Купити Вігвами з швидкою доставкою по всій Україні

Придбати дизайнерський вігвам ручної роботи з текстилю

 

Шукайте своїй дитині незвичайну іграшку? У такому разі ексклюзивні вігвами ручної роботи, представлені в каталозі інтернет - магазину GIFT2U, - це саме те, що вам потрібно! Такі вироби, безсумнівно, подарують радість і вам, і вашому малюкові, переносячи в світ казки і легенд. Серед переваг покупки handmade-виробів в онлайн-магазині GIFT2U варто виділити такі:

  • Натуральні гіпоалергенні матеріали і бездоганна якість виконання – американський бавовна, наповнювач, декор, авторські аплікації, натуральне дерево. Відмінна якість виконання – це головне умови гарного настрою малюка і довговічності конструкції. Всі елементи вігваму можна легко демонтувати, почистити, випрати і зібрати знову;
  • Виготовлення одного виробу у майстра займає певний час, так як всі деталі, креслення і елементи конструкції виконані автором вручну. Враховуйте це при замовленні і обумовлюйте терміни;
  • Неординарність і індивідуальність. Кожне авторське handmade-виріб унікальний, так як відтворити абсолютно точну копію неможливо, кожен примірник доповнюється особливою ідеєю майстра;
  • Енергетика авторської роботи буде супроводжувати ігри вашої дитини - вігвами виконані руками живу людину, вклав у нього частину своєї душі.
  • Всі дитячі вігвами виконані вручну талановитими вітчизняними майстрами, вироблений в Україні.

 

Вігвами дитячі handmade – замовити в інтернет-магазині GIFT2U

 

Текстильні вігвами ручної роботи мають різні забарвлення і форми і призначені як для дівчаток, так і хлопчиків. Такий подарунок малюк запам'ятає на все життя. Дизайнерський вігвам – це подарунок для особистого простору малюка, тут він буде грати, відпочивати і навіть може поспати. Це справді чудовий і неповторний подарунок до будь-якого святкового приводу, будь то день народження, різдво чи інша подія, адже основна цінність такого презенту полягає в його ексклюзивності. Ні в кого з друзів не буде такого унікального подарунка!

У наших віртуальних преріях ви можете вибрати найкращий подарунок для вашого малюка – авторський вігвам ручної роботи. Майстер врахує всі ваші побажання і може доповнити конструкцію монограмою власника або його ім'ям. Робіть замовлення в інтернет магазині подарунків GIFT2U, консультуйтеся у наших онлайн – менеджерів, обумовлюйте терміни, спосіб оплати і отримання замовлення. Ми доставимо вам подарунок до терміну швидкою доставкою в Київ або будь-який регіон.

Ви пам'ятаєте своє дитинство, як ви захоплено дивилися фільми про дикому заході і індійців, як будували курені й захоплено грали в вождів червоношкірих? Якщо ви хочете подарувати своїй дитині незабутній і чарівний світ, особистий куточок для ігор з друзями, повний краси, романтики та затишку, запрошуємо вас розглянути наші нові стенди з дизайнерськими вигвамами. Абсолютно унікальні, неповторні авторські роботи з натуральних безпечних для дітей матеріалів, барвисті, ідейні намети-вігвами для дівчаток і хлопчиків викличуть захоплення і бурю емоцій у дітей. Вігвам в дитячій – мрія кожного малюка.

Відображати:
Сортування
Авторський вігвам в подарунок Північний вітер для подарунка до дня народження або іншої події дітям. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Авторський вігвам в подарунок Північ..
2 050.00 грн
Авторський вігвам для дітей Пустельний орел для привітання до дня народження або іншої події юним індіанцям. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібрана вр..
2 050.00 грн
Дитячий вігвам handmade в подарунок Вічна земля для привітання до дня народження або іншої події юного індіанця. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібран..
2 050.00 грн
Оригінальний handmade в подарунок Західний вітер для подарунка до дня народження або іншої події юним індіанцям. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам handmade в подару..
2 050.00 грн
Чарівний вігвам handmade для подарунка Небо Тули для привітання до дня народження або іншої події юного шамана. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібрана..
2 050.00 грн
Затишний Вігвам handmade Той, який крадеться на чотирьох пазурах для подарунка до дня народження або іншої події юному принцу. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам han..
2 050.00 грн
Комфортний вігвам в подарунок дівчинці Переповнена навесні для подарунка до дня народження або іншої події юній принцесі. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам в подару..
2 050.00 грн
Вігвам в подарунок дитині Сідає на хмару для подарунка до дня народження або іншої події молодому індіанцю. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам купити в подарунок дит..
2 050.00 грн
Авторський вігвам в подарунок З таємничого голосу для подарунка до дня народження або іншої події юним червоношкірим. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам купити в под..
2 050.00 грн
Затишний вігвам в подарунок малюкові Туманне небо для подарунка до дня народження або іншої події. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам в подарунок малюкові Туманне не..
2 050.00 грн
Яскравий вігвам в подарунок хлопчикові Інша Сторона Неба для подарунка до дня народження або іншої події юному принцу. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам в подарунок..
2 050.00 грн
Комфортний вігвам в подарунок хлопчикові Білявий лисеня для привітання до дня народження або іншої події юного друга червоношкірих. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет ви..
2 050.00 грн
Унікальний вігвам в подарунок хлопчикові Дух воїна, хто співає для подарунка до дня народження або іншої події юному вождю червоношкірих. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». ..
2 050.00 грн
Дизайнерський вігвам в подарунок Хмара дощу для привітання до дня народження або іншої події юної принцеси. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібрана вру..
2 050.00 грн
Шикарний вігвам дівчині в подарунок Метелик показує крила для подарунка до дня народження або іншої події юній принцесі. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам купити ді..
2 050.00 грн
Комфортний Вігвам дівчині в подарунок Ранковий світло небес для привітання до дня народження або іншої події юної індіанської принцеси. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Наме..
2 050.00 грн
Вишуканий вігвам дівчині в подарунок Східний вітер для подарунка до дня народження або іншої події юній принцесі. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам дівчині в подару..
2 050.00 грн
Романтичний вігвам дівчині в подарунок Трон для рожевих хмар для привітання до дня народження або іншої події дочки індіанського вождя. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Наме..
2 050.00 грн
Етнічний вігвам дітям handmade Блукаючий дух прерій для привітання до дня народження або іншої події юного друга червоношкірих. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет вигото..
2 050.00 грн
Дивовижний вігвам дизайнерський в подарунок Ковдру зірки для подарунка до дня народження або іншої події. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна».Вігвам дизайнерський в подаруно..
2 050.00 грн
Креативний вігвам дитині в подарунок Біла антилопа для привітання до дня народження або іншої події юним друзям червоношкірих. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготов..
2 050.00 грн
Зручний Вігвам дитині в подарунок Білий птах для привітання до дня народження або іншої події юній принцесі. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлена та зібрана вр..
2 050.00 грн
Ексклюзивний вігвам дитині в подарунок Залізне Перо для привітання до дня народження або іншої події юного друга червоношкірих. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет вигото..
2 050.00 грн
Індіанський вігвам дитині в подарунок Перо мовчазної орла для привітання до дня народження або іншої події юним слідопитам. Виконаний з 100% американського бавовни, рейки - натуральне дерево. Легко збирається і розбирається, стінки вігваму можна прати в режимі «бавовна». Намет виготовлен..
2 050.00 грн