Купити Жіночі дизайнерські блокноти ручної роботи з швидкою доставкою по всій Україні

Незважаючи на те, що більшість інформації, що зберігається в сучасних мобільних гаджетах, актуальність традиційних записів на папері не втрачена. Зошити та щоденники - практичний і затребуваний аксесуар, який забезпечує швидкий доступ до надійно збережені потрібними відомостями. На відміну від мобільних телефонів, блокноти не вимагають підзарядки, і, заглянувши на його сторінки, можна завжди знайти потрібний контакт або уточнити ділової розпорядок.

Не можете вибрати подарунок шефу, коханій подрузі? Розгляньте можливість подарувати ексклюзивний жіночий блокнот в шкіряній палітурці, створений вручну. Розкішний аксесуар гармонійно доповнить образ успішної бізнес-леді або творчої дівчини, підкреслюючи її гарний смак і привертаючи увагу оригінальним дизайном.

 

Блокноти жіночі в шкіряній палітурці обкладинці – 4 переваги ексклюзивного подарунка VIP

Бажаєте, щоб ваш подарунок був не тільки ефектним, а й практичним? Блокнот в шкіряній палітурці гідно доповнить образ сучасної успішної жінки:

 • Дизайнерські аксесуари абсолютно унікальні – ручну роботу неможливо повторити двічі;
 • Добре вироблена і оброблена шкіра з часом стає тільки привабливішою, і здатна прослужити своєї власниці довгі роки;
 • Шкіряні аксесуари завжди вказували на статус власниці, підкреслюючи її гарний смак і увага до всіх елементів модного гардеробу;
 • Вартість шкіряних блокнотів, виконаних на замовлення, доступна і максимально точно відповідає бездоганній якості VIP-виробів.

Нарешті, якщо ви бажаєте зробити подарунок іменним, у майстра завжди можна замовити гравіювання з особистої монограмою або логотипом компанії.

 

Жіночі шкіряні щоденники ручної роботи в магазині подарунків GIFT2U

У категорії жіночих подарунків магазину GIFT2U представлені шкіряні щоденники та блокноти в широкому асортименті. Наші клієнти можуть вибрати для подарунка аксесуари різного розміру і функціональності:

 • Розкішні записні книжки на клеїв-стек гілок основі, створені у вигляді старовинних фоліантів з паперовим блоком архівного якості;
 • Шкіряні органайзери, що містять додаткові відділи для зберігання паперів, документів, пластикових карт;
 • Жіночі шкіряні щоденники для робочих нотаток або ескізів.

Серед нашої продукції є класичні блокноти, тематичні щоденники, аксесуари з іменним гравіюванням. В роботі використані кращі сорти шкіри – американська рослинного дублення, крастовая італійська, а також знаменита Crazy Horse, яка з віком стає тільки привабливішим.

 

Пропозиція від GIFT2U: Купити шкіряний блокнот в Києві, Україні

Інтернет магазин GIFT2U пропонує купити шкіряний блокнот в подарунок жінкам, підібравши аксесуар з величезного асортименту унікальних моделей. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

 • Шкіряні аксесуари VIP-категорії за доступною ціною і з гарантією якості виробника;
 • Можливість вибору функціональності додатка;
 • Можливість робити обкладинку іменний, доповнюючи її персональної монограмою або логотипом фірми;
 • Виконання замовлення точно у встановлений термін і оперативну доставку готового виробу клієнтам в Київ або будь-який інший регіон України.

