Купити Чоловічі фірмові блокноти і щоденники з швидкою доставкою по всій Україні

Шкіряний блокнот – актуальний і практичний подарунок кожному чоловікові до будь-якої події. Він допоможе організувати щоденний розпорядок справ і буде розкішним доповненням до образу сучасного чоловіка. Приємні тактильні відчуття, запах натуральної шкіри роблять аксесуар комфортним в щоденному використанні. А можливість поєднати функції блокнота з портмоне дозволяють зручно зберігати інформацію і часто використовувані засоби в одному місці.

Розкішний зовнішній вигляд, ексклюзивність і преміальне виконання – такі якості притаманні аксесуарів зі шкіри, створеним вручну. Бажаєте зробити унікальний подарунок з іменним гравіюванням? Для цього достатньо придбати шкіряний блокнот, виконаний на замовлення.

 

Блокноти чоловічі в шкіряній обкладинці на замовлення – 5 причин вибрати аксесуар для подарунка

Вибрати блокнот в шкіряній обкладинці в якості VIP подарунка – це правильне рішення, особливо якщо коректність або незнання смаків не дозволяє дарувати чоловікові інші предмети. Блокнот є особистим аксесуаром і важливим сховищем інформації. На відміну від гаджетів, він не потребує підзарядки, і в будь-який момент надасть доступ до потрібних відомостей.

Чоловіки люблять статусні аксесуари і приналежності, тому із задоволенням користуються ежедневниками в шкіряній палітурці. Преміальні шкіряні обкладинки, які виробляють майстри, абсолютно оригінальні, і створюються в єдиному екземплярі – ручну роботу неможливо повторити двічі. Ваш подарунок буде унікальним. І останнє, але не менш важливе – в роботі чинбарі використовують найкращі сорти шкіри і унікальні техніки, що забезпечують аксесуару прекрасний зовнішній вигляд протягом тривалого терміну експлуатації.

 

Дизайнерські шкіряні щоденники в магазині подарунків GIFT2U

Розділі подарунків для чоловіків ми представляємо широкий асортимент шкіряних блокнотів ручної роботи різної функціональності, дизайну та наповнення. У GIFT2U можна підібрати:

  • Блокноти-фоліанти в шкіряній палітурці, створені у вінтажному стилі і доповнені паперовим блоком архівного якості;
  • Шкіряні органайзери, що містять додаткові відділи для зберігання паперів, документів, пластикових карт;
  • Зручні экргономичные шкіряні щоденники з мітками і линованными листами.

Серед нашої продукції є класичні блокноти, тематичні щоденники, аксесуари з іменним гравіюванням. В роботі використані кращі сорти шкіри – американська рослинного дублення, крастовая італійська, а також знаменита Crazy Horse, яка з віком стає тільки привабливішим.

 

Пропозиція від GIFT2U: Купити шкіряний блокнот в Києві, Україні

Інтернет магазин GIFT2U пропонує купити шкіряний блокнот у подарунок чоловікові, підібравши аксесуар з величезного асортименту унікальних моделей. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

  • Шкіряні аксесуари VIP-категорії за ціною і з гарантією якості виробника;
  • Можливість міняти функціональність додатка;
  • Можливість робити обкладинку іменний, доповнюючи її персональної монограмою або логотипом фірми;
  • Виконання замовлення точно у встановлений термін і оперативну доставку готового виробу клієнтам в Київ або будь-який інший регіон України.

Залишилися питання? Їх можна задати за контактними телефонами або вайберу, зазначеним у розділі сайту «контакти»

Відображати:
Сортування
Блокнот в шкіряній обкладинці Gothic brown leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, оброблена за технологією тонування і лакування, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. У верхній частині..
1 990.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Sea Dog brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальними накладками з авторським ..
2 800.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Steampunk brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальною аплікацією з латунних ш..
2 950.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Богдан Хмельницький black leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На поверхню шкіри створено об'ємн..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Володимирська гірка black leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На її лицьовій стороні створено об'ємне блинтово..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Георгій Побідоносець black leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На поверхню шкіри створено об&#..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Герб України burgundy leather - діловий аксесуар, призначений для оригінального подарунка службовцям і бізнесменам, організації допомоги в плануванні і організації робочого дня, виконання заміток, збереження важливої ​​інформації. Обкладинка виготовлена ​​з натурал..
2 650.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Софійський Собор brown leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На її лицьовій стороні створено об'ємне тиснення із..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Щур Стімпанк brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, декорована в стилі Стімпанк об'ємним з..
3 200.00 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Андріївська Церква brown leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На її лицьовій стороні створено об'ємне блинтовое ..
2 399.00 грн
Шкіряний блокнот Business Organizer black leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри преміум класу ручної вичинки, оброблена водостійки..
1 680.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Шкіряний блокнот Celtic Wolf brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним ба..
2 665.00 грн
Шкіряний блокнот Equilibrium brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена складним 3D-тисненням дракона і тигра, зроблени..
3 200.00 грн
Шкіряний блокнот Game of Thrones brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним багаторів..
2 850.00 грн
Шкіряний блокнот Lion brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена символічним зображенням зодіакального знака Лев. Шкіря..
2 950.00 грн
Шкіряний блокнот Minimalism brown leather призначений для оригінального подарунка успішному діловому чоловікові, що вважає за краще лаконічну розкіш. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. Обкладинка створена в стилі класичног..
2 399.00 грн
Шкіряний блокнот Red Indian brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним баг..
2 850.00 грн
Шкіряний блокнот Vintage brown leather призначений для ексклюзивного подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена в стилі старовинного фоліанта з натуральної шкіри двох видів, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. Всередині поміщений змінний паперовий блок форма..
2 399.00 грн
Шкіряний блокнот А5 на кільцях Jotter brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри ручної вичинки, оброблена водостійким просочення..
1 950.00 грн
Шкіряний блокнот Архангел Михаїл black leather призначений для ексклюзивного подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На поверхню шкіри створено об'ємне барельєфне тисн..
2 650.00 грн
Шкіряний блокнот Архангел Михаїл brown leather призначений для ексклюзивного подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На поверхню шкіри створено об'ємне блинтовое тисне..
2 399.00 грн
Шкіряний блокнот Герб України brown leather - діловий аксесуар, призначений для оригінального подарунка службовцям і бізнесменам, організації допомоги в плануванні і організації робочого дня, виконання заміток, збереження важливої ​​інформації. Обкладинка виготовлена ​​з натуральної італійської..
2 399.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Кельтська Магія brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальними накладками з авт..
3 200.00 грн
Шкіряний блокнот Києво-Печерська Лавра black leather призначений для ексклюзивного подарунка успішному діловому чоловікові. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана вручну, прошита міцним сідельним швом. На поверхню шкіри створено об'ємне барельєфн..
2 399.00 грн