фото новонародженого хлопчика з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя юного принца. Альбом Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною ніжно-блакитного..
1 650.00 грн
Дизайнерський фотоальбом для хлопчика в подарунок Admiral для унікального подарунка маленькому юнге і майбутнього адмірала з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя. Альбом зроблений з нуля вручну в техніці скрапбукінг, з використанням авторських ідей. Обкладинка - щільний ..
1 650.00 грн
Унікальний фотоальбом для фото першого року життя юної принцеси Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом ніжних рожевих гілок. Овальна візитка з вензелями для імені дівчинки, прикрашена квітами ру..
1 850.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Унікальний альбом для фото першого року життя юного принца Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною ніжно-блакитного відтінку з принтами витончених ромашок. Овальна візитка для імені хлопчика прикрашені вен..
1 450.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Hand made фотоальбом для новонародженого принца, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною яскравого блакитного кольору з принтом ніжного білого горошку. Овальна візитка для імені хлопчика прикрашені вензелями, аплікаці..
1 650.00 грн
Зворушливий і світлий дизайнерський фотоальбом для новонародженого хлопчика з першого року життя з можливістю зафіксувати для історії всі моменти його перших рухів. Альбом Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським ба..
1 650.00 грн
Ексклюзивний дизайнерський фотоальбом для новонародженого хлопчика з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя юного принца. Альбом Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною ніжно-бла..
1 450.00 грн
Розкішний скрапбукінг альбом Princess Rosamund для унікального подарунка маленької красуні з можливістю зберегти фотозображення кращих моментів з першого року її життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінг, створений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишен..
1 450.00 грн
Скрапбукінг альбом для дівчинки Girlie призначений для ексклюзивного привітання юного принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським натуральним бавовною в комбінації з замшею, каптал пліток вручну, покриття і підкладки для фотозн..
2 300.00 грн
Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Fairy призначений для ексклюзивного привітання маленької принцеси з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого замшею, каптал пліток вручну. Обкладинка і підкладки для фотознімків прошиті вручну. Лицьова сторон..
1 200.00 грн
Скрапбукінг альбом для новонароджених Little Princess призначений для тривалого зберігання фотографій новонародженої дівчинки з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку я..
1 850.00 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика First Steps призначений для ексклюзивного привітання юного принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським натуральним бавовною, каптал пліток вручну, покриття і підкладки для фотознімків прошиті вру..
1 650.00 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика Little Prince призначений для тривалого зберігання фотографій новонародженого малюка з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної папери Scrapmir, здатної зберігати фотозображення довгі роки без втрати ко..
2 300.00 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика Teddy Веаг призначений для ексклюзивного привітання юного принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого замшею відтінку аворио, каптал пліток вручну, покриття і підкладки для фотознімків прошиті вручну. Лицьова ..
1 200.00 грн
Ніжний фотоальбом в подарунок для дівчинки Мереживо для унікального подарунка маленької красуні з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя. Альбом зроблений з нуля вручну в техніці скрапбукінг, з використанням авторських ідей. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтя..
1 850.00 грн
Унікальний Фотоальбом дівчині в подарунок Венеція для фото з перших днів життя юної принцеси. Розмір виробу 20х25 см, 12 тематичних сторінок по місяцях життя, 60 фото 10х15 див. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським б..
2 750.00 грн
Дизайнерський фотоальбом для дівчинки в подарунок Чайна Троянда для фото з перших днів життя юної принцеси. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом розкішних чайних троянд. Овальна візитка з вензелями..
1 650.00 грн
Оригінальний фотоальбом ручної роботи в подарунок для дівчинки Ніжність зроблений з нуля в техніці скрапбукінг для незвичайного презенту юній принцесі. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною, з квітковим принтом букетів троянд в ретро-стилі. Лицьова сторон..
1 450.00 грн
Дитячий фотоальбом ручної роботи в подарунок Чарівний Горошок для фото з перших днів дитини. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом розкішних чайних троянд. Овальна візитка з вензелями для імені дівч..
3 300.00 грн