Купити Вігвами з швидкою доставкою по всій Україні

Придбати дизайнерський вігвам ручної роботи з текстилю

 

Шукайте своїй дитині незвичайну іграшку? У такому разі ексклюзивні вігвами ручної роботи, представлені в каталозі інтернет - магазину GIFT2U, - це саме те, що вам потрібно! Такі вироби, безсумнівно, подарують радість і вам, і вашому малюкові, переносячи в світ казки і легенд. Серед переваг покупки handmade-виробів в онлайн-магазині GIFT2U варто виділити такі:

  • Натуральні гіпоалергенні матеріали і бездоганна якість виконання – американський бавовна, наповнювач, декор, авторські аплікації, натуральне дерево. Відмінна якість виконання – це головне умови гарного настрою малюка і довговічності конструкції. Всі елементи вігваму можна легко демонтувати, почистити, випрати і зібрати знову;
  • Виготовлення одного виробу у майстра займає певний час, так як всі деталі, креслення і елементи конструкції виконані автором вручну. Враховуйте це при замовленні і обумовлюйте терміни;
  • Неординарність і індивідуальність. Кожне авторське handmade-виріб унікальний, так як відтворити абсолютно точну копію неможливо, кожен примірник доповнюється особливою ідеєю майстра;
  • Енергетика авторської роботи буде супроводжувати ігри вашої дитини - вігвами виконані руками живу людину, вклав у нього частину своєї душі.
  • Всі дитячі вігвами виконані вручну талановитими вітчизняними майстрами, вироблений в Україні.

 

Вігвами дитячі handmade – замовити в інтернет-магазині GIFT2U

 

Текстильні вігвами ручної роботи мають різні забарвлення і форми і призначені як для дівчаток, так і хлопчиків. Такий подарунок малюк запам'ятає на все життя. Дизайнерський вігвам – це подарунок для особистого простору малюка, тут він буде грати, відпочивати і навіть може поспати. Це справді чудовий і неповторний подарунок до будь-якого святкового приводу, будь то день народження, різдво чи інша подія, адже основна цінність такого презенту полягає в його ексклюзивності. Ні в кого з друзів не буде такого унікального подарунка!

У наших віртуальних преріях ви можете вибрати найкращий подарунок для вашого малюка – авторський вігвам ручної роботи. Майстер врахує всі ваші побажання і може доповнити конструкцію монограмою власника або його ім'ям. Робіть замовлення в інтернет магазині подарунків GIFT2U, консультуйтеся у наших онлайн – менеджерів, обумовлюйте терміни, спосіб оплати і отримання замовлення. Ми доставимо вам подарунок до терміну швидкою доставкою в Київ або будь-який регіон.

Ви пам'ятаєте своє дитинство, як ви захоплено дивилися фільми про дикому заході і індійців, як будували курені й захоплено грали в вождів червоношкірих? Якщо ви хочете подарувати своїй дитині незабутній і чарівний світ, особистий куточок для ігор з друзями, повний краси, романтики та затишку, запрошуємо вас розглянути наші нові стенди з дизайнерськими вигвамами. Абсолютно унікальні, неповторні авторські роботи з натуральних безпечних для дітей матеріалів, барвисті, ідейні намети-вігвами для дівчаток і хлопчиків викличуть захоплення і бурю емоцій у дітей. Вігвам в дитячій – мрія кожного малюка.

Відображати:
Сортування
Вігвам ігровий для дітей, що біжить Олень призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Великий вігвам має п'ятикутне підставу, виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, ..
3 700.00 грн
Вігвам дитячий Катя Хвилі призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, має 5-ти вугільне підставу, укомплектований підлогови..
3 500.00 грн
Вігвам дитячий Лис Десаї призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з шістьма жердинами, має 4-х вугільне підставу, укомплектований під..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Моя Маленька Любов призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Великий вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з п'ятьма жердинами, має 5-ти вугільне підстав..
3 700.00 грн
Вігвам дитячий Перебування Будинки призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з шістьма жердинами, має 4-х вугільне підставу, уком..
2 400.00 грн
Вігвам дитячий Серединна Скала призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Класичний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, укомплектований підлоговим кил..
2 100.00 грн
Вігвам намет для дітей Мисливець на Татанка призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, має 4-х вугільне підставу, ..
2 400.00 грн
Вігвам намет для дітей Сни Тлалока призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, має 4-х вугільне підставу, укомплект..
2 100.00 грн
Дитяча палатка вігвам Великий Ведмідь призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами і п'ятикутним підставою, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев..
3 500.00 грн
Дитяча палатка вігвам Дерево Верби призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, нак..
2 100.00 грн
Дитяча палатка вігвам Дух Білого Коня призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами і п'ятикутним підставою, укомплектован..
3 500.00 грн
Дитяча палатка вігвам Магія Магнолії призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, огляд..
2 100.00 грн
Дитяча палатка вігвам Серединна Земля призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, огля..
2 400.00 грн
Дитяча палатка вігвам Сніжне Небо призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, нако..
2 400.00 грн
Дитячий вігвам Дикий Койот призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки в..
2 100.00 грн
Дитячий вігвам Магія Жакаранда призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким скво. Великий 6-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, ..
3 600.00 грн
Дитячий вігвам Ранкова Роса призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким скво. Великий 5-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, нак..
3 500.00 грн
Намет вігвам З Тієї Сторони Неба призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Великий вігвам з 5-ти вугільної основою виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, підлоговим ки..
2 500.00 грн
Намет вігвам Повернення Місяця призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Великий вігвам з 5-ти вугільної основою виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, підлоговим кили..
3 400.00 грн
Авторський вігвам в подарунок Північний вітер для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Авторський вігвам в подарунок Північ..
2 200.00 грн
Дитячий вігвам handmade в подарунок Вічна земля для привітання до дня народження або іншої події юного індіанця. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібран..
2 400.00 грн
Оригінальний handmade в подарунок Західний вітер для подарунка до дня народження або іншої події юним індіанцям. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам handmade в подару..
2 200.00 грн
Затишний Вігвам handmade Той, який крадеться на чотирьох пазурах для подарунка до дня народження або іншої події юному принцу. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам han..
2 200.00 грн
Вігвам ігровий для дітей Воїн Призначений Духа для подарунка до дня народження і будь-якому іншому події малюкам і виконує функцію ігрового будиночка. Стандартний вігвам виконаний у стилі індіанської розбірної намети з чотирма&nbs..
2 400.00 грн