Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Fairy

Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Fairy

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 3-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 018-058
Наявність: В наявності
1 200.00 грн
Кількість: Купити

Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Fairy призначений для ексклюзивного привітання маленької принцеси з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого замшею, каптал пліток вручну. Обкладинка і підкладки для фотознімків прошиті вручну. Лицьова сторона прикрашена тисненням з замші з зображенням чарівного єдинорога. Сторінки виконані з архівної паперів, яка призначена багато десятиліть зберігати фотозображення без втрати якості. Бебі Бук створений з використанням технології кипсек і містить тематичні сторінки для зберігання знімків і пам'ятних речей.

Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Fairy буде не тільки трендовим подарунком у вишуканому смаку, але і довгостроковим сховищем сімейних фото. Кожен альбом унікальний, виконаний з авторських ідей майстра і не має аналогів. Матеріали архівного якості дозволить зберегти найкращі спогади про найбільш знаменних і зворушливих події маленького принца. Фотобук може гідно зайняти місце в сімейному архіві якості розкішного експонату для прийдешніх поколінь.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Скрапбукінг альбом для дівчинки;
  • Обкладинка: палітурний картон, замша;
  • Плетений вручну капталу;
  • Декор: тиснення по замші, фуурнитура;
  • Папір: архівна Scrapmir;
  • Робота Handmade – оригінальність та ексклюзивність вироби;
  • Вироблено в Україні.