Купити мобіль на ліжечко для новонароджених в Україні

Барвисту карусель на ліжечко купити Вашому малюку

Наш онлайн - магазин подарунків GIFT2U пропонує Вам познайомитися з авторськими мобільними каруселями ручної роботи. Яскраві та кумедні аксесуари в дитячу кімнату мають наступні властивості:

  • Яскрава механічна іграшка карусель на ліжечко, купити яку онлайн легко, складається з п'яти фетрових підвісок, карусель з натурального дерев'яного масиву або пластмасового обруча.
  • Оригінальна прикраса дитячої кімнати;
  • Інтерактивна іграшка для Вашої дитини;
  • Оригінальні мобілі hand made тематичні і можуть бути підібрані в якості іграшки хлопчикові або дівчинці, також є розкішні унісекс варіанти з зображеннями тварин або рослин;

Всі матеріали, з яких виготовлені дитячі каруселі та іграшки на ліжечко екологічні і абсолютно безпечні для Вашого малюка. Авторський подарунок ручної роботи зроблені вітчизняними дизайнерами з найкращими побажаннями здоров'я, успіхів і щастя дитині з перших днів життя і має кращу ціну в Україні.

Підвісні іграшки на ліжечко handmade: оригінальність і якість

Наш онлайн - магазин GIFT2U пропонує купити підвісні іграшки на ліжечко для новонароджених - вибрати із запропонованих декількох десятків унікальних авторських робіт саме той, який відповідає Вашим вимогам – для маленького принца або принцеси, спокійного або невгамовного. Чудова інтерактивна іграшка для майбутнього мандрівника, льотчика, космонавта або вчителя.

Ваш подарунок hand made мобіль на ліжечко для новонароджених буде не тільки естетичним акцентом в дизайні дитячої кімнати, але і прекрасним високохудожнім наочним посібником, що дозволяє отримувати і обробляти новонародженому першу інформацію про навколишній світ під час неспання.

Купити дитячий мобіль недорого можна в нашому магазині подарунків з швидкою доставкою по Києву та Україні.

Дитячі мобілі в подарунок новонародженому - це не просто яскрава барвиста іграшка і модний аксесуар дитячої кімнати. В період коли малюк пізнає світ, але ще не може тримати іграшку в руках, прекрасна каруселька дозволяє збирати і обробляти першу інформацію про світі - звуки, кольори, рух. Це одночасно і наочний посібник і ще одна нянька для малюка. Дитячий мобіль на ліжечко для новонароджених - найдавніша іграшка для дитини: Як тільки люди навчилися ремеслу - відразу почали робити брязкальця і пташок-звіряток над колискою (по-нинішньому мобілі). Наш інтернет магазин пропонує понад двох десятків дизайнерських мобілів-карусель на ліжечко для новонародженого - для дівчаток і хлопчиків, для майбутніх капітанів і дослідників, для любителів братів наших менших і сафарі. Купити мобіль на дитячу ліжечко в Києві, це не просто віддати данину моді, а й внести вклад у розвиток і навчання Вашого малюка.

