Купити Вігвами з швидкою доставкою по всій Україні

Придбати дизайнерський вігвам ручної роботи з текстилю

 

Шукайте своїй дитині незвичайну іграшку? У такому разі ексклюзивні вігвами ручної роботи, представлені в каталозі інтернет - магазину GIFT2U, - це саме те, що вам потрібно! Такі вироби, безсумнівно, подарують радість і вам, і вашому малюкові, переносячи в світ казки і легенд. Серед переваг покупки handmade-виробів в онлайн-магазині GIFT2U варто виділити такі:

  • Натуральні гіпоалергенні матеріали і бездоганна якість виконання – американський бавовна, наповнювач, декор, авторські аплікації, натуральне дерево. Відмінна якість виконання – це головне умови гарного настрою малюка і довговічності конструкції. Всі елементи вігваму можна легко демонтувати, почистити, випрати і зібрати знову;
  • Виготовлення одного виробу у майстра займає певний час, так як всі деталі, креслення і елементи конструкції виконані автором вручну. Враховуйте це при замовленні і обумовлюйте терміни;
  • Неординарність і індивідуальність. Кожне авторське handmade-виріб унікальний, так як відтворити абсолютно точну копію неможливо, кожен примірник доповнюється особливою ідеєю майстра;
  • Енергетика авторської роботи буде супроводжувати ігри вашої дитини - вігвами виконані руками живу людину, вклав у нього частину своєї душі.
  • Всі дитячі вігвами виконані вручну талановитими вітчизняними майстрами, вироблений в Україні.

 

Вігвами дитячі handmade – замовити в інтернет-магазині GIFT2U

 

Текстильні вігвами ручної роботи мають різні забарвлення і форми і призначені як для дівчаток, так і хлопчиків. Такий подарунок малюк запам'ятає на все життя. Дизайнерський вігвам – це подарунок для особистого простору малюка, тут він буде грати, відпочивати і навіть може поспати. Це справді чудовий і неповторний подарунок до будь-якого святкового приводу, будь то день народження, різдво чи інша подія, адже основна цінність такого презенту полягає в його ексклюзивності. Ні в кого з друзів не буде такого унікального подарунка!

У наших віртуальних преріях ви можете вибрати найкращий подарунок для вашого малюка – авторський вігвам ручної роботи. Майстер врахує всі ваші побажання і може доповнити конструкцію монограмою власника або його ім'ям. Робіть замовлення в інтернет магазині подарунків GIFT2U, консультуйтеся у наших онлайн – менеджерів, обумовлюйте терміни, спосіб оплати і отримання замовлення. Ми доставимо вам подарунок до терміну швидкою доставкою в Київ або будь-який регіон.

Ви пам'ятаєте своє дитинство, як ви захоплено дивилися фільми про дикому заході і індійців, як будували курені й захоплено грали в вождів червоношкірих? Якщо ви хочете подарувати своїй дитині незабутній і чарівний світ, особистий куточок для ігор з друзями, повний краси, романтики та затишку, запрошуємо вас розглянути наші нові стенди з дизайнерськими вигвамами. Абсолютно унікальні, неповторні авторські роботи з натуральних безпечних для дітей матеріалів, барвисті, ідейні намети-вігвами для дівчаток і хлопчиків викличуть захоплення і бурю емоцій у дітей. Вігвам в дитячій – мрія кожного малюка.

