Купити Дизайнерські кулькові та перові ручки з швидкою доставкою по всій Україні

Дизайнерські кулькові та перові ручки в подарунок в Києві, Україна

Інтернет – магазин GIFT2U знайомить Вас з продукцією вітчизняних майстрів, які створюють унікальні писемні приладдя – авторські ручки преміум-класу. Ручки – ролери і чорнильні – виконані по дизайнерських ескізах і є в єдиному екземплярі. Навіть автор, виготовляючи аналог, не може повністю відтворити своє творіння. Ручки мають унікальні властивості:

  • Ручки мають міцне металеве підставу, корпус оброблений деревиною цінних порід, мінералами, акрилової розписом. В якості покриття використовується білий і чорний хром, золотий нітрид титану, ювелірна позолота і срібло. У матеріали додаються рідкі домішки для досягнення унікальних оптичних ефектів;
  • Ручки забезпечені німецькими і американськими механізмами, довговічні. Писати ними легко і приємно. Якість робіт знаходиться на самому високому рівні;
  • Всі зібрані вироби, виготовлені вручну і є абсолютно унікальними. Авторську роботу неможливо повторити двічі. Тому Ваш подарунок буде єдиним.
  • Ручки виготовлені в Україні, мають дизайнерську упаковку та запасні аксесуари для письма.

Замовляючи ручки, не забувайте, що для їх виготовлення потрібно час, кожне виріб виконується в обумовлений термін.

 

Ексклюзивні авторські кулькові та перові ручки ручної роботи купити в магазині GIFT2U

Унікальні авторські кулькові і чорнильні ручки для письма в інтернет магазині подарунків GIFT2U - це практичний і доречний подарунок для будь-якого привітання. Власник преміального аксесуара буде користуватися подарунком довгі роки. Ручка не тільки буде помічником в справах, але і потужним джерелом енергії, яку вклав майстер у своє твір.

Ексклюзивні ручки можна дарувати на ювілей, день народження, корпоративне свято, вітчизняним і зарубіжним партнерам, колегам, друзям і коханим. Перш ніж вибрати ручку, консультуйтеся з усіх питань з нашими професійними менеджерами, дізнавайтеся про терміни виконання замовлення, способах оплати та доставки. Не забувайте – на виконання авторських робіт потрібно час, замовляйте роботи заздалегідь. Після покупки не забудьте повернутися на наш сайт і залишити свій відгук для майбутніх покупців.

Письмові аксесуари – це подарунки, які завжди доречні. Дизайнерські письмові прилади в подарунок – це ознака гарного смаку і глибокого шанобливого ставлення до винуватця торжества. Авторські кулькові та перові ручки неповторні, виконані в єдиному екземплярі, несуть позитивну енергетику і творче натхнення майстра. Унікальні пір'я і ролери будуть відмінними помічниками у веденні справ, переговорах, підкреслять статус і вплив. Вибирайте подарунок так, щоб енергетика і тематика письмових приладдя відповідала характеру майбутнього власника.

