Купити Дизайнерські кулькові та перові ручки з швидкою доставкою по всій Україні

Дизайнерські кулькові та перові ручки в подарунок в Києві, Україна

Інтернет – магазин GIFT2U знайомить Вас з продукцією вітчизняних майстрів, які створюють унікальні писемні приладдя – авторські ручки преміум-класу. Ручки – ролери і чорнильні – виконані по дизайнерських ескізах і є в єдиному екземплярі. Навіть автор, виготовляючи аналог, не може повністю відтворити своє творіння. Ручки мають унікальні властивості:

  • Ручки мають міцне металеве підставу, корпус оброблений деревиною цінних порід, мінералами, акрилової розписом. В якості покриття використовується білий і чорний хром, золотий нітрид титану, ювелірна позолота і срібло. У матеріали додаються рідкі домішки для досягнення унікальних оптичних ефектів;
  • Ручки забезпечені німецькими і американськими механізмами, довговічні. Писати ними легко і приємно. Якість робіт знаходиться на самому високому рівні;
  • Всі зібрані вироби, виготовлені вручну і є абсолютно унікальними. Авторську роботу неможливо повторити двічі. Тому Ваш подарунок буде єдиним.
  • Ручки виготовлені в Україні, мають дизайнерську упаковку та запасні аксесуари для письма.

Замовляючи ручки, не забувайте, що для їх виготовлення потрібно час, кожне виріб виконується в обумовлений термін.

 

Ексклюзивні авторські кулькові та перові ручки ручної роботи купити в магазині GIFT2U

Унікальні авторські кулькові і чорнильні ручки для письма в інтернет магазині подарунків GIFT2U - це практичний і доречний подарунок для будь-якого привітання. Власник преміального аксесуара буде користуватися подарунком довгі роки. Ручка не тільки буде помічником в справах, але і потужним джерелом енергії, яку вклав майстер у своє твір.

Ексклюзивні ручки можна дарувати на ювілей, день народження, корпоративне свято, вітчизняним і зарубіжним партнерам, колегам, друзям і коханим. Перш ніж вибрати ручку, консультуйтеся з усіх питань з нашими професійними менеджерами, дізнавайтеся про терміни виконання замовлення, способах оплати та доставки. Не забувайте – на виконання авторських робіт потрібно час, замовляйте роботи заздалегідь. Після покупки не забудьте повернутися на наш сайт і залишити свій відгук для майбутніх покупців.

Письмові аксесуари – це подарунки, які завжди доречні. Дизайнерські письмові прилади в подарунок – це ознака гарного смаку і глибокого шанобливого ставлення до винуватця торжества. Авторські кулькові та перові ручки неповторні, виконані в єдиному екземплярі, несуть позитивну енергетику і творче натхнення майстра. Унікальні пір'я і ролери будуть відмінними помічниками у веденні справ, переговорах, підкреслять статус і вплив. Вибирайте подарунок так, щоб енергетика і тематика письмових приладдя відповідала характеру майбутнього власника.

