Купити Фляги, чарки, чашки ручної роботи з швидкою доставкою по всій Україні

Дизайнерські фляги, чарки, чашки ручної роботи, Україна

Інтернет – магазин GIFT2U знайомить Вас з продукцією вітчизняних майстрів, які створюють унікальні фляги з шкіряними чохлами, авторські чарки і чашки. На наших стендах можна підібрати подарунок мисливцеві, філософу, володарю, естета і цінителю унікальних робіт хенд мейд. Вироби мають наступні властивості:

  • Посуд виконана з натуральних матеріалів, повністю функціональна, надійна, має високу якість виконання;
  • Всі вироби тематичні, серед них можна вибрати стиль і зображення відповідного подарунка. Фляги забезпечені тематикою східних символів, латинських прислів'їв;
  • Роботи зі шкіри, скла, кераміки мають бездоганну якість виконання, будуть служити своєму власникові довгі роки, а сам виріб здатне гідно прикрасити сімейну колекцію;
  • Всі вироби виконані вручну і є абсолютно унікальними. Авторську роботу неможливо повторити двічі. Тому Ваш подарунок буде єдиним. Вишукана робота майстра прикрасить кабінет, вітальню, офіс самого вимогливого естета, а також може служити експонатом для сімейної колекції.

Дизайнерські фляги, чарки, чашки ручної роботи в магазині GIFT2U

Ексклюзивна авторська посуд в інтернет магазині подарунків GIFT2U - це не тільки практичний аксесуар. Вишукані фляги, чарки, чашки абсолютно функціональні, виконані з відмінною якістю і будуть надійно служити своїм господарям довгі роки, а також прикрашати офіси, кабінети і вітальні.

Унікальні чашки, фляги і чарки до новосілля, ювілей, вінчання, на річницю весілля будуть не тільки доречними, але і безкомпромісними подарунками для найдорожчих та близьких людей, колег і знайомих, для зарубіжних родичів і партнерів. Консультуйтеся з усіх питань з нашими професійними менеджерами, дізнавайтеся про способи доставки і оплати. Не забувайте – на виконання авторських робіт потрібно час, замовляйте роботи заздалегідь. Після покупки не забудьте повернутися на наш сайт і залишити свій відгук для майбутніх покупців.

Дарувати посуд – це завжди практично, а презентувати дизайнерські чарки, фляги і чашки – це трендово і дуже стильно! Якщо ви вибираєте оригінальний подарунок для любителів іменний і унікальною посуду для вітання друзів та близьких, знайомтеся з рідкісною за красою і якістю посудом з металу, шкіри, скла і дерева, виконаної вітчизняними майстрами. Унікальні авторські вироби будуть не тільки справлятися зі своїми функціями, але і стануть незвичайним прикрасою кабінету, бару, вітальні або офісу. Практичні подарунки з гарним смаком!

Відображати:
Сортування
Фляга для алкоголю Celtic Wolf brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі 3D зображення кельтського вовка – символу сили, відмінною інтуїції, терпін..
1 150.00 грн
Фляга для алкоголю Одеса brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі 3D зображення морської символіки. В техніці використано чорніння та ручна промальовува..
1 150.00 грн
Фляга шкіряна Dragon brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі 3D зображення китайського дракона - символу сили, прагнення до свободи і мудрості. В техні..
1 150.00 грн
Шкіряна фляга Sea Dog brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі 3D зображення бувалого морського вовка. В техніці використано чорніння та ручна промальов..
1 150.00 грн
Шкіряна фляга Морський Вовк brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі 3D зображення бувалого морського вовка. В техніці використано чорніння та ручна про..
1 150.00 грн
Авторська фляга у подарунок Гра Престолів призначена для вишуканого подарунка любителю всесвітньо відомого серіалу і шанувальнику дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На шкірі – витіснений малюнок з теми Гра Престолів. Авторська фляг..
1 150.00 грн
Авторська фляга у подарунок Тигр brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі 3D зображення оскаленной голови тигра. Чорніння, ручне тиснення, авторська роб..
1 150.00 грн
Дизайнерська фляга у подарунок Гра Престолів Ланністери призначена для вишуканого подарунка любителю всесвітньо відомого серіалу і шанувальнику дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної червоної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На шкірі витіснений малюнок з теми Гра Престолів &nd..
1 150.00 грн
Дорожня дизайнерська термокружка з нарізною кришкою і ручкою, повністю обшитими натуральною шкірою. Товста шкіра, повністю оброблена і прошиті вручну, не дозволяє обпекти пальці, а загвинчується кришка перетворює виріб в міні – термос, незамінний у подорожі чи прогулянки за місто. Рідкісна ..
720.00 грн
Авторська металева кружка обтягнута шкірою, товстої та натуральної, прошитої вручну міцним сідельним швом, забезпеченою брендовим логотипом майстерні. Зручний аксесуар в подорожі, на заміському пікніку. Шкіра обереже Ваші руки від опіку, а авторська робота виділить Вас в колі друзів і знайомих. О..
1 320.00 грн
Стильна фляга Handmade в подарунок Tiger Black leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі 3D зображення голови тигра. Чорніння, ручне тиснення, авторська робота..
1 150.00 грн
Вишукана фляга Handmade в подарунок Гра Престолів Тірелли призначена для вишуканого подарунка любителю всесвітньо відомого серіалу і шанувальнику дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної синьої шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На шкірі витіснений малюнок з теми Гра Престолів &nd..
1 150.00 грн
Модна фляга Handmade з шкіряним футляром Пернатий Змій brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі об'ємне зображення Китайського Дракона. Чорніння, ру..
1 150.00 грн
Фляга авторська в подарунок Скакун brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі об'ємне зображення голови коня з розвівається гривою. Чорніння, ручне ти..
1 150.00 грн
Фляга в подарунок з шкіряним футляром Георгій Побідоносець brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі об'ємне зображення Георгія Побідоносця, б'єт..
1 150.00 грн
Вишукана фляга в подарунок з шкіряним футляром Грифон brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі об'ємне зображення Грифона. Чорніння, ручне тиснення,..
1 150.00 грн
Унікальна фляга дизайнерська в подарунок Дракони Інь-Ян brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі об'ємне зображення знаку Інь-Ян у формі изогнувшихс..
1 150.00 грн
Унікальна фляга ручної роботи в подарунок Патріот brown leather призначена для вишуканого подарунка другу, родичу, естета і цінителю дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На футлярі об'ємне зображення щита з Тризубом і двох перехрещених ме..
1 150.00 грн
Модна фляга шкіряна в подарунок Гра Престолів Старкі призначена для вишуканого подарунка любителю всесвітньо відомого серіалу і шанувальнику дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної кармінового шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На шкірі витіснений малюнок з теми Гра Престолів &nd..
1 150.00 грн
Ексклюзивна скляна фляга в подарунок, обтягнута натуральною шкірою. Фляга скляна РСЧА (робітничо – селянська червона армія), виконана за аналогією царських фляг, що мали ходіння як до війни, так і в її початковий період у зв'язку з економією алюмінію). Скло товсте різних кольорів. Шкіра об..
2 300.00 грн
Шкіряна фляга у подарунок Гра Престолів Ланністери призначена для вишуканого подарунка любителю всесвітньо відомого серіалу і шанувальнику дизайнерських ідей. Чохол виконаний з високоякісної коричневої шкіри преміальної якості, зібраний вручну. На шкірі витіснений малюнок з теми Гра Престолів &ndash..
1 150.00 грн