Відображати:
Сортування
Вігвам ігровий для дітей Воїн Призначений Духа для подарунка до дня народження і будь-якому іншому події малюкам і виконує функцію ігрового будиночка. Стандартний вігвам виконаний у стилі індіанської розбірної намети з чотирма&nbs..
2 400.00 грн
Вігвам ігровий для дітей Живе в Лісах призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, ..
2 100.00 грн
Вігвам ігровий для дітей Лазурне Крило призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Стандартний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, має квадратну п..
2 500.00 грн
Вігвам ігровий для дітей Сірий Олень призначений для подарунка до дня народження і будь-якому іншому події малюкам і виконує функцію ігрового будиночка. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірної намети з жердинами, укомп..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Айаутеотль - Іній і Туман призначений для подарунка до дня народження і будь-якому іншому події малюкам і виконує функцію ігрового будиночка. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірної намети з жердинами,&n..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Білий Кролик призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, має квадратну підставу, укомплектовани..
2 400.00 грн
Вігвам дитячий Великий Орел призначений для подарунка до дня народження і будь-якому іншому події малюкам і виконує функцію ігрового будиночка. Великий вігвам виконаний у стилі індіанської розбірної намети з шістьма жердинами..
3 900.00 грн
Вігвам дитячий Воительница Лозен призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, након..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Володіє Чарівної Владою призначений для подарунка до дня народження, різдвяних свят або будь-якого іншого події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. ..
2 400.00 грн
Вігвам дитячий Дух прерій призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих, допоможе організувати особисту ігровий майданчик дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з шістьма жердинами, має 4-х вугільне підставу, укомплектован..
2 200.00 грн
Повністю укомплектований вігвам дитячий Земля Тулона для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Вігвам виконаний у вигляді ігровий намети з 100% американського бавовни, забезпечений віконцем і підлоговим килимком з утеплювачем. Основний колір намети пісочний, чорна обробка з етнічним віз..
2 400.00 грн
Вігвам дитячий Небо Чисте від Хмар призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, нак..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Одяг з Зірок призначений для подарунка до дня народження і будь-якому іншому події малюкам і виконує функцію ігрового будиночка. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірної намети з чотирма жердинами, має&nb..
1 850.00 грн
Вігвам дитячий Перо Сірої Птахи призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, наконе..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Політ Кондора призначений для привітання до дня народження або іншої події маленьких друзів червоношкірих. Намет виконана з щільного натуральної бавовни двох контрастних відтінків – сріблястого і бежевого, рейки розбірні – натуральна деревина, комплектуються фіксаторами. В..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Світанкове хмара призначений для привітання до дня народження або іншої події маленьких друзів червоношкірих. Намет виконана з щільного натуральної бавовни відтінку ранкової кави, прикрашена на вході у верхній частині бахромою, рейки розбірні – натуральна деревина, комплектуютьс..
2 300.00 грн
Вігвам дитячий Світанковий Метелик призначений для подарунка до дня народження і будь-якому іншому події малюкам і виконує функцію ігрового будиночка. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірної намети з жердинами, укомплектова..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий стоїть в Каное призначений для подарунка до дня народження, різдвяних свят або будь-якого іншого події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, має квадратну підставу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим..
2 200.00 грн
Вігвам дитячий Швидкий Олень призначений для привітання до дня народження або іншої події маленьких друзів червоношкірих. Намет виконана з щільного натуральної бавовни натурального відтінку смарагду і білого з принтами біжать оленів, рейки розбірні – натуральна деревина, комплектуються фіксато..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий Шлях Воїна призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, наконечники ..
2 100.00 грн
Комплектний вігвам для дівчинки Білий Мустанг призначений для подарунка до дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Вігвам виконаний у вигляді ігровий намети з 100% американського бавовни, забезпечений віконцем і стьобаним підлоговим килимком з утеплювачем. У основі намету &nda..
3 600.00 грн
Вігвам для дівчинки Малинівка Співає призначений для привітання до дня народження або іншої події маленьких друзів червоношкірих. Намет виконана з щільного натуральної бавовни ніжного відтінку королівського рожевого, рейки розбірні – натуральна деревина, комплектуються фіксаторами. Верх намету..
2 100.00 грн
Вігвам для дівчинки Ранкова Зірка призначений для привітання до дня народження або іншої події маленьких друзів червоношкірих. Намет виконана з щільного натуральної бавовни ніжного відтінку королівського рожевого, рейки розбірні – натуральна деревина, комплектуються фіксаторами. Верх намету і ..
2 100.00 грн
Повністю укомплектований вігвам для дівчинки Та хто Любить Солодощі для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Вігвам виконаний у вигляді ігровий намети з 100% американського бавовни, забезпечений віконцем і підлоговим килимком з утеплювачем. В комплект входить намет, матрац, подушечка, ..
1 950.00 грн