Купити Захисні бортики в ліжечко з швидкою доставкою по всій Україні

Вибирати подарунки новонародженому – це не тільки приємне, але і відповідальний захід. Дитячі речі повинні бути практичними і привабливими, а також забезпечувати дитині комфорт і безпека. Захисні бортики, якими обладнають дитяче ліжечко, є важливим атрибутом, що створює умови для спокійного сну і безпечного неспання новонародженого. А коли маленький непосида підросте, будуть надійним захистом від ударів при перших спробах перекинутися або піднятися.

Крім основної функції, бампери грають розвиваючу роль, знайомлять малюка з поняттями кольору, форми і тактильними відчуттями. Бортики, виконані у формі подушок-іграшок, які будуть стимулювати розвиток когнітивних функцій, забавляти дитину і прищеплювати перші навички спілкування. Яскраві барвисті бортики, виконані у формі героїв мультфільмів та казок, стануть справжньою окрасою дитячої кімнати.

 

Захисні бортики в ліжечко - загальні вимоги

Що потрібно знати, вибираючи бампери в ліжечко новонародженого? При цьому слід врахувати кілька індивідуальних і загальних вимог:

 1. Розмір і форма ліжечка – від них буде залежати довжина бортиків або кількість подушок на одній стороні, або по периметру;
 2. Борти ліжка, які будуть захищені бамперами – 4 сторони створять максимальний захист малюкові, а 3 – забезпечать візуальний доступ батьків до дитини;
 3. Кріплення – не слід вибирати бортики з фіксаторами типу «реп'яхи» (липучки), краще віддати перевагу надійній нековзною репсової стрічці;
 4. Якість – бортики відносяться до групи дитячого постільної білизни виготовляються виключно з натуральних гіпоалергенних матеріалів;
 5. Виконання – буде визначати не тільки привабливість, але і функціональність бамперів;
 6. Догляд – зовнішність бамперів багато в чому залежать від матеріалів і пошиття. Борти повинні витримувати часте кількість прань без втрат початкового якості.

Бортики в ліжечко, зроблені на замовлення за спеціальним проектом, підійдуть не тільки під індивідуальні розміри ліжечка, але і оригінальною прикрасою самого модного дитячого інтер'єру.

 

Бампери-подушки в магазині подарунків Gift2U.com.ua на замовлення

У категорії подарунків для новонароджених нашого магазину представлено унікальні захисні бортики, спроектовані і виконані вручну. Тут представлені:

 • Бампери – подушки, як звичайні, так і у формі забавних героїв казок;
 • Оригінальні бортики-косички;
 • Суцільні борту по всьому периметру ліжечка, створені в техніці печворк, бонбон та ін.

Вибираючи подарунок малюкові, у наших покупців не виникає проблем з розмірами виробів – достатньо інформації і розмірах ліжечка і її формі. У виробництві використовується натуральна бавовна європейського і американського виробництва, який відповідає за якістю групі товарів для новонароджених. Всі бампери надійно простьоганних, і наповнювач зберігає форму подушок після частих машинних прань. Безпечні кріплення забезпечать надійну фіксацію виробів на бортах ліжечка.

 

Пропозиція від магазину подарунків Gift2U: Купити бортики в ліжечко Київ, Україна

Покупцям, підшукує практичний, недорогий і оригінальний подарунок новонародженому маляті, ми пропонуємо купити бортики в ліжечко, пошиті на замовлення. Нашим клієнтам гарантовані:

 • Ексклюзивність моделей, виконання бортиків у відповідності з останніми модними тенденціями;
 • Преміальна якість бамперів, використання у виробництві матеріалів дитячої групи «kid»;
 • Великий вибір моделей і можливість індивідуально підбирати відтінки і персонажі;
 • Доступна ціна, яка буде залежати виключно від складності проекту;
 • Виготовлення бортів в строки, зазначені в договорі та швидка доставка товару по Києву та в будь-який регіон України.

Залишилися питання? Консультуйтеся та замовляйте бортики за контактними телефонами, розміщених на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Бортик для дитячої золота Веселка-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлен..
1 750.00 грн
Бортик для дитячої Мінні Маус-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з ..
1 750.00 грн
Бортик для дитячого ліжка Персикова казка - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери..
1 450.00 грн
Бортик для ліжка дівчинці Аврора-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені..
1 750.00 грн
Бортик для ліжка Золоте Сердечко-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлен..
1 450.00 грн
Бортик захисний Зоряна казка – це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики вигото..
2 200.00 грн
Бортик косичка Капучино - це комплект бамперів, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється по периметру ліжечка. Бампери захищають дитину від ударів і протягів, а також не обмежують батькам огляд для спостереження за малюком. Бортики виготовлені з безпечних ..
3 350.00 грн
Бортик косичка річковий перли - це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавов..
650.00 грн
Бортик косичка Троянда & М'ята це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральни..
650.00 грн
Бортики в дитяче ліжечко Колискова для Тедді - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампе..
1 450.00 грн
Бортики в дитяче ліжечко Мамина казка - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виг..
1 650.00 грн
Бортики в дитячу Принцеса Лебідь - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонародженої принцеси, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики..
2 100.00 грн
Бортики в круглу ліжечко кремова казка - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі комплекту з кіски і двох подушок-іграшок – зірочки..
1 650.00 грн
Бортики в ліжечко Бузкова казка - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовле..
2 200.00 грн
Бортики в ліжечко молочний Шоколад це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний ба..
650.00 грн
Бортики для дитячої персиковий Сад це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний ба..
650.00 грн
Бортики для дитячої повітряна Пастила це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний..
650.00 грн
Бортики для дитячої різдвяні мотиви-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготов..
2 300.00 грн
Бортики для дитячого ліжечка Крем і Шоколад-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики..
2 200.00 грн
Бортики косички в дитячу Морський Бриз це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральни..
650.00 грн
Бортики косички в ліжечко Лазурний Берег це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натураль..
1 660.00 грн
Бортики косички в ліжечко рожевий перли це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральн..
650.00 грн
Бортики косички Мокачино це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний в..
650.00 грн
Бортики косички Сиреніті це бампер, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортик виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний в..
650.00 грн
Бортики на дитяче ліжечко Білий Кролик-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери вигот..
1 750.00 грн
Бортики на дитяче ліжечко Маленький Тедді-це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери ви..
1 700.00 грн
Бортики подушки Гуси-лебеді - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з..
2 200.00 грн