Купити Вігвами з швидкою доставкою по всій Україні

Придбати дизайнерський вігвам ручної роботи з текстилю

 

Шукайте своїй дитині незвичайну іграшку? У такому разі ексклюзивні вігвами ручної роботи, представлені в каталозі інтернет - магазину GIFT2U, - це саме те, що вам потрібно! Такі вироби, безсумнівно, подарують радість і вам, і вашому малюкові, переносячи в світ казки і легенд. Серед переваг покупки handmade-виробів в онлайн-магазині GIFT2U варто виділити такі:

  • Натуральні гіпоалергенні матеріали і бездоганна якість виконання – американський бавовна, наповнювач, декор, авторські аплікації, натуральне дерево. Відмінна якість виконання – це головне умови гарного настрою малюка і довговічності конструкції. Всі елементи вігваму можна легко демонтувати, почистити, випрати і зібрати знову;
  • Виготовлення одного виробу у майстра займає певний час, так як всі деталі, креслення і елементи конструкції виконані автором вручну. Враховуйте це при замовленні і обумовлюйте терміни;
  • Неординарність і індивідуальність. Кожне авторське handmade-виріб унікальний, так як відтворити абсолютно точну копію неможливо, кожен примірник доповнюється особливою ідеєю майстра;
  • Енергетика авторської роботи буде супроводжувати ігри вашої дитини - вігвами виконані руками живу людину, вклав у нього частину своєї душі.
  • Всі дитячі вігвами виконані вручну талановитими вітчизняними майстрами, вироблений в Україні.

 

Вігвами дитячі handmade – замовити в інтернет-магазині GIFT2U

 

Текстильні вігвами ручної роботи мають різні забарвлення і форми і призначені як для дівчаток, так і хлопчиків. Такий подарунок малюк запам'ятає на все життя. Дизайнерський вігвам – це подарунок для особистого простору малюка, тут він буде грати, відпочивати і навіть може поспати. Це справді чудовий і неповторний подарунок до будь-якого святкового приводу, будь то день народження, різдво чи інша подія, адже основна цінність такого презенту полягає в його ексклюзивності. Ні в кого з друзів не буде такого унікального подарунка!

У наших віртуальних преріях ви можете вибрати найкращий подарунок для вашого малюка – авторський вігвам ручної роботи. Майстер врахує всі ваші побажання і може доповнити конструкцію монограмою власника або його ім'ям. Робіть замовлення в інтернет магазині подарунків GIFT2U, консультуйтеся у наших онлайн – менеджерів, обумовлюйте терміни, спосіб оплати і отримання замовлення. Ми доставимо вам подарунок до терміну швидкою доставкою в Київ або будь-який регіон.

Ви пам'ятаєте своє дитинство, як ви захоплено дивилися фільми про дикому заході і індійців, як будували курені й захоплено грали в вождів червоношкірих? Якщо ви хочете подарувати своїй дитині незабутній і чарівний світ, особистий куточок для ігор з друзями, повний краси, романтики та затишку, запрошуємо вас розглянути наші нові стенди з дизайнерськими вигвамами. Абсолютно унікальні, неповторні авторські роботи з натуральних безпечних для дітей матеріалів, барвисті, ідейні намети-вігвами для дівчаток і хлопчиків викличуть захоплення і бурю емоцій у дітей. Вігвам в дитячій – мрія кожного малюка.

Відображати:
Сортування
Індіанський вігвам Ведмідь Керук призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні..
2 500.00 грн
Індіанський вігвам крилата водна Змія призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Великий 6-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спі..
3 700.00 грн
Індіанський вігвам Ранкове Хмара призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні..
2 100.00 грн
Вігвам ігровий для дітей хоробрий мисливець призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Традиційний 5-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, розрахований..
3 600.00 грн
Вігвам Біла Антилопа призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Традиційний 5-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, розрахований на ігри великої дитячо..
3 700.00 грн
Вігвам Великий Дух Дракона призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Традиційний 5-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, розрахований на ігри великої ..
3 700.00 грн
Вігвам воїн Йоеме призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігри з друзями..
2 500.00 грн
Вігвам дитячий блискуча Веселка призначена для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким скво. Традиційний 5-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, розрахований на ігри великої дитячої комп..
3 600.00 грн
Вігвам дитячий Земля Араваки призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Великий 6-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігри..
4 200.00 грн
Вігвам дитячий Маленький хитрий заєць призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спіл..
2 100.00 грн
Вігвам дитячий падаючий дощ з пелюсток призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на с..
2 500.00 грн
Вігвам Дитячий тримає в руці Сніг призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільн..
2 500.00 грн
Вігвам для дівчинки Виноградна Лоза призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким принцесам. Традиційний 5-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, розрахований на ігри великої ди..
3 800.00 грн
Вігвам для дівчинки Червоне Хмара в заході призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким скво. Великий 6-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігри в..
3 500.00 грн
Вігвам для дітей велика Секвойя призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні іг..
2 100.00 грн
Вігвам для дітей досягає Небес призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні і..
2 500.00 грн
Вігвам для дітей орлиний мисливець призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Традиційний 5-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, розрахований на ігри ..
3 600.00 грн
Вігвам для дітей Таємний притулок призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Традиційний 5-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, розрахований на ігри в..
3 600.00 грн
Вігвам для дітей Чі-Ананг Велика зірка призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на с..
2 400.00 грн
Вігвам для хлопчика глибокі води призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким вождям червоношкірих. Великий 6-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ..
3 500.00 грн
Вігвам Лісова Горобина призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігри з др..
2 100.00 грн
Вігвам Ловець сновидінь призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігри з д..
2 600.00 грн
Вігвам намет босоніж по траві призначений для організації особистої ігрового майданчика малюків. Великий 6-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігри великої компанії дітей...
3 700.00 грн
Вігвам намет для дітей володіє чарівною владою призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким скво. Традиційний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини від..
2 500.00 грн
Вігвам намет для дітей сніг падаючий на дах призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям. Великий 6-ти вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігр..
3 700.00 грн
Вігвам намет любить солодощі призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих. Класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігр..
2 400.00 грн
Вігвам намет подібний Чайці призначений для подарунка до Дня народження або іншої події маленьким друзям червоношкірих класичний 4-х вугільний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем, і розрахований на спільні ігри з..
2 100.00 грн