Купити Жіночі дизайнерські блокноти ручної роботи з швидкою доставкою по всій Україні

Красиві дизайнерські блокноти made in Ukraine замовити онлайн

Наш онлайн магазин GIFT2U пропонує Вам вибрати в подарунок розкішні авторські блокноти ручної роботи наступних характеристик:

  • Тверда обкладинка обтягнута яскравим бавовною або оригінальної дизайнерської папером, на лицьовій стороні є візитки у вигляді аплікацій, всередині щоденники прикрашені орнаментом, є закладки стрічки. Блокноти, щоденники, блокноти ручної роботи тематичні і призначені як юним дівчатам, так і жінкам;
  • Елегантний естетичний презент handmade коханим жінкам до 8 Березня, Дня закоханих, подрузі на день народження, прекрасна ідея корпоративних привітань в жіночому колективі;

Всі дизайнерські книги для записів зроблені вручну вітчизняними дизайнерами з найкращими побажаннями щастя, успіхів і радості, вироблений в Україні.

 

Яскраві дизайнерські блокноти купити в Києві і по всій Україні онлайн в інтернет - магазині GIFT2U

Наші клієнти у захваті від незвичайних, практичних і дуже стильних подарунків для своїх коханих, друзів і колег. В наш час важко обходитися без записної книжки – тисячі дрібниць і ідей знаходять місце на сторінках блокнотів. Авторські роботи made inUkraine дуже популярні за межами нашої країни. Ви можете замовити стильний блокнот в подарунок для Ваших іноземних друзів.

Яскравий унікальний аксесуар для записів прикрасить робочий стіл в офісі, додасть барв і стилю на діловому обіді, буде надійним другом і помічником в домашніх справах і повіреним маленьких жіночих таємниць.

Купити виріб хенд мейд з швидкою доставкою по Києву та Україні можна онлайн, відвідавши наші віртуальні полиці, не виходячи з офісу або квартири.

Ви хочете зробити ексклюзивний подарунок, виготовлений hand made, в який дизайнер вклав свою ідею, частина душі, натхнення? Вам потрібно зробити незабутній подарунок, якими буде захоплюватися не тільки винуватець торжества, але і його оточення? Пройдіться по нашим віртуальним полкам і виберіть дизайнерський блокнот – кожен з представлених варіантів дизайну виготовлений вручну і призначений бути не просто стильним аксесуаром, а одним і довірчій особливої майбутнього власника. Його можна використовувати як щоденник, записну книжку, альбом для ескізів, записи нових перспективних ідей, навіть для написання віршів. Подарунковий альбом стане предметом гордості і захоплення оточуючих в офісі, класі, аудиторії, на діловій зустрічі. Він підкреслить смак, стиль, знання модних тенденцій майбутнього власниці

