Купити Вігвами з швидкою доставкою по всій Україні

Придбати дизайнерський вігвам ручної роботи з текстилю

 

Шукайте своїй дитині незвичайну іграшку? У такому разі ексклюзивні вігвами ручної роботи, представлені в каталозі інтернет - магазину GIFT2U, - це саме те, що вам потрібно! Такі вироби, безсумнівно, подарують радість і вам, і вашому малюкові, переносячи в світ казки і легенд. Серед переваг покупки handmade-виробів в онлайн-магазині GIFT2U варто виділити такі:

  • Натуральні гіпоалергенні матеріали і бездоганна якість виконання – американський бавовна, наповнювач, декор, авторські аплікації, натуральне дерево. Відмінна якість виконання – це головне умови гарного настрою малюка і довговічності конструкції. Всі елементи вігваму можна легко демонтувати, почистити, випрати і зібрати знову;
  • Виготовлення одного виробу у майстра займає певний час, так як всі деталі, креслення і елементи конструкції виконані автором вручну. Враховуйте це при замовленні і обумовлюйте терміни;
  • Неординарність і індивідуальність. Кожне авторське handmade-виріб унікальний, так як відтворити абсолютно точну копію неможливо, кожен примірник доповнюється особливою ідеєю майстра;
  • Енергетика авторської роботи буде супроводжувати ігри вашої дитини - вігвами виконані руками живу людину, вклав у нього частину своєї душі.
  • Всі дитячі вігвами виконані вручну талановитими вітчизняними майстрами, вироблений в Україні.

 

Вігвами дитячі handmade – замовити в інтернет-магазині GIFT2U

 

Текстильні вігвами ручної роботи мають різні забарвлення і форми і призначені як для дівчаток, так і хлопчиків. Такий подарунок малюк запам'ятає на все життя. Дизайнерський вігвам – це подарунок для особистого простору малюка, тут він буде грати, відпочивати і навіть може поспати. Це справді чудовий і неповторний подарунок до будь-якого святкового приводу, будь то день народження, різдво чи інша подія, адже основна цінність такого презенту полягає в його ексклюзивності. Ні в кого з друзів не буде такого унікального подарунка!

У наших віртуальних преріях ви можете вибрати найкращий подарунок для вашого малюка – авторський вігвам ручної роботи. Майстер врахує всі ваші побажання і може доповнити конструкцію монограмою власника або його ім'ям. Робіть замовлення в інтернет магазині подарунків GIFT2U, консультуйтеся у наших онлайн – менеджерів, обумовлюйте терміни, спосіб оплати і отримання замовлення. Ми доставимо вам подарунок до терміну швидкою доставкою в Київ або будь-який регіон.

Ви пам'ятаєте своє дитинство, як ви захоплено дивилися фільми про дикому заході і індійців, як будували курені й захоплено грали в вождів червоношкірих? Якщо ви хочете подарувати своїй дитині незабутній і чарівний світ, особистий куточок для ігор з друзями, повний краси, романтики та затишку, запрошуємо вас розглянути наші нові стенди з дизайнерськими вигвамами. Абсолютно унікальні, неповторні авторські роботи з натуральних безпечних для дітей матеріалів, барвисті, ідейні намети-вігвами для дівчаток і хлопчиків викличуть захоплення і бурю емоцій у дітей. Вігвам в дитячій – мрія кожного малюка.

