Де купити шкіряний чоловічий ремінь в Києві?

Якісні чоловічі шкіряні ремені в інтернет-магазині GIFT2U

Наш онлайн - магазин GIFT2U запрошує познайомитися з авторськими виробами кращих дизайнерів, виготовляють шкіряні пояси ручної роботи. Стильні і затребувані модні ремені чоловічі відповідають наступним вимогам:

  • Вироби виконані з натуральної шкіри класу люкс, оброблені вручну. Високоякісна фурнітура сучасних зразків та дизайну – пряжка деревини блискучі і поліровані. Шов на дизайнерських поясах найміцніший - Saddle stitch;
  • Чоловічі ремені шкіра мають бездоганну якість, творчу ідею майстра і гідну ціну. Вирішивши купити шкіряний ремінь чоловічий подарунок, Ви будете приємно здивовані їх поєднанням;
  • Замовляючи авторський продукт, Ви можете пофантазувати з його дизайном і замовити іменний або брендоване виріб з особистим ім'ям майбутнього власника, логотипом його фірми – всі ваші ідеї будуть враховані майстром і виконані;
  • Роблячи індивідуальне замовлення, не слід забувати, що ручна робота копітка, на її виготовлення потрібний термін. Тому обговоріть з нашим менеджером терміни, в які Ваші побажання будуть виконані;

Робота handmade унікальна і неповторна, а іменні подарунки сьогодні на піку моди. Ваш подарунок буде неповторним, аксесуар у подарунок буде єдиним екземпляром у своєму роді.

Модні ремені чоловічі з натуральної шкіри ручної роботи

Наші клієнти гідно оцінили індивідуальність, висока якість і прекрасний дизайн авторських шкіряних ременів. Чоловічий пояс handmade – один з найбільш помітних, зауважуються аксесуарів в модному гардеробі, тому він повинен мати бездоганний вигляд і підкреслювати індивідуальність, характер і стиль чоловіка. Брендові ремені чоловічі брючні і під джинси дозволяють втілити індивідуальні ідеї і створити свій стиль.

Купити чоловічі ремені з натуральної шкіри авторської ручної роботи можна в нашому інтернет – магазині. Викладіть свої побажання, обговоріть терміни виконання і зробіть швидкий замовлення по Києву або Україні.

В нашому онлайн – магазині подарунків GIFT2U представлені ремені чоловічі шкіряні ручної роботи від кращих майстрів. Натуральні матеріали, авторська робота, втілення персональних ідей, індивідуалізація та брендування вироби – самий модний і трендовий вид вітання. Унікальність, бездоганна якість і практичність у поєднанні з гідною ціною зроблять Ваш подарунок незабутнім.

