Придбати Фотоальбом для новонародженого хлопчика в Києві, Україні

У Ваших родичів або друзів народився малюк? Ви хочете зробити незабутній подарунок? Діти ростуть дуже швидко, перший рік життя малюка насичений подіями, які хочеться зафіксувати для сімейної хроніки. Що відчула мама, коли дізналася про вагітність? Коли у малюка виліз перший зуб? Коли був зроблений перший крок? Як відсвяткували перший день народження? Як виглядає відбиток ручки і ніжки малюка? Тепер всі найдорожчі і важливі спогади можна зберегти. Дизайнерські фотоальбоми, пропоновані в нашому магазині, дозволять розповісти про перший рік життя малюка і зберегти для історії найбільш зворушливі та важливі події його життя. Архівна папір збереже фото в первозданному вигляді, у відділи, секрети, кишеньки можна покласти локони, хрестильні приналежності, в альбомах є місце для відбитка ручок і ніжок, графіки зростання малюка все необхідне, щоб розкривши сторінки альбому через багато років із задоволенням згадати про перші кроки у велике життя нового завойовника світу. Дизайнерський фотоальбом для новонародженого хлопчика унікальний – його зробив майстер в єдиному екземплярі з найкращими побажаннями успіхів, щастя і радості.

Відображати:
Сортування
Авторський фотоальбом для хлопчика Pioneer для унікального подарунка маленькому першопроходцеві і мандрівникові з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя. Альбом зроблений з нуля вручну в техніці скрапбукінг, з використанням авторських ідей. Обкладинка - щільний 2мм палітур..
2 050.00 грн
Альбом для новонароджених Little Boy призначений для ексклюзивного привітання маленького принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським бавовною в комбінації з шкірою, каптал пліток вручну. Обкладинка і підкладки для фотознімків п..
2 050.00 грн
Альбом для хлопчика скрапбукінг Ведмедик Тедді призначений для коректного і довговічного зберігання фотографій малюка з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної папери Scrapmir, здатної зберігати фотозображення довгі роки без втрати к..
2 050.00 грн
Стильний Hand made альбом для фото новонародженого хлопчика з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя юного принца. Альбом Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною ніжно-блакитного..
2 050.00 грн
Дизайнерський фотоальбом для хлопчика в подарунок Admiral для унікального подарунка маленькому юнге і майбутнього адмірала з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя. Альбом зроблений з нуля вручну в техніці скрапбукінг, з використанням авторських ідей. Обкладинка - щільний ..
2 050.00 грн
Унікальний альбом для фото першого року життя юного принца Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною ніжно-блакитного відтінку з принтами витончених ромашок. Овальна візитка для імені хлопчика прикрашені вен..
1 850.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Hand made фотоальбом для новонародженого принца, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною яскравого блакитного кольору з принтом ніжного білого горошку. Овальна візитка для імені хлопчика прикрашені вензелями, аплікаці..
2 050.00 грн
Зворушливий і світлий дизайнерський фотоальбом для новонародженого хлопчика з першого року життя з можливістю зафіксувати для історії всі моменти його перших рухів. Альбом Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським ба..
2 050.00 грн
Ексклюзивний дизайнерський фотоальбом для новонародженого хлопчика з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя юного принца. Альбом Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною ніжно-бла..
1 850.00 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика First Steps призначений для ексклюзивного привітання юного принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським натуральним бавовною, каптал пліток вручну, покриття і підкладки для фотознімків прошиті вру..
2 050.00 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика Little Prince призначений для тривалого зберігання фотографій новонародженого малюка з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної папери Scrapmir, здатної зберігати фотозображення довгі роки без втрати ко..
2 700.00 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика Teddy Веаг призначений для ексклюзивного привітання юного принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого замшею відтінку аворио, каптал пліток вручну, покриття і підкладки для фотознімків прошиті вручну. Лицьова ..
1 600.00 грн
Дитячий фотоальбом ручної роботи в подарунок Чарівний Горошок для фото з перших днів дитини. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом розкішних чайних троянд. Овальна візитка з вензелями для імені дівч..
3 700.00 грн
Дизайнерський фотоальбом для новонародженого хлопчика Захват ручної роботи для привітання юного принца в день народження, хрестини або до будь-якого важливого події. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом ніжного білого горошку. Лицьова сторона п..
2 050.00 грн