Відображати:
Сортування
Авторська ручка в подарунок Triton Gold Ball призначена для оригінального поздоровлення успішного чоловіка. Велика кулькова ручка для любителів швидкого письма. На відміну від ролера і пір'яний ручки, стрижень висувається простим поворотом ковпачка, без потреби його зняття і ризику втратити. Пре..
3 760.00 грн
Авторська ручка-перо в подарунок Royal Deep Blue призначена для незабутнього привітання статусних та успішних друзів, рідних, партнерів. Корпус ручки виконаний з ляпіс – лазурі у відтінку Королівського синього кольору. Для декору використано золотий нітрид титану. Ручка забезпечена німецьким з..
8 400.00 грн
Унікальна дизайнерська ручка в подарунок Sniper bullet призначена для оригінального поздоровлення цінителя зброї і стилю military, мисливця. Оригінальний дизайн поєднує в собі патрон з мідною кулею і капсулем, кліп у вигляді снайперської гвинтівки і затворный механізм, що висуває стрижень. Преміум-с..
2 720.00 грн
Дизайнерська ручка-перо в подарунок Japanese Koi Fish призначена для незабутнього привітання статусних та успішних друзів, рідних, партнерів. Корпус ручки виконаний з акрилу з мінеральними добавками. Малюнок, отриманий автором, асоціюється з апокрифическим східним символом – японським коропом ..
4 720.00 грн
Дорога ручка Yellow Cambridge призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – перо. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з стабілізованої деревини плямистого клена, обробка металева з ручним гравіюванням. Ручк..
6 750.00 грн
Дорога ручка Вlade призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Тонкий і витончений корпус одночасно нагадує перо і клинок. Ручка виготовлена за авторськими ескізами, є абсолютно ..
6 750.00 грн
Дорога ручка у футлярі Mars призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з натурального каменю в карміново-червоних відтінках воїна Марса. Ручка виготовлена за ав..
4 860.00 грн
Ексклюзивна ручка для письма Remington Arms призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб виконано в дерев'яному корпусі (стабілізований дуб) і сти..
5 940.00 грн
Елітна ручка кулькова Revolver призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб стилізовано під револьвер. При натисканні на кнопку зверху висувається стр..
6 750.00 грн
Унікальна кулькова ручка Beretta призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб виконано в дерев'яному корпусі (стабілізований дуб) і стилізовано пі..
7 290.00 грн
Авторська кулькова ручка Churchill призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з акрилової смоли контрастних коричневих відтінків, обробка металева з ручним грав..
5 400.00 грн
Дизайнерська ручка кулькова Macassar призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб виконано в дерев'яному корпусі (макассар) і стилізовано під рево..
6 750.00 грн
Унікальна кулькова ручка Puzzle призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з натуральної стабілізованої деревини і акрилової смоли, обробка металева з ручним гр..
5 670.00 грн
Дизайнерська кулькова ручка Рalissandre призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з стабілізованої деревини індійського палісандра. Ручка виготовлена за авторс..
2 700.00 грн
Дизайнерська подарункова ручка Parker-Hale призначена для VIP-привітання в стилі мілітарі колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму-ролер. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Авторський виріб виконано в дерев'яному корпусі (стабілізований дуб) і стил..
7 290.00 грн
Елегантна ручка подарункова перо Perle призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – перо. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний в перлинно-молочних тонах, обробка металева з ручним гравіюванням. Ручка вигото..
5 400.00 грн
Ручка handmade для подарунка чоловікові Zodiac Gold Black ручної роботи - ідеальне співвідношення форми, дизайну і зручності. Красива, міцна ручка, дуже зручна в листі. Зважаючи на те, що більшість елементів виконано з металу, як і основа під деревом, вона надзвичайно довговічна і надійна. Якісний а..
2 880.00 грн
Ручка handmade для подарунка чоловікові Zodiac Gold Titanium ручної роботи - ідеальне співвідношення форми, дизайну і зручності. Красива, міцна ручка, дуже зручна в листі. Зважаючи на те, що більшість елементів виконано з металу, як і основа під деревом, вона надзвичайно довговічна і надійна. Якісни..
2 760.00 грн
Унікальна ручка авторська у подарунок чоловікові Triton Gold Roller призначена для оригінального поздоровлення успішних статусних людей. Ручка-ролер класичного дизайну, з ковпачком на різьбі. При листі можна закрутити ковпачок на зворотному боці ручки. Фурнітура покрита хромом і золотом 22 карата, з..
4 160.00 грн
Ексклюзивна ручка дизайнерська в подарунок Amboyna призначена для оригінального поздоровлення статусних та успішних друзів і рідних. Кулькова ручка ручної роботи прикрашена вставками з унікальною деревини Амбойна, яку знаходять у тайських лісах. Для декору використано білий хром і золото 22 к. Ручка..
7 360.00 грн
Лаконічна і розкішна ручка дизайнерська в подарунок Turn призначена для оригінального поздоровлення успішних статусних людей. Виріб ручної роботи є поєднанням вишуканості, універсального дизайну і високого комфорту при листі. Кліпса з коліщатком-ролером захищає тканину кишені від пошкодження, спеціа..
2 640.00 грн
Унікальна ручка дизайнерська у подарунок жінці Maple Gold призначена для оригінального поздоровлення статусних та успішних друзів і рідних. Кулькова ручка ручної роботи прикрашена вставками з кленового капа – самої поетичної деревини, яка приносить успіх і натхнення. Для декору використано род..
6 600.00 грн
Унікальна ручка ролер у подарунок чоловікові Black Flame of Phoenix призначена для оригінального поздоровлення статусних та успішних колег, друзів та рідних. Корпус ручки виконаний з унікального матеріалу -- металлокомпозита алюмінію і карбоніту, що в підсумку дає неймовірні полум'яні сріблясті ..
5 280.00 грн
Авторська ручка з гравіюванням Grand Canyon призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму – перо. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. Корпус виконаний з капа берези і акрилової смоли, обробка металева з ручним гравіюванням. Р..
5 940.00 грн