Купити Дизайнерські ручки, набори для письма та каліграфії з швидкою доставкою по всій Україні

Дизайнерські ручки для VIP подарунка онлайн

Інтернет – магазин подарунків GIFT2U представляє Вашій увазі категорії унікальних і стильних VIP аксесуарів в категорії дизайнерські ручки і письмові набори з наступними характеристиками:

  • Ручки чорнильні в наборі для естетів, охочих бездоганних документів, виконані італійськими дизайнерами. Поєднують старовинний класичний стиль та застосування сучасних технологій і матеріалів;
  • Набори кулькових ручок з аксесуарами для письма та читання;
  • У наборі представлені ручки з пір'я і з класичними дерев'яними власниками. Художньо оформлені пір'я мають бездоганну якість. Набори представлені різноманітними комплектами з чорнилом, змінними лезами, інкрустованими підставками і чорнильницями, дозаторами для чорнила і прес-пап'є;
  • Набори оформлені в різній колірній гаммі, одна з яких обов'язково підійде до інтер'єру кабінету;
  • Ручки можуть бути подаровані як жінці, так і чоловікові – боса, партнеру, колегам, друзям і коханим до ювілею, корпоративного свята, різдва, дня народження та ін. подій;
  • Всі вироби виконані вручну і оформлені в дизайнерські подарункові коробки.

Вишукані письмові приналежності мають найвищу якість складання і виконання.

Купити ручки і набори для письма та каліграфії handmade в інтернет – магазині GIFT2U

Унікальні письмові приналежності на святі будуть оцінені по достоїнству. Адже писати чорнильною ручкою не тільки модно і стильно, але ще неймовірно красиво. Письмовий набір в стилі італійської класики буде прикрасою робочого місця і прекрасним стимулом до самовдосконалення. Адже писати таким аксесуаром можна тільки каліграфічним почерком.

Якщо Ви вирішили зробити унікальний VIP - подарунок і привітати шанованого і улюбленого людини ексклюзивним письмовим аксесуаром, виберіть відповідний набір на наших віртуальних полицях. Уточнивши умови оплати, отримавши детальну інформацію про товар у нашого онлайн спеціаліста і вибрати найбільш зручний спосіб доставки, ви отримаєте товар в Києві і будь-якому іншому регіоні України.

Підшукуєте в подарунок письмову приналежність, здатну створити стиль свого власника і забезпечити не тільки необхідність, але і естетичну досконалість письмового документа? Бажаєте зробити VIP - подарунок в бездоганному смаку? Зверніть увагу на нашу нову категорію – віртуальний стенд з дизайнерськими ручками італійських майстрів. Писати чорнилом – це чудово! Підпис на документі, поставлену чорнилом, неможливо підробити. Це естетично, стильно і трендово! Письмові набори в класичному стилі будуть не тільки прикрасою особистого кабінету або робочого столу бізнесмена – це покажчик статусу і бездоганного смаку його власника.

Відображати:
Сортування
Авторська пір'яна ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (marrone, rosso, viola, nero, blu, verde) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особисто..
1 200.00 грн
Авторська ручка чорнильна в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає переваг..
1 890.00 грн
Брендовий пір'яна ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (marrone, rosso, viola, nero, blu, verde) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особисто..
1 110.00 грн
Вінтажна ручка в подарунок чорнильна Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу..
1 200.00 грн
Дизайнерська пір'яна ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (marrone, rosso, viola, nero, blu, verde) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особи..
1 140.00 грн
Дизайнерська ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу доско..
1 950.00 грн
Оригінальна Нandmade ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перева..
1 710.00 грн
Унікальна пір'яна ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne(blu, blu scuro, nero, viola, bordeaux, rosa) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особи..
840.00 грн
Вишукана пір'яна ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne(nero) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу доск..
1 260.00 грн
Ручка handmade в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу досконалість. ..
1 680.00 грн
Ручка брендовий в наборі для VIP-подарунка Dallaiti La Penna призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю і цінителю італійського стилю. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу досконал..
1 800.00 грн
Унікальна ручка в наборі для VIP-подарунка Dallaiti La Penna Bourgogne призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу доскон..
3 690.00 грн
Елегантна ручка в подарунок handmade Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу..
2 100.00 грн
Стильна ручка дизайнерська handmade Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, marrone, blu, nero, rosso, viola) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості ..
576.00 грн
Брендовий ручка пір'яна в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перев..
990.00 грн
Вишукана ручка перо в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (marrone, rosso, viola, nero, blu, verde) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і ес..
840.00 грн
Авторська ручка чорнильна handmade Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу д..
1 560.00 грн
Дизайнерська ручка чорнильна в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає пере..
1 950.00 грн
Дизайнерська ручка чорнильна в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає пере..
1 530.00 грн
Оригінальна чорнильна ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (blu, blu scuro, nero, viola, bordeaux, rosa) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особ..
630.00 грн
Вишукана чорнильна ручка в подарунок Dallaiti La Penna Bourgogne (verde, oro) призначена для незвичайного подарунка естетові, любителю каліграфічного письма. Брендові письмові набори італійських майстрів прикрасять кабінет і письмовий стіл бізнесмена, творчої особистості і естета, що віддає перевагу..
1 440.00 грн