Купити Хрестильні набори для новонароджених з швидкою доставкою по всій Україні

Хрестильний комплект – це одяг, в якій новонароджена малюк проходить таїнство хрещення і отримує ім'я святого християнського тезки-покровителя. Традиційно хрестильні дарують набори хресні батьки майбутньому юному неофіту. Вони створені так, щоб дитині було зручно під час служби і комфортно після занурення в купіль. 

Класичний варіант комплекту – це хрестильна крижма і шапочка. Набір може бути доповнений та іншими елементами дитячого одягу, вироблені у єдиної тематики. Хрестильне білизна намагаються вибрати не тільки зручним, але і оригінальним, так як йогоприйнято разом з локонами, які зрізають під час обряду, зберігати в якості сімейної цінності і дарувати вже дорослому хлопцеві чи дівчині на повноліття.

 

Іменні хрестильні набори для новонароджених – як правильно вибрати комплект

 

Як би батькам дитини і його хрещеним не хотілося бути оригінальними, при виборі крестильного набору традиційно віддають перевагу білосніжним відтінкам, бо білі одягу – це християнський символ таїнства хрещення. Також необхідно пам'ятати, що у віці до 1 року всі натільна білизна новонародженого повинно бути натуральним, без присутності дратівної синтетики. Далі вже можна звертати увагу на дизайн:

  • Розмір крижми і хрестильних аксесуарів повинен відповідати віком дитини;
  • Декор та прикраси хрестильної одягу зобов'язані щільно фіксуватися на тканині, щоб цікаві малюк під час обряду нічого не відірвав від костюма, пробуючи на зуб;
  • Тканину бажано вибирати тактильно приємну і м'яку, щоб дитина після купання відчував себе комфортно і тепло.

Якщо є бажання зробити хрестильні одягу іменними, в цьому випадку слід купувати набори, зроблені на замовлення.

 

Хрестильні комплекти ручної роботи в магазині подарунків Gift2u
 

Магазин подарунків Gift2u в розділі дитячих товарів для новонароджених являє унікальні авторські хрестильні набори, пошиті вручну. В якості матеріалу для купельной крижми використана спеціальна бавовняна велюрова махра з дитячої групи «kid», якаприємна тілу маляти, добре пропускає повітря, гігроскопічна. Куточки пелюшки виконані в вигляді оригінальної шапочки-мітри, прикрашеної бавовняними мереживами і шовковою вишивкою християнського імені дитини. 

В набір входить спеціальний мішечок для зберігання першого локона. Комплект може бути доповнено крестильными сорочками або слимами, розмір яких можна вказати при замовленні. Всі вироби мають доступну ціну, бездоганне якість, абсолютноексклюзивні, їх дизайн продуманий до самих дрібних деталей, а дизайн повністю відповідає тематики обряду хрещення.

 

Пропозиція хрещеним батькам від Gift2u: Купити хрестильний набір на замовлення у Києві/Україні

 

Інтернет-магазин авторських подарунків Gift2u рекомендує хрещеним батькам або родичам малюка, якого чекає обряд хрещення, замовити ексклюзивні хрестильні комплекти ручної роботи. Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Оригінальну продукцію ручної роботи, відповідну групи товарів для новонароджених;
  • Можливість врахувати всі побажання і авторські ідеї замовника;
  • Своєчасно виконати роботу в терміни, зазначені в договорі;
  • Виконати замовлення точно в термін і доставити готовий комплект в будь-який регіон України.

Отримати більше інформації про товар і способі замовлення можна за контактними телефонами або вайберу, зазначеним на офіційному сайті нашого магазину.

