Купити Дизайнерські ялинкові іграшки і прикраси з швидкою доставкою по всій Україні

Оригінальні ретро ялинкові кулі від автора

Інтернет - магазин GIFT2U познайомить Вас з новорічними аксесуарами класу люкс для VIP – привітань - авторські різдвяні кулі з дерева handmade:

  • Вишукані авторські прикраси на ялинку в стилі початку двадцятого століття у вигляді порожнистих дерев'яних куль з тематикою зимових свят;
  • Ялинкові прикраси виконані в техніці декупаж, дорисовка, кракелюр, зістарювання, ліплення;
  • Іграшки на ялинку прикрашені перлами, мереживом і атласними стрічками;
  • На поверхню нанесені тематичні зображення за мотивами старовинних різдвяних листівок і малюнків колекції Єлизавети Бем. Кількість предметів в наборах від трьох до шести;
  • Кулі знаходяться в розкішних дизайнерських скриньках, виконаних у вінтажному стилі, прикрашені інкрустацією, ліпленням, металевої ретро фурнітурою, з роздрукуванням різдвяних малюнків на полотні, відділення прокладені мішковиною з деревної вовною для збереження прикрас;

Ялинкові аксесуари хенд мейд абсолютно унікальні – продукцію майстра неможливо повторити. Ваш дар буде незабутнім шедевром в єдиному екземплярі. Новорічні іграшки ручної роботи виготовлені в Україні.

 

Ексклюзивні вінтажні ялинкові прикраси купити в Києві та по всій Україні в інтернет - магазині GIFT2U

Унікальні новорічні іграшки призначені для VIP привітань дорогих людей, естетів, любителів і поціновувачів авторських робіт. Вишуканий і приголомшливо красивий подарунок до Різдва і Нового року з найкращими побажаннями добра, удачі та щастя в Новому році! А якщо ви вирішите побалувати свою сім'ю такою казкою, вона буде служити Вам багато років, і нагадувати про безтурботне дитинство і зимових пригоди.

Купити ялинкові іграшки хенд мейд можна в нашому магазині подарунків, вибравши найбільш вподобаний колекцію і зробивши замовлення онлайн з швидкою доставкою по Києву та Україні.

Чарівний, казковий новорічний свято у кожної людини асоціюється з чимось своїм, власним. Але, напевно, у багатьох передчуття свята з'являється одночасно з появою на прилавках магазинів чудових сяючих і прекрасних творінь – новорічних іграшок. Це щось з дитинства, з глибин пам'яті – почуття тихої радості, що виникає при одному погляді на барвистий відблиск, що відбилася від яскравого круглого боки ялинкової кульки... Ви хочете знову побувати в далекому дитинстві і згадати про різдвяне диво і віру в казку? Познайомтеся з унікальними дизайнерськими дерев'яними іграшками в вінтажному стилі - дерев'яними ялинковими кулями ручної роботи. Від їх краси і витонченості віє справжнім святом з безтурботного і милого серцю дитинства. Малюнки з тематикою старовинних листівок нині дуже модні. Побалуйте своїх друзів або рідних справжнім дизайнерським шедевром, який буде радувати Вас багато років, і кожен раз дарувати те чарівне настрій, без якого не трапляється новорічне диво.

