Купити Кокони для новонароджених з швидкою доставкою по всій Україні

Кокон для новонароджених – це інноваційний винахід французьких дитячих ортопедів та неонатологів, яке забезпечує максимально швидку і комфортну адаптацію малюка в післяпологовий період. Затишне гніздечко повторює форму материнської утроби і створює найбільш сприятливі умови для зняття стресу у новонародженого після контакту з новим середовищем.

Вибираєте практичний і оригінальний подарунок дитині, яка забезпечить комфорт не тільки немовлят, але і його батькам? Багатофункціональний кокон-гніздечко буде дуже корисним доповненням до набору постільних речей для немовляти.

 

Кокон позиціонер для немовлят – 5 переваг дитячої приналежності

У допологовий період дитина звикає перебувати в обмеженому просторі материнської утроби, і, приходячи в наш світ, переживає справжній дискомфорт від зовнішніх подразників. Кокон позиціонер допомагає немовляті швидко звикнути до нової обстановки, скорочуючи період адаптації до мінімуму. Використання затишного гніздечка забезпечує:

  • Міцний сон малюка в зручному обмеженому просторі;
  • Захист від руху холодного повітря і протягів;
  • Можливість використовувати кокон як пеленального матрацика – для цього достатньо розпустити стрічку, тиснучу його борту;
  • Використання кокона в колясці під час щоденних прогулянок для додаткового захисту і зручного перенесення сплячого малюка;
  • Зручне годування дитини в батьківській ліжка.

Потрібен оригінальний кокон для ексклюзивного подарунка самому дорогому і улюбленого принца або принцесу? У такому разі можна замовити кокон за індивідуальним вимогам у майстрів handmade.

 

Кокон гніздечко ручної роботи в магазині подарунків Gift2U.com.ua

У нашому розділі подарунків для новонароджених представлені ексклюзивні кокони-гніздечка, створені за авторськими проектами на замовлення. Серед представлених моделей присутні, як стандартні кокони, так і гніздечка з власниками, на яких встановлені іграшки. Такі вироби замінять традиційні мобілі і будуть розважати безсонного малюка, знайомлячи з першими поняттями про кольорі і формі.

Всі кокони зроблені з преміальних гіпоалергенних матеріалів (американський, європейський бавовна, синтепон), легко переносять часті прання і не втрачають функціональності в процесі експлуатації. Великий асортимент готової продукції дозволяє легко підібрати кокон під індивідуальні вимоги клієнтів або замовити виріб за спеціальним проектом. Доступна вартість виробів ручної роботи і висока відповідальність виробників дитячих товарів дозволяє без зайвих витрат і сумнівів вибрати кращий кокон для найдорожчого члена сім'ї.

 

Рекомендація від Gift2U: Купити кокон ручної роботи в подарунок новонародженому в Києві, Україні

Підшукуєте практичний і оригінальний подарунок нового члена сім'ї? Ми пропонуємо замовити і придбати авторський кокон для новонароджених в нашому магазині подарунків. Gift2U гарантує своїм клієнтам:

  1. Ексклюзивність і неповторність кожної моделі;
  2. Наявність двох бортів, кожен з яких можна використовувати в якості робочої поверхні;
  3. Широкий вибір матеріалів та можливість замовити кокон за індивідуальними розмірами;
  4. Бездоганна якість пошиття та матеріалів, відповідне групі дитячих товарів для новонароджених;
  5. Виготовлення виробів в строки, зазначені в договорі, та швидка доставка готового кокона по Києву чи у будь-який інший регіон України.

Отримати додаткову інформацію та уточнити деталі замовлення можна за контактними телефонами, вказаними на сайті магазину подарунків Gift2U.

Відображати:
Сортування
Комфортний авторський кокон для хлопчика в подарунок Човник виконаний у вигляді затишній колисці. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений стрічками. Кокон можна використовувати в якості переноски. Авторський коко..
950 грн
Гніздечко кокон Merry Owl призначене для адаптації новонародженого до навколишнього світу в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати як пеленальний..
1 150 грн
Гніздечко кокон для новонароджених Coccinelle призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткіст..
950 грн
Гніздечко кокон для новонароджених Z Bot призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість для..
950 грн
Гніздо кокон для новонароджених Біла Ніч призначений для практичного подарунка малюкам і їх зручне адаптації в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гні..
1 150 грн
Гніздо кокон для новонародженого кремова Казка призначений для практичного подарунка малюкам і їх комфортної адаптації в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти ..
1 750 грн
Дизайнерський кокон для хлопчика в подарунок Заячі Вушка виконаний у вигляді затишній колисці, в комплекті – тапочки для малюка. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений стрічками і милими вушками. Кокон можна ..
950 грн
Дитячий кокон позиционер Star Prince призначений для адаптації новонародженого до навколишнього світу в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати як..
1 150 грн
Кокон 0-12 для новонароджених Flower Pattern призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість..
950 грн
Кокон гніздечко Forest Pattern призначений практичного подарунка і допомоги в адаптації дитини в післяпологовий період. Надійні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягується перед..
1 450 грн
Кокон гніздечко Geometry призначений практичного подарунка і допомоги в адаптації дитини в післяпологовий період. Надійні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягується перед пранн..
1 450 грн
Кокон гніздечко Pearl Chevron призначений практичного подарунка і допомоги в адаптації дитини в післяпологовий період. Надійні бортики з поролону забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягує..
1 450 грн
Кокон гніздечко Pearl Feather призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість для забезпечен..
950 грн
Кокон гніздечко для дівчинки Shabby Сһіс призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість для..
950 грн
Кокон гніздечко для новонароджених Gray Bot призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість ..
950 грн
Кокон гніздечко для новонароджених Gray Pearl призначений практичного подарунка і допомоги в адаптації дитини в післяпологовий період. Надійні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко ви..
1 450 грн
Кокон гніздечко для новонароджених Leaf Pattern призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткі..
950 грн
Кокон гніздечко для новонароджених Pearl Mosaic призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткі..
950 грн
Кокон гніздечко для новонароджених Safari призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість дл..
950 грн
Кокон гніздечко для новонароджених Spring Motives призначений практичного подарунка і допомоги до адаптації дитини в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорст..
950 грн
Кокон гніздечко для новонародженого райдужний єдиноріг призначений для адаптації новонародженого до навколишнього світу в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використов..
1 150 грн
Кокон гніздечко для хлопчика казка від Тедді призначений для практичного подарунка малюкам і їх комфортної адаптації в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитини, виключаючи можливість випасти з ..
1 550 грн
Кокон гніздечко Листя призначений практичного подарунка і допомоги в адаптації дитини в післяпологовий період. Надійні бортики з поролону забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягується пер..
1 450 грн
Кокон гніздечко М'ятні казки призначений для практичного подарунка малюкам і їх комфортної адаптації в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитини, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Ж..
1 750 грн
Кокон гніздечко новонародженого Білі ночі призначений для практичного подарунка малюкам і їх комфортної адаптації в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитини, виключаючи можливість випасти з гні..
1 750 грн
Кокон гніздечко новонародженого Газелі призначений для практичного подарунка малюкам і їх зручне адаптації в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гнізд..
1 150 грн
Кокон дитячий Букет для Єви призначений для адаптації малюків в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовув..
1 450 грн