Купити Кокони для новонароджених з швидкою доставкою по всій Україні

Кокон для новонароджених – це інноваційний винахід французьких дитячих ортопедів та неонатологів, яке забезпечує максимально швидку і комфортну адаптацію малюка в післяпологовий період. Затишне гніздечко повторює форму материнської утроби і створює найбільш сприятливі умови для зняття стресу у новонародженого після контакту з новим середовищем.

Вибираєте практичний і оригінальний подарунок дитині, яка забезпечить комфорт не тільки немовлят, але і його батькам? Багатофункціональний кокон-гніздечко буде дуже корисним доповненням до набору постільних речей для немовляти.

 

Кокон позиціонер для немовлят – 5 переваг дитячої приналежності

У допологовий період дитина звикає перебувати в обмеженому просторі материнської утроби, і, приходячи в наш світ, переживає справжній дискомфорт від зовнішніх подразників. Кокон позиціонер допомагає немовляті швидко звикнути до нової обстановки, скорочуючи період адаптації до мінімуму. Використання затишного гніздечка забезпечує:

  • Міцний сон малюка в зручному обмеженому просторі;
  • Захист від руху холодного повітря і протягів;
  • Можливість використовувати кокон як пеленального матрацика – для цього достатньо розпустити стрічку, тиснучу його борту;
  • Використання кокона в колясці під час щоденних прогулянок для додаткового захисту і зручного перенесення сплячого малюка;
  • Зручне годування дитини в батьківській ліжка.

Потрібен оригінальний кокон для ексклюзивного подарунка самому дорогому і улюбленого принца або принцесу? У такому разі можна замовити кокон за індивідуальним вимогам у майстрів handmade.

 

Кокон гніздечко ручної роботи в магазині подарунків Gift2U.com.ua

У нашому розділі подарунків для новонароджених представлені ексклюзивні кокони-гніздечка, створені за авторськими проектами на замовлення. Серед представлених моделей присутні, як стандартні кокони, так і гніздечка з власниками, на яких встановлені іграшки. Такі вироби замінять традиційні мобілі і будуть розважати безсонного малюка, знайомлячи з першими поняттями про кольорі і формі.

Всі кокони зроблені з преміальних гіпоалергенних матеріалів (американський, європейський бавовна, синтепон), легко переносять часті прання і не втрачають функціональності в процесі експлуатації. Великий асортимент готової продукції дозволяє легко підібрати кокон під індивідуальні вимоги клієнтів або замовити виріб за спеціальним проектом. Доступна вартість виробів ручної роботи і висока відповідальність виробників дитячих товарів дозволяє без зайвих витрат і сумнівів вибрати кращий кокон для найдорожчого члена сім'ї.

 

Рекомендація від Gift2U: Купити кокон ручної роботи в подарунок новонародженому в Києві, Україні

Підшукуєте практичний і оригінальний подарунок нового члена сім'ї? Ми пропонуємо замовити і придбати авторський кокон для новонароджених в нашому магазині подарунків. Gift2U гарантує своїм клієнтам:

  1. Ексклюзивність і неповторність кожної моделі;
  2. Наявність двох бортів, кожен з яких можна використовувати в якості робочої поверхні;
  3. Широкий вибір матеріалів та можливість замовити кокон за індивідуальними розмірами;
  4. Бездоганна якість пошиття та матеріалів, відповідне групі дитячих товарів для новонароджених;
  5. Виготовлення виробів в строки, зазначені в договорі, та швидка доставка готового кокона по Києву чи у будь-який інший регіон України.

Отримати додаткову інформацію та уточнити деталі замовлення можна за контактними телефонами, вказаними на сайті магазину подарунків Gift2U.

Відображати:
Сортування
Комфортний авторський кокон для хлопчика в подарунок Човник виконаний у вигляді затишній колисці. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений стрічками. Кокон можна використовувати в якості переноски.Авторський коко..
950.00 грн
Дизайнерський кокон для хлопчика в подарунок Заячі Вушка виконаний у вигляді затишній колисці, в комплекті – тапочки для малюка. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений стрічками і милими вушками. Кокон можна ..
950.00 грн
Затишний кокон для дівчинки в подарунок Маленька Принцеса виконаний у вигляді затишній колисці. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений стрічками. Кокон можна використовувати в якості переноски.Кокон для дівчинк..
950.00 грн
Унікальний кокон для новонародженої дівчинки в подарунок Малиновий Горошок до виписки з пологового будинку. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений батистовым мереживом і стрічками.Кокон для новонародженої дівчи..
950.00 грн
Затишний кокон для новонародженого ручної роботи Зірочка в подарунок дитині. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений мереживом і стрічками.Кокон для новонародженого ручної роботи Зірочка – унікальний подар..
950.00 грн
Затишний кокон для новонародженого ручної роботи Сова в подарунок дитині. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений мереживом і стрічками.Кокон для новонародженого ручної роботи Сова – унікальний подарунок д..
950.00 грн
Оригінальний кокон для хлопчика в подарунок Мишко виконаний у вигляді затишній колисці, з оригінальною подушкою-підголовником. Виконаний дизайнером вручну, матеріал – натуральний американський бавовна, наповнювач – холлофайбер, прикрашений стрічками. Кокон можна використовувати в якості ..
950.00 грн