Придбати VIP дизайнерські м'які іграшки з швидкою доставкою по всій Україні

Купити VIP дизайнерські м'які іграшки в подарунок в інтернет - магазині

 

На віртуальних стендах нашого магазину подарунків GIFT2U ви можете познайомитися з авторськими іграшками ручної роботи категорії люкс з наступними властивостями:

  • Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів. Німецька віскоза фірми Helmbold і віскоза фірми Schulte використовується для виготовлення оригінальних ведмедиків Тедді. Вироби прикрашені дорогоцінними каменями і кристалами Сваровські. Всі іграшки виготовлені вручну, мають бездоганну якість;
  • Матеріали іграшок абсолютно гипоаллергенныи і безпечні для дітей і дорослих. Майстер підбирає індивідуально матеріали, виходячи з творчого задуму та можливості насолоджуватися іграшкою, для майбутнього власника;
  • Виготовлення одного виробу у майстра займає досить довгий час, так як всі деталі, які потрібно вдало поєднувати один з одним, підбираються кожен раз під певний образ, а це досить трудомістка робота;
  • Кожне авторське handmade-виріб унікальний, відтворити абсолютну копію неможливо – два ідентичних вироби будуть відрізнятися виконанням і тонкощами в антуражі;
  • Кожна дизайнерська лялька володіє особливою енергетикою, адже вони виконані руками живу людину, вклав у неї частинку своєї душі і таланту. Всі ляльки світлі, зворушливі, сповнені радістю і любов'ю.

 

Вибираючи ляльку преміум класу, звертайте увагу на відповідність її образу майбутнім власникам, адже такий подарунок буде одним від дарувальника, і прикрасою улюбленого куточка в будинку.

 

Замовити дизайнерські м'які іграшки класу люкс в інтернет – магазині GIFT2U

 

Наші клієнти у захваті від модних, ідейних і абсолютно унікальних м'яких іграшок VIP - класу. Вони викликають захоплення, пом'якшують серця і повертають людину в казку. Романтичні м'які пухнасті ведмедики поширюють навколо ауру щастя, любові і добра.

 

Якщо Ви вирішили зробити унікальний незабутній подарунок у вигляді витонченої, єдиною і неповторною дизайнерської іграшки, готуйтеся до справжнього свята і бурі емоцій – вони нікого не залишають байдужими. Уточнивши умови і терміни авторських замовлень у наших менеджерів, ви отримаєте своє замовлення з швидкою доставкою по Києву та в будь-який інший місто україна в найкоротші терміни.

Ви шукаєте своїм коханим і дорогим людям унікальний подарунок, який буде не тільки пам'ятним знаком, але і кращим другом від дарувальника. Пройдіться по нашим віртуальним стендів і познайомтеся з іграшками класу люкс, повністю виготовленими вручну талановитими українськими дизайнерами. Колекційні іграшки мають індивідуальність, виконані з бездоганною якістю з матеріалів преміум класу і прикрашені дорогоцінними каменями і кристалами Сваровські. Такий подарунок сподобається як дитині, так і дорослому і прикрасить найстильнішу дитячу або вітальню кімнату. Іграшки мають вражаючу енергетику добра і любові, передану їм талановитими українськими майстрами. Романтичні і незабутні мишка підкорять навіть найхолодніше серце і відкриють його новим емоціям.