Відображати:
Сортування
Ексклюзивний блокнот в шкіряній обкладинці Smart Diary brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення, що імітує золотисту парчу. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової технології, обкл..
2 560.00 грн
Жіночий блокнот в шкіряній обкладинці Flower Vignette brown leather призначений для подарунка вишуканим бізнес-леді або творчим жінкам до дня народження, професійного свята, або як романтичного сюрпризу. Щоденник – авторська ручна робота італійських майстрів, виконаний у вигляді вінтажного фол..
3 040.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Золоті Списи brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить позолочене зображення геральдичних копій. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 288 сто..
3 740.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Леонардо brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить зображення з авторської картини Леонардо да Вінчі. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 28..
3 740.00 грн
Елегантний блокнот в шкіряній обкладинці Сиєнська Мозаїка brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить унікальне мозаїчне тиснення. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 288 с..
3 740.00 грн
Унікальний блокнот в шкіряній палітурці Spring Botticelli brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення із зображенням трьох грацій з фрагмента картини Ботічеллі Весна. Блокнот виготов..
3 040.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Ангел Рафаеля brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення і зображенням задумливого ангела Рафаеля з фрески в Сикстинській капелі. Блокнот виготовлений зі знімною об..
3 740.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Ангел-Музикант brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення і зображенням ангела з картини Россо Фьорентіно. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині зн..
3 740.00 грн
Дизайнерський блокнот в шкіряній палітурці Польові Квіти brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення з об'ємним зображенням овальної віньєтки з букетом яскравих кольорів. Блокнот..
3 740.00 грн
Вінтажний блокнот шкіряний Класика brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить по периметру об'ємне орнаментальне тиснення. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 288 стор..
3 740.00 грн
Записна книжка у шкіряній палітурці Florence brown leather виконана у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення із зображенням арабески. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової технології, обклад..
3 040.00 грн
Розкішний шкіряний блокнот Vintage brown leather призначений для подарунка вишуканим бізнес-леді або творчим жінкам до дня народження, професійного свята, або як романтичного сюрпризу. Щоденник – авторська ручна робота італійських майстрів, виконаний у вигляді вінтажного фоліанта, обкладинка в..
3 040.00 грн
Щоденник в шкіряній палітурці Лист Клена brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення з об'ємним зображенням кленового листа. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової те..
3 040.00 грн
Оригінальний щоденник в шкіряній палітурці Сієнна brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення із зображенням арабески. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової технології, ..
3 040.00 грн
Авторський шкіряний блокнот в подарунок Гра Престолів Crazy Horse leather ручної роботи шкіри преміальної якості. На лицьовій стороні витіснене зображення Лютововка – символу дому Старков з популярного серіалу ' Гра Престолів. Спочатку блокнот подряпається, але через два тижні він отримає ..
750.00 грн
Дизайнерський іменний щоденник у подарунок KING OF BEASTS brown leather буде рідкісним і трендовим пам'ятним даром справжнього естета і бізнесменові до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Щоденник 'ЦАР ЗВІРІВ' виготовлений з натуральної шкіри. Ручне авторське тиснен..
3 140.00 грн
Авторський шкіряний блокнот у подарунок Іменний Crazy Horse leather ручної роботи шкіри преміальної якості. На лицьовій стороні може бути витіснене будь-яке зображення, замовлений клієнтом. Спочатку ноутбук подряпається, але через два тижні він отримає красивий вінтажний вид. Блокнот містить два бло..
750.00 грн
Оригінальний щоденник handmade в подарунок IVANHOE brown leather виконаний з натуральної шкіри преміальної якості. Виріб прикрашений ексклюзивним 3D тисненням ручної роботи з подальшим чорнінням зображення, пропаленням, гравіюванням, оттенением і золоченням тиснення. На обкладинці зображений легенда..
2 830.00 грн
Щоденник авторський в подарунок SCARAB brown leather буде рідкісним і трендовим пам'ятним даром справжнього естета і щасливому бізнесмену до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Скарабей - символ успіху і багатства. Щоденник 'СКАРАБЕЙ' виготовлений з натуральної шкір..
2 900.00 грн
Авторський іменний щоденник у подарунок AIRPLANE brown leather буде рідкісним і трендовим пам'ятним даром справжнього естета і бізнесменові до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Щоденник 'АЕРОПЛАН' виготовлений з натуральної шкіри. Ручне авторське тиснення 3D місти..
2 600.00 грн
Авторський блокнот Улов brown leather буде рідкісним і трендовим пам'ятним даром справжнього естета і діловій людині до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Щоденник Улов виконаний з двох видів шкіри, оздоблено символічними лініями лабіринту і контурними зображеннями металев..
2 460.00 грн
Авторський шкіряний щоденник Gryffindor brown leather призначений для унікального привітання друзів та рідних, які є прихильниками серіалу про Гаррі Поттера. Щоденник виконаний у вигляді знімної шкіряної обкладинки, декорованою складним багаторівневим 3D-тисненням з чорнінням і промальовуванням зобр..
3 080.00 грн
Розкішний авторський шкіряний щоденник Семьяbrown leather буде рідкісним і трендовим пам'ятним даром справжнього естета і діловій людині до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Щоденник Сім'я – символічне зображення молодої сімейної пари з трьома малюками, оточені ..
3 140.00 грн
Авторський щоденник у подарунок Орнамент brown leatherбудет рідкісним і трендовим пам'ятним даром пам'ятним даром справжнього естета і шанувальнику магії до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Щоденник Орнамент виконаний вручну з преміальної шкіри різний сортів, декоров..
2 460.00 грн