Купити Дизайнерські ялинкові іграшки і прикраси з швидкою доставкою по всій Україні

Чарівні різдвяні свята у кожної людини асоціюється з чимось своїм, особистим. Але, напевно, у багатьох передчуття свята починається одночасно з появою на прилавках магазинів чудових сяючих і прекрасних творінь – новорічних іграшок. Це щось з дитинства, з глибин пам'яті – почуття тихої радості, що виникає при одному погляді на барвистий відблиск, що відбилася від яскравого круглого боки ялинкової кульки.

Ви хочете знову побувати в далекому дитинстві і згадати про різдвяне диво і віру в казку? Подбайте, щоб традиційна різдвяна ялина в вашій родині була прикрашена чудовими ялинковими кулями.

 

Набір ялинкових іграшок для феєричного новорічного подарунка

Набір ялинкових кульок, який символізує настання найбільш довгоочікуваних свят – це не тільки спосіб примножити красу новорічної ялинки, але і принести в будинок справжнє різдвяне диво. За переказами, саме кулі, що символізують сонце, відштовхують неприємності і захищають членів сім'ї від негараздів. Язичницький символ міцно інтегрувався в традиційні свята, і тепер є найбільш ефектною прикрасою новорічного дерева.

Найрідкіснішими і чудовими прикрасами є унікальні ялинкові іграшки, створені вручну. Бажаєте зробити незабутній подарунок своїм рідним, близьким, колегам? Розгляньте можливість придбати набір оригінальних дизайнерських прикрас, створених на замовлення.

 

Ексклюзивні ялинкові кулі в інтернет магазині GIFT2U

Інтернет - магазин GIFT2U познайомить Вас з новорічними аксесуарами класу люкс для VIP-привітань. Оригінальні різдвяні кулі виконані з натурального дерева в модному вінтажному стилі. Вони створені:

  • З використанням зображень з різдвяних листівок початку 20-го століття;
  • З використання фотографій замовника для виконання іменних прикрас
  • В техніці декупаж, дорисовка, кракелюр, зістарювання, ліплення.

Дерев'яні ялинкові кулі розміщені в розкішних дизайнерських скриньках, виконаних у вінтажному стилі, прикрашені інкрустацією, ліпленням, металевої ретро фурнітурою, з роздрукуванням різдвяних малюнків на полотні, відділення прокладені мішковиною з деревної вовною для збереження прикрас.

Набір дерев'яних куль буде абсолютно унікальним подарунком – продукцію ручної роботи неможливо повторити. Такі прикраси можуть гідно зайняти місце в сімейно колекції і служити майбутнім поколінням.

 

Пропозиція від GIFT2U: Купити ялинкові іграшки ручної роботи в Києві/Україні

Інтернет-магазин дизайнерських подарунків GIFT2U пропонує купити ялинкові іграшки ручної роботи, вибравши найбільш вподобаний колекцію і зробивши замовлення онлайн з швидкою доставкою по Києву та Україні. На Вас чекають:

  • Елітні колекційні іграшки в модному ретро-стилі, створені вручну;
  • Бездоганна якість і доступна ціна ялинкових прикрас преміум-класу;
  • Можливість зробити прикраси іменними, з нанесенням малюнків з фото близьких, друзів або колег;
  • Оперативна та зручна доставка готових виробів покупцям у Києві та інших регіонах України.

Побалуйте своїх друзів або рідних справжнім дизайнерським шедевром, який буде радувати Вас багато років, і кожен раз дарувати те чарівне настрій, без якого не трапляється новорічне диво.

