Придбати Фотоальбом для новонародженої дівчинки з швидкою доставкою по всій Україні

У Вашій родині або у Ваших друзів народилася маленька принцеса і Ви хочете зробити практичний подарунок на довгі роки? Наш інтернет-магазин представляє авторські фотоальбоми, зроблені майстром вручну з найкращими побажаннями, добра, краси і щастя юної малятку. Події першого року життя – від знаходження в животику у мами до народження, хрещення, перше свят, перших кроків будуть збережені і відображені для сімейної історії. Фотоальбоми для новонароджених дівчаток бездоганної якості з архівної паперу, яка зберігає якість фото на довгі роки, з численними відділами, кишеньками, сюрприз, в яких будуть зберігатися локони, хрестильні приналежності, з графіками зростання малятка, з місцем для відбитка її ручки і ніжки. У віньєтці можна вписати ім'я красуні. Через багато років у сімейному колі або з друзями можна відтворити зворушливу історію першого року життя маляти і перших її кроках в новому світі. Коли-небудь вона сама стане мамою і буде знайомити своїх дітей із сімейною історією, її найкращою і зворушливою частиною.

Відображати:
Сортування
Альбом для новонароджених Ballet призначений для ексклюзивного привітання маленької принцеси з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським бавовною в комбінації з шкірою і мереживом, каптал пліток вручну. Обкладинка і підкладки для фото..
2 800.00 грн
Ексклюзивний фотоальбом ручної роботи для маленької принцеси, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом. Аплікаційна листівка з іменною візиткою прикрашена квітами ручної роботи, мереживом в стилі ір..
2 250.00 грн
Унікальний фотоальбом для фото першого року життя юної принцеси Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом ніжних рожевих гілок. Овальна візитка з вензелями для імені дівчинки, прикрашена квітами ру..
2 250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Розкішний скрапбукінг альбом Princess Rosamund для унікального подарунка маленької красуні з можливістю зберегти фотозображення кращих моментів з першого року її життя. Фотоальбом виконаний техніці скрапбукінг, створений в стилі кипсек, містить тематичні сторінки з місцями для кріплення фото і кишен..
1 850.00 грн
Скрапбукінг альбом для дівчинки Girlie призначений для ексклюзивного привітання юного принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським натуральним бавовною в комбінації з замшею, каптал пліток вручну, покриття і підкладки для фотозн..
2 700.00 грн
Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Fairy призначений для ексклюзивного привітання маленької принцеси з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого замшею, каптал пліток вручну. Обкладинка і підкладки для фотознімків прошиті вручну. Лицьова сторон..
1 600.00 грн
Скрапбукінг альбом для новонароджених Little Princess призначений для тривалого зберігання фотографій новонародженої дівчинки з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку я..
2 250.00 грн
Ніжний фотоальбом в подарунок для дівчинки Мереживо для унікального подарунка маленької красуні з можливістю зафіксувати для історії всі моменти першого року життя. Альбом зроблений з нуля вручну в техніці скрапбукінг, з використанням авторських ідей. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтя..
2 250.00 грн
Унікальний Фотоальбом дівчині в подарунок Венеція для фото з перших днів життя юної принцеси. Розмір виробу 20х25 см, 12 тематичних сторінок по місяцях життя, 60 фото 10х15 див. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським б..
3 150.00 грн
Дизайнерський фотоальбом для дівчинки в подарунок Чайна Троянда для фото з перших днів життя юної принцеси. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом розкішних чайних троянд. Овальна візитка з вензелями..
2 050.00 грн
Оригінальний фотоальбом ручної роботи в подарунок для дівчинки Ніжність зроблений з нуля в техніці скрапбукінг для незвичайного презенту юній принцесі. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною, з квітковим принтом букетів троянд в ретро-стилі. Лицьова сторон..
1 850.00 грн
Дитячий фотоальбом ручної роботи в подарунок Чарівний Горошок для фото з перших днів дитини. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом розкішних чайних троянд. Овальна візитка з вензелями для імені дівч..
3 700.00 грн
Авторський фотоальбом ручної роботи для дівчинки Бароко для фото з перших днів життя юної принцеси. Альбом зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом бузкового орнаменту в стилі бароко. Овальна візитка з вензел..
1 850.00 грн
Великий дизайнерський фотоальбом ручної роботи для дівчинки Мережива зроблений з нуля в техніці скрапбукінг для незвичайного подарунка юній принцесі. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною, з квітковим принтом букетів вінтажних троянд. Лицьова сторона прик..
3 450.00 грн
Чарівний Hand made фотоальбом для новонародженої принцеси, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом, лицьова сторона прикрашена листівкою з аплікацією з іменною візитівкою з нарцисами, незабудками і..
1 850.00 грн
Чарівний Hand made фотоальбом для новонародженої принцеси, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом, лицьова сторона прикрашена листівкою з аплікацією з овальною іменний візитівкою з незабудками, ма..
1 850.00 грн
Ексклюзивний дизайнерський фотоальбом для новонародженої дівчинки ручної роботи, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом ніжних ромашок, лицьова сторона прикрашена листівкою з аплікацією з квадратн..
1 850.00 грн
Унікальний дизайнерський фотоальбом для новонародженої дівчинки купити ручної роботи, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом мильфлер, лицьова сторона прикрашена листівкою з аплікацією з квадратно..
1 850.00 грн
Ніжний дизайнерський альбом ручної роботи для новонародженої прицессы зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бежевим бавовною з білим горошком, лицьова сторона прикрашена листівкою з аплікацією совальной іменний візиткою для ..
1 850.00 грн
Ексклюзивний дизайнерський фотоальбом для дівчинки ручної роботи, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом пастельних троянд, лицьова сторона прикрашена листівкою з аплікацією з овальною іменний віз..
2 050.00 грн
Унікальний дизайнерський фотоальбом для дівчинки ручної роботи, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковими букетами ніжних ромашок, лицьова сторона прикрашена листівкою з аплікацією совальной іменний візитко..
2 050.00 грн
Чудовий альбом для фото першого року життя юної принцеси Hand made, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною двох кольорів – половина з принтом квітучих вишень, половина з горошком. Овальна візитка для імені дівч..
2 050.00 грн
Розкішний альбом для фото першого року життя юної принцеси Hand made , зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом ніжних рожевих гілок. Овальна візитка для імені дівчинки, прикрашена квітами ручної роботи, перл..
3 500.00 грн
Прекрасний фотоальбом для новонародженої юної принцеси, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з ніжним принтом рожевої смужки. Овальна візитка з вензелем для імені дівчинки, прикрашена квітами ручної роботи, перлами..
2 250.00 грн
Ніжний фотоальбом для новонародженої принцеси Hand made, зроблений з нуля в техніці скрапбукінг. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з принтом розкішних ніжних троянд на блакитному тлі. Аплікаційна листівка з фігурною іменний візиткою прикрашена квітами..
2 250.00 грн
Стильний авторський фотоальбом в подарунок дівчинці Витонченість в стилі шебі-шик» ручної роботи для привітання маленької принцеси в день народження, хрестини або до будь-якого важливого події. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принт..
1 850.00 грн
Вишуканий дизайнерський фотоальбом в подарунок для дівчинки Елегія в стилі шебі-шик» ручної роботи для привітання маленької принцеси в день народження, хрестини або до будь-якого важливого події. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим при..
2 250.00 грн