Купити весільний фотоальбом в інтернет магазині GIFT2U

Ексклюзивний весільний фотоальбом ручної роботи на замовлення

Знайомлячись з продукцією магазину подарунків GIFT2U у даної категорії, ви можете купити весільний фотоальбом на замовлення в подарунок друзям і рідним до весілля або вінчання. Фотоальбоми відрізняються наступними якостями:

  • Виріб повністю виконано Handmade, каптал альбомів пліток вручну;
  • Матеріали для виготовлення продукції бездоганної якості – архівний папір і палітурний картон дозволяють зберігати фотографії довгі роки в первозданному вигляді. Американський бавовна, яким обтягнуті обкладинки, має самі модні принти. У декорі використані найбільш трудомісткі і естетично прекрасні елементи – квіти і мереживо ручної роботи, ірландський гіпюр, декоративний перли, вирубка. Для посилення обкладинки по краях є ажурні металеві куточки;
  • Весільні фотоальбоми в інтернет-магазині тематичні і дозволяють зберігати безліч фотографій, є спеціальні кишеньки і секретні місця, куди можна покласти особливо важливі фото. Розміри альбомів і кількість фото можна замовляти по своїм потребам і потребам – обраний вами вид розроблений в декількох дизайнерських варіантах;
  • Замовлення виконується майстром вручну, враховуючи всі побажання замовника. На це потрібен час. Якщо ви вирішили зробити подарунок до знаменної дати, не забудьте уточнити терміни і спосіб його отримання у наших менеджерів;

Виріб виконано в Україні талановитими вітчизняними дизайнерами.

Замовити гарний фотоальбом для весільних фотографій

Наш магазин подарунків GIFT2U працює безпосередньо з майстрами ручної роботи. Вибравши в подарунок молодятам фотоальбом для весільних фотографій, ви будете приємно здивовані розумним відповідністю його ціни і якості. Унікальний ручна праця, модний вишуканий дизайн, висока якість матеріалів та виконання зроблять ваш подарунок бездоганним і затребуваним. Незабаром після весілля подружжя відправляються в подорож, звідки обов'язково привезуть багато фотографій. Оформити початок сімейної історії в такий прекрасний альбом – одне задоволення.

Якщо у вас є молодята за кордоном – познайомте їх з унікальною і супермодної роботою вітчизняних майстрів. Прекрасний весільний фотоальбом у подарунок буде чудовим поповненням сімейного архіву і добрим нагадуванням про дарувальника. Вибирайте на свій смак виріб - і зберігайте спогади красиво. Обов'язково обговоріть умови замовлення з менеджером, дізнайтеся терміни виготовлення, підберіть потрібний розмір і ємність фотоальбому, робіть покупку і отримуйте свій подарунок швидкою доставкою по Києву і всій Україні.

Вам потрібно зробити незабутній подарунок молодятам, ви хочете, щоб він був унікальним, незвичайним і пам'ятним? Пройдіться по нашим з нашим віртуальним полках, де представлені красиві весільні фотоальбоми, зроблені золотими руками талановитих українських майстрів. Кожен весільний фотоальбом ручної роботи - ціла історія для сімейного архіву, який збереже в цілості й недоторканності на довгі роки найбільш зворушливі і щасливі моменти з життя молодої подружньої пари. Весілля, заручини, весілля і навіть сімейний ювілей – ваш подарунок буде супермодним і абсолютно унікальним. Адже ручна праця неможливо повторити двічі. Зберігайте спогади красиво!