Всю додаткову інформацію можна отримати за контактними телефонами або вайберу, номери яких розміщені на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Ексклюзивний блокнот в шкіряній обкладинці Smart Diary brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення, що імітує золотисту парчу. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової технології, обкл..
2 660.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Dark Сhocolate Brown Leather виконаний вручну з натуральної шкіри Crazy Horse відтінку чорного шоколаду, яка передбачає появу природних потертостей і подряпин на поверхні і надає виробу антикварний вигляд. Усередині щоденника знаходиться кільцевий тримач для знімного бл..
1 550.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Floral Pattern brown leather - діловий аксесуар, призначений для ексклюзивного подарунка успішної леді, допомоги в плануванні і організації робочого дня, виконання заміток, збереження важливої ​​інформації. Обкладинка виготовлена ​​з натуральної італійської шкіри р..
2 499.00 грн
Жіночий блокнот в шкіряній обкладинці Flower Vignette brown leather призначений для подарунка вишуканим бізнес-леді або творчим жінкам до дня народження, професійного свята, або як романтичного сюрпризу. Щоденник – авторська ручна робота італійських майстрів, виконаний у вигляді вінтажного фол..
3 140.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Libra Zodiac brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорова..
3 450.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Puppy Spaniel brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Обкладинка виконана з преміальної італійської шкіри, обробленої вручну, декорована професійним..
1 670.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці SoftBook Navy Blue Leather виконаний вручну з натуральної італійської шкіри категорії люкс відтінку синього Королівського. Наповнення-3 знімні зошити по 40 аркушів кожна з обкладинками з дизайнерського картону і художнім папером різних відтінків. Усередині щоденника пер..
1 080.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Steampunk brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальною аплікацією з латунних ш..
3 350.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці White Rabbit brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорова..
3 250.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Богдан Хмельницький black leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На поверхню шкіри створено об'ємн..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Володимирська гірка black leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На її лицьовій стороні створено об'ємне блинтово..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Георгій Побідоносець black leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На поверхню шкіри створено об&#..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Герб України burgundy leather - діловий аксесуар, призначений для оригінального подарунка службовцям і бізнесменам, організації допомоги в плануванні і організації робочого дня, виконання заміток, збереження важливої ​​інформації. Обкладинка виготовлена ​​з натурал..
2 650.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Золоті Списи brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить позолочене зображення геральдичних копій. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 288 сто..
3 840.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Леонардо brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить зображення з авторської картини Леонардо да Вінчі. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 28..
3 840.00 грн
Елегантний блокнот в шкіряній обкладинці Сиєнська Мозаїка brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить унікальне мозаїчне тиснення. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 288 с..
3 840.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Софійський Собор brown leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На її лицьовій стороні створено об'ємне тиснення із..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Тотем Сови brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальним авторським тисненням с..
3 300.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Chihuahua brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Обкладинка виконана з преміальної італійської шкіри, обробленої вручну, декорована професійним ручн..
1 670.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці SoftBook Emerald Green Leather виконаний вручну з натуральної італійської крастової шкіри відтінку натурального смарагду. Наповнення-3 знімні зошити по 40 аркушів кожна з обкладинками з дизайнерського картону і художнім папером різних відтінків. Усередині щоденника перед..
1 080.00 грн
Унікальний блокнот в шкіряній палітурці Spring Botticelli brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення із зображенням трьох грацій з фрагмента картини Ботічеллі Весна. Блокнот виготов..
3 140.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Visiting the Hatter brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона де..
3 250.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Ангел Рафаеля brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення і зображенням задумливого ангела Рафаеля з фрески в Сикстинській капелі. Блокнот виготовлений зі знімною об..
3 840.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Ангел-Музикант brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення і зображенням ангела з картини Россо Фьорентіно. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині зн..
3 840.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Андріївська Церква brown leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На її лицьовій стороні створено об'ємне блинтовое ..
2 399.00 грн
Дизайнерський блокнот в шкіряній палітурці Польові Квіти brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення з об'ємним зображенням овальної віньєтки з букетом яскравих кольорів. Блокнот..
3 840.00 грн
Блокнот Шкіряний А5 Emerald Green Leather виконаний з високоякісної натуральної шкіри смарагдового відтінку. Тверда обкладинка забезпечена кільцевим утримувачем для знімного блокнота, кільця відкриваються легко, при цьому надійно фіксують паперові сторінки. Внутрішні відділи обкладинки містять відді..
2 850.00 грн