Відображати:
Сортування
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Розкішна дизайнерська лялька в подарунок Ведмедик Тедді Франт для привітання дорослих і дітей. Колек..
3 400.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Оригінальна авторська іграшка Ведмедик Тедді Авіатор для подарунка дорослим і дітям. Колекційний вед..
3 800.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Ексклюзивна авторська іграшка ведмедик Тедді Пілот для подарунка дорослим і дітям. Колекційний ведме..
3 800.00 грн
Ніжна дизайнерська іграшка ручної роботи лялька ведмежа Моллі призначена для незабутнього VIP – подарунок коханим і друзям. Футболка з аплікацією – сердечком розшита кристалами Сваровські, в руках Моллі тримає льодяник на паличці, також прикрашений стразами. Іграшка виконана з німецької ..
4 950.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.       Унікальна авторська лялька Ведмедик Тедді в подарунок Міла – бездоганний спосіб прив..
3 300.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Розкішний авторський Ведмедик Тедді handmade Юнга для незабывемого колекційного подарунка дорослим і..
3 300.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Авторський Ведмедик Тедді в подарунок Британець для преміального подарунка дорослим і дітям до дня н..
3 300.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Дивовижний ведмедик Тедді handmade в подарунок Зелений Ельф ручної роботи з плюшу та тирси зростання..
2 600.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.       Унікальний ведмедик Тедді handmade в подарунок Оллі – бездоганний спосіб привітати д..
3 300.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Дизайнерський ведмедик Тедді в подарунок Рибак для незабутнього колекційного подарунка дорослим і ді..
3 400.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Дизайнерський Ведмедик Тедді ручної роботи Лісовичок в подарунок дорослим і дітям на день народження..
2 500.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Унікальна дизайнерська іграшка handmade Тедді Вікінг призначена для колекційного подарунка дорослим ..
2 600.00 грн
Унікальна дизайнерська іграшка в подарунок Мишка Ендрю зачепить серце дорослого і дитини. М'яка іграшка ручної роботи виготовлена з матеріалів преміум класу з гіпоалергенними властивостями. Зворушливий мишко має зростання 33 см і виконаний з віскози шульте, яку застосовують при виготовленні клас..
4 950.00 грн
Зворушлива лялька маля ведмежа Амалія ручної роботи для незабутнього подарунка преміум класу. Усміхнена білявка Амалія в рожевому бодике з атласним бантом, з пустушкою, прикрашені кристалами Сваровскі. Рожевий ніжний бантик прикрашає вушко ведмедика. Лялька виконана з німецької віскози Helmbold, що ..
4 950.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Колекційна Дизайнерська лялька Ведмедик Тедді Денді для преміального подарунка дорослим і дітям до д..
3 300.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Зворушлива дизайнерська м'яка іграшка Лисеня Фокс для подарунка дорослим і дітям. Колекційна ігр..
3 300.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Зворушливий дизайнерський Ведмедик Тедді в подарунок Стиляга для незабывемого колекційного подарунка..
3 300.00 грн
Авторська іграшка handmade Ведмедик Ельза для унікального і незабутнього подарунка дорослим і дітям, рідним і друзям до дня народження, сімейного ювілею, на романтичному побаченні або в знак старої дружби. Лялька Ельза виконана з натуральних матеріалів, має зріст 38 см, дівчинка одягнена в пишну бір..
4 950.00 грн
Ексклюзивна колекційна лялька handmade Ведмедик Поллі призначена в подарунок для дорослих і дітей, естетів і цінителів ручної роботи. Зворушлива лялька Поллі виконана з гіпоалергенних матеріалів преміум класу та віскози, з якої виготовлені оригінальні ведмедика Тедді. Носик виліплений і розписаний в..
4 950.00 грн
Унікальна колекційна лялька handmade Олівія призначена для незабутнього VIP – подарунок коханим і друзям. Сукня з натурального шовку, розшите натуральними перлами і чеським кришталем, вушка також розшиті перлами. Зайчик Олівія виконана з німецької віскози, з якої виготовлені оригінальні ведмед..
4 950.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Дизайнерська колекційна лялька в подарунок Ведмедик Тедді Моллі – бездоганний спосіб привітати..
3 300.00 грн
Розкішна колекційна лялька в подарунок Мишка Маркос готова стати одним дорослим і дітям, чоловікам і жінкам. Лялька Маркос виконана handmade з високоякісних гіпоалергенних матеріалів, оздоблена камінням Сваровскі, віскоза Helmbold призначена для виготовлення оригінальних ведмедиків Тедді. Зворушливи..
4 950.00 грн
Колекційна лялька handmade Ведмедик Мілена для унікального і незабутнього подарунка дорослим і дітям, рідним і друзям до дня народження, сімейного ювілею, на романтичному побаченні або в знак старої дружби. Лялька Мілена виконана з натуральних матеріалів, має зріст 37 см, прикрашена аметистами і нат..
4 950.00 грн
Оригінальна лялька ручної роботи Ведмедик Сьюзі призначена для незабутнього подарунка дорослим і дітям. Витончена балерина в білій пачці з натурального шовку і шифону, а також прекрасною шийної пов'язці, прикрашеної чеським кришталем буде, подругою самому вимогливому естета і зачепить серце і ди..
4 950.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Авторська м'яка іграшка ведмедик Тедді в подарунок Горець сподобається дітям і дорослим. Унікаль..
2 500.00 грн
УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.     Оригінальна м'яка іграшка Ведмедик Тедді Вертолітник для подарунка дорослим і дітям. Колекційний..
3 800.00 грн
Унікальна лялька Амалія ручної роботи для незабутнього подарунка преміум класу. Милий ведмедик Амалія в пастельному бодике з атласним бантом, з пустушкою, прикрашені кристалами Сваровскі. Рожевий ніжний бантик прикрашає вушко ведмедика. Лялька виконана з німецької віскози Helmbold, що йде на виготов..
4 950.00 грн