Купити шкіряні папки для документів, візитниці в Україні

Шкіряні обкладинки для документів

Шкіряні обкладинки для документів, купити які можна в онлайн-магазині GIFT2U - це практичні і функціональні вироби ручної роботи, користуються не меншою популярністю, ніж натуральні щоденники зі шкіри. Не можна переоцінити їх значення в збереженні естетичного вигляду важливою документації. Ці вироби запобігають знос кірок важливих паперів, заламування кутів сторінок та їх пожовтіння.

Шкіряна папка для документів Київ особливо важлива для тих людей, які постійно носять з собою різну документацію. Періодично витягаючи їх із портфеля або дипломата і забираючи назад, вони стикаються з канцелярськими виробами та іншими речами, піддаються впливу вологи і безлічі інших негативних обставин. Все це обумовлює швидке зношування паперів, замінити які іноді просто не є можливим. Обкладинки для документів шкіра - це саме те, що потрібно вчасно придбати.

Візитниці ручної роботи зі шкіри класу люкс – відмінний подарунок для комунікабельних людей, що люблять порядок і цінують контакти. Презентабельний і модний аксесуар підійде для подарунка бізнесменам, публічним людям, знайомим і друзям з достатнім колом спілкування. Шкіряні візитниці - вишуканий трендовий подарунок з гарним смаком і найкращими побажаннями від наших талановитих майстрів.

Сьогодні при виготовленні обкладинок на документи використовуються найрізноманітніші матеріали, ціна на які також варіюється в різних межах. Але, незважаючи на це, пріоритет залишається за виробами з натуральної шкіри, придбати які можна в онлайн-магазині GIFT2U. Всі реалізовані нами вироби відрізняє бездоганна якість, елегантний дизайн і цілком демократична ціна. Виробництво шкіряних папок - це трудомісткий процес, адже кожен виріб з самого початку робиться виключно вручну. Виходячи зі смакових уподобань, ви зможете підібрати обкладинки з гладкою шкірою, а також оброблені цікавою рядком або чудовим тисненням вироби. Під час своєї експлуатації цей аксесуар доводить не тільки свою довговічність, але ще і надає презентабельності своєму власникові.

Ви вирішили зробити подарунок, який буде завжди знаходитися поряд з власником і нагадувати йому про те, хто його зробив? Ви хочете зробити бездоганний подарунок? Відвідайте наш інтернет-магазин подарунків і познайомтеся з абсолютно унікальним товаром найвищої якості – дизайнерськими шкіряними обкладинки для паспорта, водійського посвідчення, папками та ін атрибутами сучасної ділової людини. Вся продукція виготовлена Handmade, зшита, пофарбована і зібрана майстром вручну. Кожен примірник відповідає найвищим вимогам якості і модних тенденцій. Папка з натуральної шкіри задовольнить найвишуканішого і вимогливого власника, допоможе йому вести переговори з партнерами, вкаже на його статус і положення в суспільстві. Бездоганний подарунок для вимогливого ювіляра.