Відображати:
Сортування
Авторська ручка в подарунок Triton Gold Ball призначена для оригінального поздоровлення успішного чоловіка. Велика кулькова ручка для любителів швидкого письма. На відміну від ролера і пір'яний ручки, стрижень висувається простим поворотом ковпачка, без потреби його зняття і ризику втратити. Пре..
3 760.00 грн
Авторська ручка-перо в подарунок Royal Deep Blue призначена для незабутнього привітання статусних та успішних друзів, рідних, партнерів. Корпус ручки виконаний з ляпіс – лазурі у відтінку Королівського синього кольору. Для декору використано золотий нітрид титану. Ручка забезпечена німецьким з..
8 400.00 грн
Унікальна дизайнерська ручка в подарунок Sniper bullet призначена для оригінального поздоровлення цінителя зброї і стилю military, мисливця. Оригінальний дизайн поєднує в собі патрон з мідною кулею і капсулем, кліп у вигляді снайперської гвинтівки і затворный механізм, що висуває стрижень. Преміум-с..
2 720.00 грн
Дизайнерська ручка-перо в подарунок Japanese Koi Fish призначена для незабутнього привітання статусних та успішних друзів, рідних, партнерів. Корпус ручки виконаний з акрилу з мінеральними добавками. Малюнок, отриманий автором, асоціюється з апокрифическим східним символом – японським коропом ..
4 720.00 грн
Дорога ручка Yellow Cambridge призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – перо. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з стабілізованої деревини плямистого клена, обробка металева з ручним гравіюванням. Ручк..
6 750.00 грн
Дорога ручка Вlade призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Тонкий і витончений корпус одночасно нагадує перо і клинок. Ручка виготовлена за авторськими ескізами, є абсолютно ..
6 750.00 грн
Дорога ручка у футлярі Mars призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з натурального каменю в карміново-червоних відтінках воїна Марса. Ручка виготовлена за ав..
4 860.00 грн
Ексклюзивна ручка для письма Remington Arms призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб виконано в дерев'яному корпусі (стабілізований дуб) і сти..
5 940.00 грн
Елітна кулькова ручка Preference Sandal призначена для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму - ролер. Корпус виконаний з деревини африканського сандалу, що під дією тепла пальців випромінює вишуканий аромат. Ручка виконана з американських механізмів і німецьких к..
5 940.00 грн
Елітна ручка кулькова Revolver призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб стилізовано під револьвер. При натисканні на кнопку зверху висувається стр..
6 750.00 грн
Кулькова ручка Agate призначена для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус відтінку чорного агата створений вручну (авторська заливка з паперовими стільниками). Ручка&n..
6 480.00 грн
Унікальна кулькова ручка Beretta призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб виконано в дерев'яному корпусі (стабілізований дуб) і стилізовано пі..
7 290.00 грн
Авторська кулькова ручка Churchill призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з акрилової смоли контрастних коричневих відтінків, обробка металева з ручним грав..
5 400.00 грн
Кулькова ручка Golden Віке призначена для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус чорний граб. Ручка виконана з американських механізмів і німецьких компонентів,&nb..
5 940.00 грн
Кулькова ручка Green призначена Purple для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус відтінку зеленого пурпура створений вручну (авторська заливка з ювелірною смолою і пігмента..
5 400.00 грн
Кулькова ручка Helm призначена для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус кольору королівського синього відлитий вручну по авторським проектом. Ручка виконана з&nb..
5 400.00 грн
Дизайнерська ручка кулькова Macassar призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб виконано в дерев'яному корпусі (макассар) і стилізовано під рево..
6 750.00 грн
Кулькова ручка Night Sea призначена для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус кольору нічного моря відлитий вручну за авторським проектом. Ручка виконана з америк..
5 400.00 грн
Кулькова ручка Patron Red Marble і серії «Military» призначена для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус з червоного мармуру Truestone імітує патрон з затвором. Ручк..
8 100.00 грн
Унікальна кулькова ручка Puzzle призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з натуральної стабілізованої деревини і акрилової смоли, обробка металева з ручним гр..
5 670.00 грн
Дизайнерська кулькова ручка Рalissandre призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з стабілізованої деревини індійського палісандра. Ручка виготовлена за авторс..
2 700.00 грн
Кулькова ручка синя Navigator призначена для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус кольору морської хвилі відлитий вручну за авторським проектом. Ручка виконана з ..
5 400.00 грн
Подарункова ручка призначена Carbon для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус створений вручну (авторська заливка з карбоном). Ручка виконана з американських механізмів&nbs..
4 050.00 грн
Подарункова ручка призначена Demiurge для VIP-привітання рідних, колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму – поворотний, корпус створений вручну деревини мореного дуба. Ручка виконана з американських механізмів ..
3 240.00 грн