Відображати:
Сортування
Авторський вігвам в подарунок Північний вітер для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Авторський вігвам в подарунок Північ..
2 200.00 грн
Дитячий вігвам handmade в подарунок Вічна земля для привітання до дня народження або іншої події юного індіанця. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібран..
2 400.00 грн
Оригінальний handmade в подарунок Західний вітер для подарунка до дня народження або іншої події юним індіанцям. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам handmade в подару..
2 200.00 грн
Затишний Вігвам handmade Той, який крадеться на чотирьох пазурах для подарунка до дня народження або іншої події юному принцу. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам han..
2 200.00 грн
Комфортний вігвам в подарунок дівчинці Переповнена навесні для подарунка до дня народження або іншої події юній принцесі. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам в подару..
2 200.00 грн
Затишний вігвам в подарунок малюкові Туманне небо для подарунка до дня народження або іншої події. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам в подарунок малюкові Туманне не..
2 050.00 грн
Яскравий вігвам в подарунок хлопчикові Інша Сторона Неба для подарунка до дня народження або іншої події юному принцу. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам в подарунок..
2 200.00 грн
Унікальний вігвам в подарунок хлопчикові Дух воїна, хто співає для подарунка до дня народження або іншої події юному вождю червоношкірих. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». ..
2 200.00 грн
Дизайнерський вігвам в подарунок Хмара дощу для привітання до дня народження або іншої події юної принцеси. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібрана вру..
2 600.00 грн
Шикарний вігвам дівчині в подарунок Метелик показує крила для подарунка до дня народження або іншої події юній принцесі. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам купити ді..
2 200.00 грн
Комфортний Вігвам дівчині в подарунок Ранковий світло небес для привітання до дня народження або іншої події юної індіанської принцеси. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Наме..
2 500.00 грн
Вишуканий вігвам дівчині в подарунок Східний вітер для подарунка до дня народження або іншої події юній принцесі. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам дівчині в подару..
2 200.00 грн
Дивовижний вігвам дизайнерський в подарунок Ковдру зірки для подарунка до дня народження або іншої події. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам дизайнерський в подаруно..
2 200.00 грн
Вігвам дитячий handmade Маленький Бізон для привітання до дня народження або іншої події юного друга червоношкірих. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зіб..
2 200.00 грн
Вігвам дитячий Атль – Поточна Вода призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Намет виконана з 100% американського бавовни з модним шевроним принтом, рейки - натуральне дерево. Вігвам зібраний вручну, має безпечну конструкцію, при перекиданні не..
2 200.00 грн
Повністю укомплектований вігвам дитячий Вітер Сонори для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Вігвам виконаний у вигляді ігровий намети з 100% американського бавовни, забезпечений віконцем і підлоговим килимком з утеплювачем. Основний колір намети бежевий, оздоблення – контрастна..
2 200.00 грн
Повністю укомплектований вігвам дитячий Весела Панда для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Вігвам виконаний у вигляді ігровий намети з 100% американського бавовни, забезпечений віконцем і підлоговим килимком з утеплювачем. Основний колір намети м'ятний, оздоблення – з малю..
2 300.00 грн
Повністю укомплектований вігвам дитячий Високе Небо для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Вігвам виконаний у вигляді ігровий намети з 100% американського бавовни, забезпечений віконцем і підлоговим килимком з утеплювачем. Основний колір намети перловий з білої зоряної розсипом, оздо..
2 500.00 грн
Вігвам дитячий для дівчинки Ранкова Роса призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Намет виконана з 100% американського бавовни в модних кольорах сиренити і французької троянди, рейки - натуральне дерево. Вігвам зібраний вручну, має безпечну конструк..
2 200.00 грн
Вігвам дитячий для дівчинки Рожева Пантера призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Намет виконана з 100% американського бавовни з модним геометричним принтом, рейки - натуральне дерево. Вігвам зібраний вручну, має безпечну конструкцію, при перекида..
2 200.00 грн
Вігвам дитячий для хлопчика Той, Хто Пускає в Небо Стріли призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Намет виконана з 100% американського бавовни з модним бежево-синім шевроним принтом, рейки - натуральне дерево. Вігвам зібраний вручну, має безпечну к..
2 200.00 грн
Повністю укомплектований вігвам дитячий Земля Тулона для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Вігвам виконаний у вигляді ігровий намети з 100% американського бавовни, забезпечений віконцем і підлоговим килимком з утеплювачем. Основний колір намети пісочний, чорна обробка з етнічним віз..
2 400.00 грн
Вігвам дитячий Кондор Мохаве призначений для привітання до дня народження або іншої події маленьких друзів червоношкірих. Намет виконана з щільного натуральної бавовни двох контрастних відтінків чорного і теракотового, рейки розбірні – натуральна деревина, комплектуються фіксаторами. Верхня ча..
2 300.00 грн
Дизайнерський вігвам дитячий на замовлення Великий Солодкий Вітер для привітання до дня народження або іншої події юного друга червоношкірих. Вігвам призначений для створення ігрової зони та особистого простору малюка. Намет виконана з натурального сатину преміум-класу відтінку лайм, прикрашений при..
2 500.00 грн