Купити Сімейні та Родовід книги з швидкою доставкою по всій Україні

Родовід книга-це спеціально розроблений генеалогами формат сімейного альманаху, який дозволяє впорядкувати і дбайливо зберігати інформацію про родове дерево. Якщо ви шукайте ексклюзивний подарунок для сім'ї, яка цінує історію свого роду і дбайливо збирає інформацію про його історію, розгляньте можливість купити ексклюзивну авторську родовід книгу. 

Актуальність такого подарунка складно переоцінити. Якщо в Європі традиційно велися і дбайливо зберігалися сімейні літописи, то події минулого століття часто змушували українців приховувати невідповідну під» радянський " формат інформацію. При цьому знищувалися документи, фотографії, записи в церковних книгах, змінювалися прізвища. І тільки зараз з великими труднощами сім'ї, які віддають данину своїм предкам, можуть почати відновлювати достовірну інформацію про своїх предків, оформляючи відомості про сімейні книги.

Родова книга-унікальний сімейний подарунок

Родову книгу дарують представникам гідних сімей з високим рівнем культури. Це не тільки спосіб привітати з ювілеєм, весіллям або народженням дитини, але і підкреслити свою повагу і повагу до сімейних цінностей. Тому при виборі альбому для сімейного літопису слід звертати увагу на:

  • Виконання-родовід книга це велика цінність, і її оформлення найкращим чином має відповідати вмісту. Тому хорошим вибором буде придбання книг ручної роботи, створених за авторськими проектами.
  • Формат-зміст книги розроблено фахівцями, відхилення від нього призведуть до ускладнень з розміщенням і зберіганням інформації. Красивий титульний лист, стандартні розділи та інструкція до заповнення дозволять без помилок заповнити всі сторінки літопису.
  • Персоналізація-найкращим засобом підкреслити значимість подарунка буде можливість нанести на обкладинку тиснення з іменним написом майбутнього власника.
  • Ємність-спеціальні механізми кріплень дозволяють додавати листи в сімейну літопис без шкоди її зовнішньому вигляду і збірці.
  • Архівні матеріали-Спеціальний папір і картон захистять крихкі фото і паперові свідоцтва від впливу сету і вологості.

Сімейна книга-це подарунок VIP категорії, який буде справжньою родовою цінністю, що передається з покоління в покоління. 

Сімейна книга літопис ручної роботи в інтернет-магазині подарунків GIFT2U

У новому розділі ексклюзивних сімейних подарунків GIFT2U представлені дизайнерські родові книги ручної роботи зі змістом російською та українською мовами. Книги створені в шкіряній обкладинці з унікальним конгревним тисненням, забезпечені спеціальним механізмом для можливості збільшити ємність. Листи з архівних матеріалів, спеціальні розділи для зберігання паперових, фото і аудіодокументів документів, схеми родових гілок по материнській і батьківській лінії, а також докладна інструкція для заповнення допоможе безпомилково вести сімейний літопис. 

Кожна книга є витвором мистецтва, може бути замовлена в 2 варіантах оформлення – Сільвер і Голд. Вся детальна інформація, фотознімки обкладинки і вмісту книги знаходиться в описі моделей. Для зручного дарування родовід книга укомплектована ефектною дизайнерською коробкою.

Купити родовід книгу для VIP-подарунка в Україні

Для всіх, хто вибирає унікальний подарунок до сімейного торжества, магазин GIFT2U рекомендує розглянути можливість купити оригінальну родовід книгу в шкіряній обкладинці, створену за авторським проектом. Майстер врахує всі побажання Клієнта до наповнення, ємності, оформлення та персоналізації, створивши справжній витвір мистецтва. Наші покупці відзначають бездоганну якість, багатство оформлення і привабливу ціну ексклюзивного продукту ручної роботи. 

Дізнатися більш детальну інформацію про умови замовлення і доставки можна за телефонами і вайберу, вказаними в розділі «Контакти».

Відображати:
Сортування
Книга Родовід Сімейний Літопис brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом в геральдичній рамці, ф..
6 500 грн
Книга Родовід Сімейний Літопис white leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом в геральдичній рамці, ф..
6 500 грн
Родовід книга Геральдичний Грифон brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана українською мовою, у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображен..
6 500 грн
Родовід книга геральдичний Грифон brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображенням геральдичного щ..
6 500 грн
Родовід книга геральдичний Щит brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана українською мовою, у форматі старовинного фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням і..
6 500 грн
Родовід книга Геральдичний Щит brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі старовинного фоліанта українською мовою, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із..
6 500 грн
Родовід Книга літопис Сім'ї white leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної конгревним тисненням із зображенням флористичного орнаменту, д..
6 500 грн
Родовід книга Манускрипт beige leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом, оформленої в геральдичну рам..
6 500 грн
Родовід книга Манускрипт brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом на пергаментному манускрипті ..
6 500 грн
Родовід книга Манускрипт white leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом на пергаментному манускрипті ..
6 500 грн
Родовід книга Родовід brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана українською мовою у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабеск..
6 500 грн
Родовід книга Родовід grey leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана українською мовою у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабеска..
6 500 грн
Родова книга сімейний літопис brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом, оформленої в геральдичн..
6 500 грн
Сімейний літопис історія роду brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабесками, герал..
6 500 грн
Сімейний літопис історія роду white leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабесками, герал..
6 500 грн
Сімейний літопис Геральдичні грифони brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображенням геральдичног..
6 500 грн
Сімейний літопис Геральдичні Грифони brown leather призначений для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана українською мовою, у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зобр..
6 500 грн
Сімейний літопис гербовий brown leather призначений для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної конгревним тисненням із зображенням тризуба і козацької символіки, ..
6 500 грн
Сімейний літопис Книга Мого Роду brown leather призначена для ексклюзивного подарунка друзям і близьким, які займаються відновленням сімейної історії. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом на пергаментному ману..
6 500 грн