Відображати:
Сортування
Шкіряна папка А4 Folio black leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри ручної вичинки, оброблена водостійким просоченням і зібрана міц..
1 950.00 грн
Універсальний чохол для документів – кишеня для документів з кращої шорно-сідельній шкіри прекрасного шоколадного відтінку. Презентабельний аксесуар повністю виготовлений вручну, прошитий міцним сідельним швом, на лицьовій стороні є брендове ім'я майстерні.Гідний подарунок для солідних..
1 400.00 грн
Планшет – чохол з натуральної шкіри виготовлений в якості подарунка для творчих людей і зручний для малювання і записів. Аксесуар всередині забезпечений затиском для аркушів паперу А4, тримач для ручки або олівця і кишеню для листів. На обкладинці витіснений логотип брендової компанії – ..
1 500.00 грн
Дизайнерська папка для документів ручної роботи з натуральної шкіри призначена в подарунок для тих хто віддає перевагу вільний, неконсервативный стиль. Папка універсальна, має кільцеве кріплення для блокнота або щоденника формату А5, підійде в якості щоденника або зберігання файлів, записів, скетчів..
1 600.00 грн
Авторська обкладинка на паспорт Passport Blue leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох типів преміальної натуральної шкіри – синього і гірчичного відтінків з вертикальним художнім тисненням. Обкладинка виконана вручну за авторськими ескізами, пр..
550.00 грн
Дизайнерська візитниця в подарунок Cardholder Safian для ексклюзивного подарунка чоловікові, другу, родичу або колезі. Картхолдер виконана з натуральної шкіри сафияно класичного чорного кольору, має 6 відділень для карток, 2 потайних відділу і великий билфуд для паперових грошей. Виріб виконано авто..
850.00 грн
Дизайнерська обкладинка на паспорт Brown leather Passport для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох типів преміальної натуральної шкіри – шоколадного і гірчичного відтінків з вертикальним художнім тисненням. Обкладинка виконана вручну за авторськими ескі..
550.00 грн
Дизайнерська шкіряна обкладинка на права водія в подарунок Ретро автомобіль для привітання справжнього цінителя раритетних авто і унікального дизайнерського мистецтва. Обкладинка виготовлена вручну з преміальної шкіри. Виріб присвячено раритетного ретро автомобіля, містить складне багаторівневе тисн..
2 710.00 грн
Практична обкладинка для паспорта в подарунок з натуральної чорної шкіри. Виріб має відділення для паспорта, 2 слота для карт, 1 відділення для банкнот. Обкладинка виготовлена вручну, прошита міцним сідельним швом, має бездоганну якість виконання.Обкладинка для паспорта шкіряна Handmade буде уні..
900.00 грн
Дизайнерська обкладинка на паспорт у подарунок Passport Redhead leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох типів преміальної натуральної шкіри – рудого і гірчичного відтінків з вертикальним художнім тисненням. Обкладинка виконана вручну за авторсь..
550.00 грн
Креативна обкладинка на паспорт шкіряна Handmade Зодіаку Стрілець Brown leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох видів преміальної натуральної шкіри коричневого кольору і жовтого відтінків з художнім тисненням і символом одного із знаків Зодіаку - Стр..
550.00 грн
Трендова обкладинка на паспорт шкіряна в подарунок Зодіак Риби Brown leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох видів преміальної натуральної шкіри коричневого кольору і жовтого відтінків з художнім тисненням і символом одного із знаків Зодіаку - Риби. ..
550.00 грн
Модна шкіряна обкладинка ручної роботи на паспорт Зодіаку Овен Brown leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох видів преміальної натуральної шкіри коричневого кольору і жовтого відтінків з художнім тисненням і символом одного із знаків Зодіаку - Терези..
550.00 грн
Унікальна шкіряна обкладинка в подарунок на паспорт Грифон Brown leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри преміальної якості коричневого кольору з художнім тисненням і ручним чорнінням, із зображенням крилатого грифона. Обкладинка виконан..
550.00 грн
Авторська шкіряна обкладинка для водійських прав Praga Lady для унікального презенту. Обкладинка з натуральної шкіри прикрашена складним, багаторівневим 3D-тисненням ретро автомобіля, зробленим вручну. Невелика потертість в чудовому вінтажному стилі створює бездоганний, благородний вигляд виробу.Обк..
2 710.00 грн
Дизайнерська шкіряна обкладинка для водійських прав в подарунок Scoda Favorit для унікального презенту. Обкладинка з натуральної шкіри прикрашена складним, багаторівневим 3D-тисненням ретро автомобіля, зробленим вручну. Невелика потертість в чудовому вінтажному стилі створює бездоганний, благородний..
2 710.00 грн
Стильна шкіряна обкладинка ручної роботи на паспорт Зодіаку Овен Brown leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох видів преміальної натуральної шкіри коричневого кольору і жовтого відтінків з художнім тисненням і символом одного із знаків Зодіаку - Тель..
400.00 грн
Дизайнерська шкіряна обкладинка для прав на авто в подарунок MINI COOPERдля привітання справжнього цінителя раритетних авто і унікального дизайнерського мистецтва. Обкладинка виготовлена вручну з преміальної шкіри. Виріб присвячено раритетного автомобилюMINI COOPER, містить складне багаторівневе тис..
2 710.00 грн
Авторська шкіряна обкладинка для прав у подарунок ADR Bergmeister для привітання справжнього цінителя раритетних авто і унікального дизайнерського мистецтва. Обкладинка виготовлена вручну з преміальної шкіри. Виріб присвячено раритетного автомобіля Bergmeister, містить складне багаторівневе тиснення..
2 710.00 грн
Авторська шкіряна обкладинка на паспорт у подарунок Document Brown leather для унікального модного привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри преміальної якості коричневого кольору з художнім тисненням і ручним чорнінням. Обкладинка виконана вручну за авторськими ..
550.00 грн
Ексклюзивна шкіряна обкладинка права водієві в подарунок Rolls-Royce Phantom II Continental для привітання справжнього цінителя раритетних авто і унікального дизайнерського мистецтва. Обкладинка виготовлена вручну з преміальної шкіри. Виріб присвячено раритетного автомобіля Rolls-Royce, його моделі ..
2 710.00 грн
Ексклюзивна шкіряна обкладинка ручної роботи в подарунок на паспорт Якір Brown leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри преміальної якості коричневого кольору з художнім тисненням і ручним чорнінням. Обкладинка виконана вручну за авторськ..
550.00 грн
Модна шкіряна обкладинка ручної роботи на паспорт Зодіаку Овен Brown leather для унікального привітання друзів, колег та рідних. Обкладинка виготовлена з двох видів преміальної натуральної шкіри коричневого кольору і жовтого відтінків з художнім тисненням і символом одного із знаків Зодіаку - Овен. ..
550.00 грн
Handmade брендовий візитниця з 3-х секцій прекрасною шкіри преміум класу світло-коричневого пісочного відтінку з двома фронтальними застібками на ремінцях і тисненій брендової написом українського майстра. Діловий аксесуар для зберігання потрібних візиток і карт. З часом їх стає все більше, якщо ви ..
1 300.00 грн