Відображати:
Сортування
Авторський весільний фотоальбом в подарунок молодятам Wedding Day в стилі шеббі шик призначений для унікального подарунка молодятам. Палітурний картон обкладинки обтягнутий американським бавовною з «затертим» орнаментальним принтом відтінки рожевої пастили. Обкладинка прикрашена листівко..
700.00 грн
Унікальний Авторський фотоальбом в подарунок молодятам Ти в Моєму Серці призначений для незвичайного привітання рідних, колег і друзів з весіллям. Обкладинка альбому виконана з палітурного картону, обтягнутого американським 100% бавовною з принтом ніжних рожевих букетів квітів на блакитному тлі. Аль..
1 100.00 грн
Авторський весільний альбом для подарунка молодятам Wedding до весілля або вінчання, виконаний вручну талановитими вітчизняними дизайнерами з побажаннями добра і щастя. Альбом зроблений в модному стилі шеббі шик. М'яка обкладинка з палітурного картону обтягнута американським бавовною з принтом п..
1 100.00 грн
Модний весільний фотоальбом в подарунок молодятам Весілля виконаний у пастельних тонах стилю шебі-шик в якості унікального і неповторного подарунка на весілля друзям, родичам чи колегам. Обкладинка альбому виконана з палітурного картону, обтягнутого американським 100% бавовною з принтом ніжних білих..
1 000.00 грн
 Оригінальний весільний фотоальбом Handmade в подарунок Наше Весілля в стилі шеббі шик призначений для унікального подарунка молодятам. Палітурний картон обкладинки обтягнутий американським бавовною з вінтажним орнаментальним принтом троянд відтінку кави з молоком, обкладинка прикрашена лис..
700.00 грн
Унікальний весільний фотоальбом скрапбукінг Разом Назавжди виконаний у модному стилі шеббі-шик і призначений для ексклюзивного вітання рідних, друзів і близьких з одруженням. Обкладинка виробу виготовлена з палітурного картону, обтягнутого американським натуральною бавовною з принтом традиційних пас..
1 100.00 грн
Оригінальний дизайнерський весільний фотоальбом в подарунок Wedding Day виконаний у модному стилі шеббі-шик в пастельних тонах і призначений для незабутнього вітання рідних, друзів і близьких з одруженням. Обкладинка альбому виконана з палітурного картону, обтягнутого американським 100% бавовною з п..
1 100.00 грн
Дизайнерський весільний фотоальбом в подарунок Наше Весілля в стилі шеббі шик призначений для унікального подарунка молодятам. Палітурний картон обкладинки обтягнутий американським бавовною з пастельним орнаментальним принтом блакитного відтінку, обкладинка прикрашена листівкою з вирубкою, мереживом..
700.00 грн
Вишуканий декор альбом нареченим Wedding Day Tenderness призначений для ексклюзивного вітання рідних, друзів і близьких з одруженням. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським натуральною бавовною з принтом ніжних букетів на пастельному тлі відтінку французької троя..
1 100.00 грн
Скрапбукінг весільний альбом Peach Wedding Day в модному персиковому стилі призначений для унікального подарунка рідним і друзям до дня одруження. Палітурний картон архівного якості обкладинки обтягнутий американським бавовною персикового кольору з принтом білого мильфлера. Лицьова сторона прикрашен..
1 100.00 грн
Скрапбукінг весільний альбом Pink Wedding Day призначений для унікального подарунка рідним і друзям до дня одруження. Палітурний картон архівного якості обкладинки обтягнутий американським бавовною відтінку розкішної французької троянди з принтом білого мильфлера. Лицьова сторона прикрашена аплікаці..
1 100.00 грн
Унікальний весільний фотоальбом Handmade в подарунок молодятам Наше весілля в стилі шеббі шик призначений для унікального подарунка молодятам. Палітурний картон обкладинки обтягнутий американським бавовною з ніжним орнаментальним принтом молочно-блакитного відтінку, обкладинка прикрашена листівкою з..
700.00 грн
Дизайнерський фотоальбом для молодят в подарунок Наше Весілля ручної роботи для вручення молодий подружжю на весілля. Обкладинка альбому виконана з палітурного картону, обтягнутого американським 100% бавовною з принтом ніжних рожевих букетів квітів на бузковому тлі. Альбом прикрашений аплікацією у в..
1 250.00 грн
Витончений фотоальбом в подарунок молодятам Wedding Day виконаний вручну вітчизняним талановитим дизайнером. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом пастельних троянд. Лицьова сторона прикрашена, листівкою з вирубаної аплікацією з вензел..
930.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Вишуканий весільний фотоальбом в подарунок молодятам Весілля в модному стилі шеббі-шик призначений для оригінального поздоровлення молодят. Обкладинка альбому виконана з палітурного картону, обтягнутого американським 100% бавовною з принтом ніжних білих квіткових гілок на пастельному пісочному тлі. ..
1 100.00 грн
Ніжний альбом для зберігання весільних фотографій в подарунок нареченим або обвенчанным, виконаний вручну талановитими вітчизняними дизайнерами з побажаннями добра і щастя в стилі шеббі шик. М'яка обкладинка з палітурного картону обтягнута американським бавовною з принтом пастельних троянд, прик..
1 350.00 грн
Ніжний весільний фотоальбом ручної роботи у стилі шеббі шик призначений для унікального подарунка молодятам. Палітурний картон обкладинки обтягнутий американським бавовною з «затертим» орнаментальним принтом відтінку кави з молоком, обкладинка прикрашена листівкою з вирубкою, мереживом і..
700.00 грн
Оригінальний весільний міні-фотоальбом ручної роботи для унікального подарунка молодятам ручної роботи. Альбом зроблений Handmade з нуля в стилі шеббі шик. Обкладинка м'яка з палітурного картону, обтягнута американським бавовною, прикрашена іменний монограмою, перлами, квітами та мереживом ручно..
700.00 грн
Розкішний весільний фотоальбом для молодят, повністю виготовлений вручну талановитими вітчизняними дизайнерами. Обкладинка альбому в модному стилі шеббі шик виконана їх палітурного картону, обтягнутого американським 100% бавовною з квітковим принтом, каптал пліток вручну. Альбом прикрашений золотист..
1 100.00 грн
Розкішний міні весільний фотоальбом ручної роботи у стилі шеббі шик. Обкладинка з палітурного картону обтягнута американським бавовною двох принтів – дрібного горошку і букетів пастельних троянд – прикрашена листівкою з вирубкою, букет весільних квітів, мереживом і вензелями. Кільцевий м..
700.00 грн
Елегантний весільний фотоальбом купити ручної роботи у стилі вінтаж для унікального подарунка молодятам. М'яка обкладинка з палітурного картону обтягнута американським бавовною з принтом газетного друку, поштовими печатками і зображенням Ейфелевої вежі. Палітурка на кільцях дозволяє прибирати і ..
700.00 грн
Красивий весільний фотоальбом у вінтажному стилі в подарунок молодятам, друзям або родичам з найкращими побажаннями від талановитих українських майстрів. М'яка обкладинка з палітурного картону обтягнута американським бавовною з принтом білого горошку, прикрашена листівкою з перлами, квітами ручн..
1 100.00 грн
Вінтажний весільний фотоальбом Handmade для незабутнього подарунка молодій подружній парі до весілля. Обкладинка альбому в модному стилі вінтаж виконана їх палітурного картону, обтягнутого американським 100% бавовною з квітковим принтом. Прикрашена апплкациев у вигляді поштової листівки з весільним ..
1 100.00 грн
Модний весільний фотоальбом в подарунок молодятам Весілля виконаний вручну вітчизняним талановитим дизайнером. Обкладинка - щільний 2мм палітурний картон, обтягнутий 100% американським бавовною з квітковим принтом пастельних троянд. Лицьова сторона прикрашена, листівкою з вирубаної аплікацією з венз..
1 350.00 грн