Купити Чоловічі фірмові блокноти і щоденники з швидкою доставкою по всій Україні

Шкіряний блокнот – актуальний і практичний подарунок кожному чоловікові до будь-якої події. Він допоможе організувати щоденний розпорядок справ і буде розкішним доповненням до образу сучасного чоловіка. Приємні тактильні відчуття, запах натуральної шкіри роблять аксесуар комфортним в щоденному використанні. А можливість поєднати функції блокнота з портмоне дозволяють зручно зберігати інформацію і часто використовувані засоби в одному місці.

Розкішний зовнішній вигляд, ексклюзивність і преміальне виконання – такі якості притаманні аксесуарів зі шкіри, створеним вручну. Бажаєте зробити унікальний подарунок з іменним гравіюванням? Для цього достатньо придбати шкіряний блокнот, виконаний на замовлення.

 

Блокноти чоловічі в шкіряній обкладинці на замовлення – 5 причин вибрати аксесуар для подарунка

Вибрати блокнот в шкіряній обкладинці в якості VIP подарунка – це правильне рішення, особливо якщо коректність або незнання смаків не дозволяє дарувати чоловікові інші предмети. Блокнот є особистим аксесуаром і важливим сховищем інформації. На відміну від гаджетів, він не потребує підзарядки, і в будь-який момент надасть доступ до потрібних відомостей.

Чоловіки люблять статусні аксесуари і приналежності, тому із задоволенням користуються ежедневниками в шкіряній палітурці. Преміальні шкіряні обкладинки, які виробляють майстри, абсолютно оригінальні, і створюються в єдиному екземплярі – ручну роботу неможливо повторити двічі. Ваш подарунок буде унікальним. І останнє, але не менш важливе – в роботі чинбарі використовують найкращі сорти шкіри і унікальні техніки, що забезпечують аксесуару прекрасний зовнішній вигляд протягом тривалого терміну експлуатації.

 

Дизайнерські шкіряні щоденники в магазині подарунків GIFT2U

Розділі подарунків для чоловіків ми представляємо широкий асортимент шкіряних блокнотів ручної роботи різної функціональності, дизайну та наповнення. У GIFT2U можна підібрати:

  • Блокноти-фоліанти в шкіряній палітурці, створені у вінтажному стилі і доповнені паперовим блоком архівного якості;
  • Шкіряні органайзери, що містять додаткові відділи для зберігання паперів, документів, пластикових карт;
  • Зручні экргономичные шкіряні щоденники з мітками і линованными листами.

Серед нашої продукції є класичні блокноти, тематичні щоденники, аксесуари з іменним гравіюванням. В роботі використані кращі сорти шкіри – американська рослинного дублення, крастовая італійська, а також знаменита Crazy Horse, яка з віком стає тільки привабливішим.

 

Пропозиція від GIFT2U: Купити шкіряний блокнот в Києві, Україні

Інтернет магазин GIFT2U пропонує купити шкіряний блокнот у подарунок чоловікові, підібравши аксесуар з величезного асортименту унікальних моделей. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

  • Шкіряні аксесуари VIP-категорії за ціною і з гарантією якості виробника;
  • Можливість міняти функціональність додатка;
  • Можливість робити обкладинку іменний, доповнюючи її персональної монограмою або логотипом фірми;
  • Виконання замовлення точно у встановлений термін і оперативну доставку готового виробу клієнтам в Київ або будь-який інший регіон України.

Залишилися питання? Їх можна задати за контактними телефонами або вайберу, зазначеним у розділі сайту «контакти»

Відображати:
Сортування
Блокнот в шкіряній обкладинці Sea Dog brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальними накладками з авторським ..
2 800.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Steampunk brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальною аплікацією з латунних ш..
2 950.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Щур Стімпанк brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, декорована в стилі Стімпанк об'ємним з..
3 200.00 грн
Шкіряний блокнот Business Organizer black leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри преміум класу ручної вичинки, оброблена водостійки..
1 680.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Шкіряний блокнот Celtic Wolf brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним ба..
2 665.00 грн
Шкіряний блокнот Equilibrium brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена складним 3D-тисненням дракона і тигра, зроблени..
3 200.00 грн
Шкіряний блокнот Game of Thrones brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним багаторів..
2 850.00 грн
Шкіряний блокнот Lion brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена символічним зображенням зодіакального знака Лев. Шкіря..
2 950.00 грн
Шкіряний блокнот Red Indian brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним баг..
2 850.00 грн
Шкіряний блокнот А5 на кільцях Jotter brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри ручної вичинки, оброблена водостійким просочення..
1 950.00 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Кельтська Магія brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальними накладками з авт..
3 200.00 грн
Шкіряний блокнот Стімпанк black leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальною аплікацією з латунних шестерень &ndas..
2 950.00 грн
Шкіряний щоденник Stag Вeetle brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Знімна обкладинка виконана з преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним багаторівнев..
2 850.00 грн
Шкіряний щоденник Wind rose brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. Обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри, оброблених вручну, декорована об'ємним тис..
2 850.00 грн
Шкіряний щоденник А5 Notepad brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри ручної вичинки, оброблена водостійким просоченням і зібра..
1 950.00 грн
Шкіряний щоденник Б5 Organizer brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри ручної вичинки, оброблена водостійким просоченням і зіб..
3 600.00 грн
Щоденник в шкіряній обкладинці Yin-Yang Dragons brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до Дня Народження, Новорічних свят, корпоративної або ювілейної дати. обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована..
2 440.00 грн
Щоденник в шкіряній палітурці Сhevalier brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальним зображенням лицаря в ла..
2 950.00 грн
Щоденник у шкіряній обкладинці Notebook brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри преміум класу ручної вичинки, оброблена водост..
1 950.00 грн
Щоденник у шкіряній обкладинці Scorpio brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена символічним зображенням 8-го зодіакал..
2 900.00 грн
Щоденник у шкіряній обкладинці Книга Магії gray leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальними накладками з авторсь..
3 200.00 грн
Розкішний блокнот в шкіряній обкладинці Capricorn brown leather підійде в якості подарунка власникові знака Козеріг. Зодіакальне символічного зображення козерога підійде в якості подарунка наполегливим і працьовитим людям. Козероги, незважаючи на труднощі, наполегливо продовжують сходження, поки не ..
2 930.00 грн
Блокнот чоловічий в шкіряній палітурці LYRICS brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка з натуральної шкіри прикрашена аплікацією з об'ємним тисненням, що зображують авторс..
3 000.00 грн
Блокнот чоловічий у шкіряній обкладинці SCARAB brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Скарабей - символ успіху і багатства. Щоденник виготовлений вручну з натуральної шкіри, в роботі з..
3 000.00 грн