Відображати:
Сортування
Хрестильна крижма для дівчинки Софія призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна утеплена крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки прикрашена ніжним мереживом. Крижми декорована вишитій шовком іменним написом, да..
1 250.00 грн
Хрестильна крижма для хлопчика Дмитро призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена сріблястим мереживом. Крижми декорована вишитій шовком іменним написом, датою..
1 250.00 грн
Хрестильна крижма для хлопчика Кирило призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена мереживом відтінку королівського синього Капюшон декорований вишитій шовком іменним нап..
950.00 грн
Хрестильна крижма З Любов'ю Від Хрещеної Мами призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна утеплена крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки і плюшу «Минки», прикрашена бавовняним мереживом. Крижми..
1 700.00 грн
Хрестильний комплект Ангел Мій Будь зі Мною призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки прикрашена ніжним мереживом. Крижми декорована вишитій шовком іменним написом, датою на..
1 450.00 грн
Хрестильний комплект для дівчинки Ангел з Пташкою призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом, вишитої бузковим шовком іменним написом, зображеннями ангелів-х..
1 100.00 грн
Хрестильний комплект для дівчинки Від Хресних Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецьких велюровою махри, прикрашений ме..
1 800.00 грн
Хрестильний комплект для дівчинки Мій Ангел призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецьких велюровою махри, прикрашений мереживом. К..
1 100.00 грн
Хрестильний комплект для новонароджених З Любов'ю від Хрещених Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений бавовняним мереживом. Капюшон декорован..
1 850.00 грн
Хрестильний комплект для новонароджених З Любов'ю Від хрещення Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений бавовняним мереживом. Капюшон декорований вишитій..
2 050.00 грн
Хрестильний комплект для хлопчика Godparent призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецьких велюровою махри, прикрашений мереживом, вишиті..
1 280.00 грн
Хрестильний комплект для хлопчика Personal призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецьких велюровою махри, прикрашений мереживом. Ка..
1 620.00 грн
Хрестильний комплект для хлопчика З Любов'ю від Хресної Мами призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом, вишитої синім шовком іменним написом і побажаннями ві..
1 300.00 грн
Хрестильний комплект для хлопчика З Любов'ю від Хресної призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена бавовняним мереживом. Крижми декорована вишитій шовком імен..
1 450.00 грн
Хрестильний комплект для хлопчика Сhristening призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецьких велюровою махри, прикрашений мереживом. ..
1 450.00 грн
Хрестильний комплект для хлопчика Спаси і Збережи призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом. Капюшон декорований вишитій шовком іменним написом і зображення..
1 950.00 грн
Хрестильний комплект З Любов'ю від Хрещених Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом. Капюшон декорований вишитій шовком іменним напи..
1 150.00 грн
Хрестильний комплект Нехай береже Тобе Господь призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений рюшами, вишитій рожевим шовком іменним написом, зображеннями ангелів-хранител..
1 400.00 грн
Хрестильний комплект Світлий Ангел призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюрової ..
1 520.00 грн
Хрестильний комплект Спаси і Збережи призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки прикрашена ніжним мереживом. Крижми декорована вишитій шовком іменним написом, датою народженн..
1 550.00 грн
Хрестильний комплект Таїнство Хрещення призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюро..
1 950.00 грн
Хрестильний комплект Таїнство Хрещення призначений для проведення обряду хрестин і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена бавовняним мереживом. Крижми декорована золотистою вишитій шовком іменним написом..
1 550.00 грн
Хрестильний набір для близнюків Призначений Gemini для проведення обряду хрещення і отримання дітьми християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецьких велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитій блакитним..
850.00 грн
Хрестильний набір для хлопчика Іменний призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом. Капюшон декорований вишитій білим шовком іменним написом і зображенням мал..
850.00 грн
Хрестильний набір для хлопчика Таїнство Хрещення містить приладдя, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняній в..
1 100.00 грн
Хрестильний набір З любов'ю від Хрещених Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена бавовняним мереживом. Крижми декорована золотистою вишитій шовком ..
1 100.00 грн
Хрестильний набір З Любов'ю Від Хрещеної Мами призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом, вишитої золотистим шовком іменним написом, зображеннями ангелів..
1 550.00 грн