Відображати:
Сортування
Авторські підтяжки шкіряні чоловічі в подарунок Harley-Davidson Motor Company підійдуть для незабутнього привітання справжнього чоловіка. Підтяжки на ремінь виконані з високоякісної преміальної ремінної шкіри, оздоблені тисненням з логотипом бренду Харлі Девідсон, довжина їх регулюється. Повністю ру..
2 720.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Brandy brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку витриманого коньяку, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде виграв..
1 000.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Chestnut brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, каштанового відтінку, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде вигравіруван..
1 300.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Mahogany brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, махагонового відтінку, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде вигравірува..
1 300.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Obsidan black leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, насиченого чорного кольору, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде виграві..
1 300.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Sable black leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку чорного соболиного, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде вигравір..
1 300.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Sepia brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку сепії, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде вигравірувано на бегу..
1 000.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Nut brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку волоського горіха, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде вигравірува..
1 000.00 грн
Ремінь чоловічий шкіряний Belt Personal Sienna brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку природного охри, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде в..
1 300.00 грн
Ремінь чоловічий шкіряний Belt Personal Вгаѕѕ brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку темної міді, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде виграв..
1 300.00 грн
Чоловічий ремінь Belt Personal Naval blue leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку королівського синього, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде виграв..
1 300.00 грн
Шкіряний ремінь Belt Caramel brown leather виконаний в традиційному класичному стилі з італійської ремінної шкіри товщиною 4 мм рідкісного відтінку паленого цукру. Аксесуар доповнений литою латунною пряжкою і сталевими гвинтами. Ремінь зібраний вручну без використання машинного рядка, прошитий що за..
1 550.00 грн
Шкіряний ремінь Belt Contrast brown leather виконаний в стилі неокласицизм з італійської ремінної шкіри товщиною 4 мм відтінку чорного шоколаду з контрастними освітленими торцями. Аксесуар доповнений брендовою пряжкою з нержавіючої сталі і сталевими гвинтами. Ремінь зібраний вручну без використання ..
1 550.00 грн
Шкіряний ремінь Belt Neoclassic Black Leather призначений в подарунок стильним, успішним чоловікам. Ремінь виконаний в традиційному класичному стилі з товстої, але м'якої ремінної шкіри, обробленої і пофарбованої в універсальний чорний колір. Аксесуар доповнений брендовою латунною пряжкою з хром..
1 350.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Katran black leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, класичного чорного кольору, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде вигравір..
1 000.00 грн
Ремінь чоловічий Belt Personal Ocher brown leather призначений для оригінального подарунка рідним, друзям, колегам. Аксесуар виконаний з високоякісної цілісної шкіри рослинного дублення, відтінку натуральної охри, забезпечений модним пряжкою, зшитою вздовж застібки. Ім'я власника буде вигравірув..
1 000.00 грн
Шкіряний ремінь Belt Vintage Black Leather виконаний в традиційному класичному стилі з товстої, але м'якої ремінної шкіри, обробленої та пофарбованої в чорний колір. Аксесуар доповнено овальної латунної пряжкою сріблястого кольору. Пряжка знімний, що дає можливість самостійно регулювати довжину ..
1 150.00 грн
Шкіряний ремінь Belt Wild Wind brown leather призначений для подарунка стильним, впевненим у собі чоловікам. Ремінь виконаний в традиційному класичному стилі з товстої, але м'якої ремінної шкіри, обробленої і пофарбованої в темно-коричневий колір. Аксесуар доповнений брендовою пряжкою з нержавію..
1 550.00 грн
Шкіряний ремінь чоловічий Belt Сlassic Brown Leather виконаний в традиційному класичному стилі з товстої, але м'якої ремінної шкіри, обробленої та пофарбованої в колір натуральної кориці. Аксесуар доповнено елегантною латунної пряжкою. Пряжка знімний, що дає можливість самостійно регулювати довж..
1 150.00 грн
Шкіряний ремінь Handmade в подарунок для чоловіка благородного сірого кольору, доповнено хромованою фурнітурою – металевою пряжкою сріблястого кольору. На виробі витіснене авторське ім'я майстерні. Практичний подарунок ручної роботи чоловіка до будь-якої події та урочистості. Авторський..
1 350.00 грн
Зухвалі авторські підтяжки ручної роботи з натуральної шкіри люкс-класу у подарунок чоловікові для експериментів зі своїм власним модним стилем. Аксесуар поза часом і модних змін. Підтяжки – ідеальний варіант для повних чоловіків, не стягують талію, з-під них не вибивається сорочка, підтримуют..
1 930.00 грн
Стильний шкіряний ремінь в подарунок елегантного чоловіка, прошитий вручну швом Saddle stitch вощеного ниткою, оброблений waterproof просоченням, забезпечений італійської фірмової бляхою. На виробі є логотип майстерні. Авторський ремінь в подарунок, три сюрпризу в одному – унікальна дизай..
1 370.00 грн
Унікальний двосторонній шкіряний ремінь, виконаний в єдиному екземплярі з двох смужок шкіри (коричневої і рудої), склеєних і прошитих вручну міцним сідельним швом. Аксесуар оснащений фірмовою англійської латунної пряжкою. На виробі витіснений брендовий логотип майстерні. Розкішний подарунок для е..
2 010.00 грн
Розкішний ремінь ручної роботи в подарунок чоловікові, виконаний в єдиному екземплярі. Аксесуар складається з двох смуг шкіри – чорного та коричневого, склеєних і прошитих міцним сідельним швом вощеного ниткою вручну. На ремені є прекрасна англійська брендовий пряжка Firetrap. На шкірі вироби ..
1 750.00 грн
Класичний шкіряний чоловічий ремінь з пряжкою – автоматом в подарунок елегантному чоловікові. Аксесуар виконаний з натуральної шкіри, оброблений і прошитий вручну міцним сідельним швом, пряжка американська ручної роботи. На виробі витіснене брендове ім'я майстерні. Практичний і стильний..
1 800.00 грн
Оригінальний дизайнерський ремінь ручної роботи в подарунок елегантному чоловікові. Аксесуар виконаний в єдиному екземплярі, прошитий вручну сідельним швом, оброблений waterproof просоченням. На металеву пряжку нанесена шкіряна аплікація з логотипом майстерні. Довжина виробу 125 див. На виробі є бре..
1 370.00 грн
Унікальний авторський ремінь в подарунок для чоловіка з натуральної шкіри класу люкс. Оригінальний дизайн і якість шкіри втілилися в цьому ремені. Ремінь виконаний в традиціях ременів для джинсів. Шкіра оброблена і прошита вручну самим міцним сідельним швом вощеного ниткою, на шкіряній пряжці витісн..
1 450.00 грн