Відображати:
Сортування
Ексклюзивний дизайнерський набір з чотирьох новорічних ялинкових кульок ручної роботи у вінтажному стилі: дерев'яні кулі діаметром 6 см, не відкриваються, всередині порожнисті тому не важкі. На кулях нанесені малюнки в стилі старовинних листівок з новорічними та різдвяними сюжетами. Кулі знаходя..
2 300.00 грн
Дизайнерські ялинкові іграшки в подарунок Вінтаж для незвичайного різдвяного та новорічного привітання рідних та друзів. Дерев'яні кулі ручної роботи у вінтажному стилі: п'ять чудових ялинкових іграшок діаметром 6 см, кулі не відкриваються, всередині порожнисті, тому не важкі. На ялинкові ку..
2 500.00 грн
Унікальні авторські ялинкові іграшки Ретро для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі ручної роботи у вінтажному стилі: п'ять чудових ялинкових іграшок діаметром 6 см, кулі не відкриваються, всередині порожнисті, тому не важкі. На ялинкові ку..
2 500.00 грн
Розкішний набір з трьох дерев'яних іграшок ручної роботи у вінтажному стилі і розкішною білою шкатулки на ніжках для їх зберігання. Ексклюзивні дерев'яні кулі, всередині порожниста, легкі, з одного боку прикрашені тематичним новорічним малюнком дітей, одягнених у стилі початку 20-го століття..
2 600.00 грн
Ексклюзивний Дизайнерський набір ялинкових кульок Іменний виготовлений для унікального подарунка до Різдва і новорічних свят. Набір може складатися з трьох і більше дерев'яних порожнистих куль, виконаних у вінтажному стилі і забезпечених іменними портретами, малюнками або корпоративною символіко..
650.00 грн
Бездоганний подарунковий дизайнерський набір ялинкових прикрас з трьох дерев'яних куль з малюнками у вінтажному стилі з новорічними мотивами. Зображення взяті з колекції листівок Єлизавети Бем. Набір куль знаходиться в вінтажній скриньці, прокладеної мішковиною, на яку нашита друк на полотні, з ..
2 000.00 грн
Набір ялинкових іграшок Merry Cristmas призначений для ексклюзивного різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі виконані в вінтажному стилі, в тематиці використані зображення з різдвяних листівок початку минулого століття. Дерев'яні кулі діаметром 8 см пустот..
2 700.00 грн
Набір ялинкових іграшок Santa Claus для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі ручної роботи у вінтажному стилі: п'ять чудових ялинкових іграшок діаметром 6 см, кулі не відкриваються, всередині порожнисті, тому не важкі. На ялинкові кулі нане..
2 600.00 грн
Набір ялинкових іграшок Забуте Різдво призначений для ексклюзивного різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі виконані в вінтажному стилі, в тематиці використані зображення з різдвяних листівок початку минулого століття. Дерев'яні кулі діаметром 6 см пустоті..
2 300.00 грн
Набір ялинкових кульок Christmas Traditions призначений для ексклюзивного різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі виконані в вінтажному стилі, в тематиці використані зображення дітей з різдвяних листівок початку минулого століття, з використанням традиційних р..
2 600.00 грн
Дизайнерський набір ялинкових іграшок Коляда – це 4 дерев'яних кулі, виготовлених вручну в традиційному стилі язичницьких колядок. Два кольори – чорний і білий символізують зимове сонцестояння. Символіка і принти відображають сонячне коловрат і вічний рух життя. Дерев'яні кулі ма..
2 600.00 грн
Дизайнерський набір ялинкових кульок Мишарики Merry Christmas складається з трьох унікальних прикрас ручної роботи, виконаних у вінтажному стилі. Іграшки виконані у формі легких пустотілих дерев'яних куль діаметром 6 див. На кулях нанесено напис Merry Christmas. Куля є тулубом ведмедиків Тедді, ..
3 900.00 грн
Іграшка на ялинку Мишарик Тедді є унікальним різдвяною прикрасою ручної роботи, виконаних у вінтажному стилі. Іграшка складається легкого пустотілої дерев'яного кулі діаметром 6 см, на якому нанесено напис Merry Christmas. Куля є тулубом ведмедиків Тедді, виконаних з сваляного плюшу набиті тирсо..
1 700.00 грн
Розкішний набір дерев'яних ялинкових іграшок ручної роботи в ретро-стилі: шість прекрасних ялинкових куль діаметром 6 см, кулі не відкриваються, всередині порожнисті тому не важкі. На ялинкові кулі нанесені дитячі вінтажні зображення. На задній стінці куль ліплення. Скринька делікатно зістарена ..
2 800.00 грн
Дизайнерські ялинкові прикраси Serenity Christmas виконані для ексклюзивного подарунка до Різдва і новорічних свят. Набір складається з п'яти дерев'яних порожнистих куль, виконаних в модних бузково-лимонних відтінках. Яскраві кулі прикрашені стразами, зображеннями різдвяної ялинки, вечірніми..
2 400.00 грн
Унікальний дизайнерський набір дерев'яних ялинкових прикрас ручної роботи, що складається з чотирьох кульок з новорічними дитячими мотивами та скриньки для їх зберігання. Дерев'яні кулі порожні всередині, тому не важкі. Кулі не відкриваються. Ялинкові кульки декоровані в техніці декупаж , до..
2 200.00 грн