Відображати:
Сортування
Набір ялинкових іграшок Christmas Тale призначений для ексклюзивного різдвяного подарунка рідним, друзям і близьким. Ялинкові підвіски виконані у вигляді текстильних інтер'єрних ляльок - маленької феї з витонченими крильцями, співочої пташки, ошатного кролика з бантом і равли..
1 050.00 грн
Дизайнерський набір ялинкових іграшок Happy New Year призначений для особливого привітання близьких, друзів і колег з різдвяними та новорічними святами. Набір складається з чотирьох новорічних ялинкових прикрас, оформлені у вінтажному стилі: дерев'яні кулі діаметром 6 см, не відкриваються, всере..
2 300.00 грн
Набір ялинкових іграшок Merry Cristmas призначений для ексклюзивного різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі виконані в вінтажному стилі, в тематиці використані зображення з різдвяних листівок початку минулого століття. Дерев'яні кулі діаметром 8 см пустот..
2 700.00 грн
Набір ялинкових іграшок Santa Claus для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі ручної роботи у вінтажному стилі: п'ять чудових ялинкових іграшок діаметром 6 см, кулі не відкриваються, всередині порожнисті, тому не важкі. На ялинкові кулі нане..
2 600.00 грн
Набір ялинкових іграшок Забуте Різдво призначений для ексклюзивного різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі виконані в вінтажному стилі, в тематиці використані зображення з різдвяних листівок початку минулого століття. Дерев'яні кулі діаметром 6 см пустоті..
2 300.00 грн
Набір ялинкових кульок Christmas Traditions призначений для ексклюзивного різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі виконані в вінтажному стилі, в тематиці використані зображення дітей з різдвяних листівок початку минулого століття, з використанням традиційних р..
2 600.00 грн
Набір ялинкових кульок Elisabeth Boehm призначені для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні ялинкові іграшки ручної роботи виконані у вінтажному стилі: три легких пустотілих кулі діаметром 6 см з нанесеними зображеннями, взятими з колекції листівок Є..
2 000.00 грн
Набір ялинкових кульок Merry Christmas призначений для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні ялинкові прикраси ручної роботи виконані у вінтажному стилі: шість легких порожнистих куль діаметром 6 см з нанесеними зображеннями, взятими з старовинних ли..
2 800.00 грн
Ексклюзивний набір ялинкових кульок Вінтаж призначений для особливого привітання близьких, друзів і колег з різдвяними та новорічними святами. Набір складається з п'ять новорічних ялинкових прикрас, оформлені у вінтажному стилі: дерев'яні кулі діаметром 6 см, не відкриваються, всередині поро..
2 500.00 грн
Дизайнерський набір ялинкових іграшок Коляда – це 4 дерев'яних кулі, виготовлених вручну в традиційному стилі язичницьких колядок. Два кольори – чорний і білий символізують зимове сонцестояння. Символіка і принти відображають сонячне коловрат і вічний рух життя. Дерев'яні кулі ма..
2 600.00 грн
Дизайнерський набір ялинкових кульок Мишарики Merry Christmas складається з трьох унікальних прикрас ручної роботи, виконаних у вінтажному стилі. Іграшки виконані у формі легких пустотілих дерев'яних куль діаметром 6 див. На кулях нанесено напис Merry Christmas. Куля є тулубом ведмедиків Тедді, ..
3 900.00 грн
Ексклюзивні ялинкові іграшки Ретро призначені для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні ялинкові прикраси ручної роботи виконані у вінтажному стилі: п'ять легких порожнистих куль діаметром 6 см з нанесеними зображеннями, взятими з старовинних він..
2 500.00 грн
Дизайнерські ялинкові прикраси Serenity Christmas виконані для ексклюзивного подарунка до Різдва і новорічних свят. Набір складається з п'яти дерев'яних порожнистих куль, виконаних в модних бузково-лимонних відтінках. Яскраві кулі прикрашені стразами, зображеннями різдвяної ялинки, вечірніми..
2 400.00 грн
Ексклюзивні ялинкові прикраси White Christmas призначені для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні ялинкові іграшки ручної роботи виконані у вінтажному стилі: три легких пустотілих кулі діаметром 6 см з нанесеними зображеннями, взятими з старовинних ..
2 600.00 грн
Ялинкова куля Іменна призначений для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яна ялинкова іграшка ручної роботи виконана у вінтажному стилі: легкий порожниста куля діаметром 6 см оформлений зображенням замовника за наданим фото. Іграшки виконані вручну, пр..
650.00 грн
Ялинкова куля Мишарик Тедді є унікальним різдвяною прикрасою ручної роботи, виконаних у вінтажному стилі. Іграшка складається легкого пустотілої дерев'яного кулі діаметром 6 см, на якому нанесено напис Merry Christmas. Куля є тулубом ведмедиків Тедді, виконаних з сваляного плюшу набиті тирсою. У..
1 700.00 грн
Набір ялинкових іграшок Christmas Story призначений для незабутнього різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні ялинкові прикраси ручної роботи виконані у вінтажному стилі: 4 легких пустотілих кулі діаметром 6 см з нанесеними зображеннями, взятими з старовинних листів..
2 200.00 грн