Відображати:
Сортування
Авторський мобіль в подарунок новонародженому Єдиноріг призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед пухнастих білих хмар і яскравих зірок розташувалися єдиноріг, совеня, ведмедик та слоник. Матеріал..
1 150.00 грн
Розкішний дитячий дизайнерський мобіль з чотирьох фетрових підвісок з сірими та рожевими фетровими слониками, барвистими сірими і зеленими медальйонами і хмарою в центрі, підставою якого служить рама-карусель з натурального дерев'яного масиву. Ваш подарунок - мобіль Слоник буде не тільки стильно..
1 450.00 грн
Дизайнерський мобіль новонародженому в подарунок Морська Казка призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед білих хвиль і м'яких кульок розташувалися яскраві мешканці моря. Матеріал іграшок гіпо..
1 350.00 грн
Веселий дитячий мобіль над ліжечком новонародженого з чотирьох фетрових підвісок з білими зайчиками серед яскравих рожевих блакитних і жовтих кольорів-медальйонів, на центральній підвісці - зайчик з червоною стрічкою на шиї. Підставою мобіля служить карусель-поперечина з натурального дерев'яного..
1 450.00 грн
Розвиваючий дитячий мобіль handmade Королівський Бал призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед м'яких сердечок, кульок і яскравих зірок розташувалися сови і мишка у бальних сукнях. Матеріал і..
1 250.00 грн
Унікальний дитячий мобіль в подарунок Мамина Казка призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед пухнастих білих хмар і яскравих сердечок розташувалися сірі сови і слоники. Матеріал іграшок гіпоалерг..
1 150.00 грн
Дитячий мобіль дівчинці Мамина Казка є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і синтепухом..
1 550.00 грн
Ніжний дитячий мобіль для новонародженого Казка на ніч призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині – навколо сидить на місяці мишка, пухнастих білих хмар і м'яких сердечок розташувалися сови і сл..
1 150.00 грн
Дитячий мобіль для хлопчика Бірюзова Казка є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і синт..
1 400.00 грн
Дитячий мобіль для хлопчика Мишка на Півночі є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і си..
1 450.00 грн
Дитячий мобіль на ліжечко з фетру Ведмедик Мандрівник є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайб..
1 450.00 грн
  Ніжний дитячий мобіль на ліжечко новонародженого Совушки призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед пухнастих білих хмар і яскравих зірок розташувалися сови і слоники. Матеріал іграшок г..
1 050.00 грн
Дитячий мобіль новонародженим з фетру Волчек Золотий Бочок є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холл..
1 400.00 грн
Дитячий мобіль Прибульці в Будинку є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і синтепухом, ..
1 400.00 грн
Прекрасний дитячий мобіль над ліжечком новонародженого з чотирьох фетрових підвісок з піратськими атрибутами - піратськими кораблями з прапорами і безлюдними островами з пальмами і крабами. Підставою каруселі служить круглий пластмасовий обруч на якому закріплені підвіски, на центральній - яскравий ..
1 350.00 грн
Авторський мобіль дитячий на ліжечко в подарунок Вінні Пух призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед пухнастих білих хмар і яскравих кульок розташувалися герої веселої казки про Вінні Пуха. Матер..
1 150.00 грн
Мобіль дитячий на ліжечко хлопчикові Мамин Зайка є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером ..
1 450.00 грн
Мобіль дитячий на ліжечко хлопчикові Срібна Казка є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером..
1 550.00 грн
Оригінальний Мобіль дитячий у подарунок дитині Повітряна Куля призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед яскравого жовтого повітряної кулі і пухнастих білих хмар розташувалися сови і слоники. Мате..
1 450.00 грн
Оригінальний мобіль для дівчинки в подарунок Маленька Танцівниця призначений для вітання малечі з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині – навколо прекрасній танцівниці, пухнастих білих хмар і яскравих кульок розташувалися птиці, ..
1 350.00 грн
Унікальний мобіль для дівчинки в подарунок Маленьке Щастя призначений для вітання малечі з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед пухнастих білих хмар і яскравих зірок танцює маленька принцеса. Компанію їй склали бджілка, єдинор..
1 350.00 грн
Елегантний мобіль для новонародженої дівчинки в подарунок Рожевий Фламінго призначений для вітання малечі з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед пухнастих білих хмар і яскравих зірок розташувалися маленька танцівниця, рожевий ..
1 350.00 грн
Унікальний мобіль для новонародженого хлопчика Повітряна Куля призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині – навколо повітряної кулі і пухнастих білих хмар розташувалися веселі звірятка. Матеріал ігра..
1 250.00 грн
Оригінальний мобіль для хлопчика в подарунок Ракета призначений для привітання малюка з іменинами, випискою з пологового будинку. Інтерактивний мобіль підійде в якості першого іграшки дитині - серед пухнастих білих хмар і яскравих зірок розташувалися ракети, планети і космонавти. Матеріал іграшок гі..
1 050.00 грн
Дизайнерський мобіль на ліжечко в подарунок Веселі звірята призначений в подарунок новонародженому. Основа мобіля – дерев'яне кільце діаметром 20 см з 12 іграшками на регульованих зав'язках. Іграшки виконані з бавовни, наповнені гіпоалергенним холлофайбером, кільце, прикрашене мереживо..
1 450.00 грн
Унікальний мобіль на ліжечко Веселі Цуценята призначений для розміщення над спальним місцем і організації першої ігрової зони новонародженого. Інтерактивний мобіль прикрашений оригінальними підвісками – забавними песенятами, смачними кісточками, яскравими листям і кульками. Мобільна карусель п..
1 450.00 грн
Оригінальний мобіль на ліжечко дівчинці Принцеса Прерій призначений для розміщення над спальним місцем і організації першої ігрової зони новонародженого. Інтерактивний мобіль прикрашений оригінальними підвісками – ляльками, вігвамом, кактусами, маленьким поні. Мобільна карусель підійде в якост..
1 350.00 грн