Де придбати оригінальні чоловічі наручні годинники в Києві?

Вибираємо брендові чоловічі годинники на руку в подарунок онлайн

Інтернет - магазин подарунків GIFT2U знайомить своїх клієнтів з оригінальними моделями з серії Авіатор, кожен з яких є справжнім витвором мистецтва:

  • Розкішні вироби виконані в новомодному стилі стімпанк – ретро вікторіанської технократичної культури з панк-ноткою і елементами фентезі. Елітні чоловічі годинники з шкіряним ременем ручної вичинки і металевою фурнітурою хай-тек, а так само циферблатом, що імітує панельну дошку в кабіні літака - показники висоти, швидкості, тиску, компаси та інші прилади;
  • Ходовий механізм високоякісний японський кварцовий класу А, органічне скло на циферблаті, стійке до подряпин, нержавіючий металевий корпус;

Брендові дизайнерські наручні чоловічі годинники упаковані в вінтажну подарункову коробку ручної роботи виконані в єдиному екземплярі – робота майстра handmade унікальна і неповторна, Ваш подарунок буде ексклюзивним і незабутнім. Авторські моделі Авіатор вироблені в Україні.

Модні чоловічі годинники ручної роботи Авіатор в інтернет-магазині GIFT2U

Наші постійні клієнти у захваті від дивних наручних годинників Авіатор. Деякі екземпляри по достоїнству оцінені жінками – незважаючи на гадану масивність, вони не надто важкі і розкішно виглядають як жіночих наручних годин і в образі бізнес-леді, і в міському кежуал костюмі.

Подібний стімпанк чудово поєднується з іншими модними стилями. Механічні годинники на руку чоловічі ручної роботи призначені для впевнених у собі, яскравих і стильних людей, які люблять бути в центрі уваги.

Вас приємно здивує поєднання ціни та якості пропонованих годин в подарунок. Вибравши потрібний варіант, Ви можете зробити замовлення онлайн з швидкою доставкою по Україні в нашому онлайн магазині.

Ви шукайте прикольні модні чоловічі годинники handmade в подарунок? Ми пропонуємо самі модні тренди – вінтаж, хай-тек, класика. Авторські стильні чоловічі годинники дозволяють підкреслити свій імідж, виразити свою індивідуальність, створити власний стиль і бути в центрі уваги друзів і колег.

На наших віртуальних полицях Ви можете придбати оригінальні чоловічі наручні годинники в подарунок у відповідності з характером і стилем його майбутнього власника.

Відображати:
Сортування
Авторські чоловічі годинники Brown Leather Retro призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в розкішний шкіряний браслет ручної роботи з латунною фурнітурою. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Пода..
850.00 грн
Годинники з шкіряним браслетом Rose Skeleton виконані в стилі унісекс і підійдуть всім любителям панк-стилю. Годинники в корпусі з нержавіючої сталі мають аналоговий дисплей і верхню відкидну кришку з литтям, що зображує череп з затиснутою в зубах трояндою. Дизайнерський браслет виконаний з натураль..
750.00 грн
Годинники чоловічі Rock Eagle призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям панк-стилю. Годинник в корпусі з нержавіючої сталі має аналоговий дисплей і верхню відкидну кришку з литтям, що зображує розкинув крила орла. Дизайнерський браслет викон..
750.00 грн
Годинники чоловічі Swiss Army призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям армійського стилю. Унікальний японський годинник з кварцовим механізмом забезпечений широким ременем з контрастною червоною прошивкою. Модний дисплей з арабським цифербл..
650.00 грн
Годинники чоловічі U Boat - 10 призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям армійського стилю. Унікальний японський годинник з кварцовим механізмом створений в дизайні, що імітує приладову панель підводного човна. Два аналогових дисплеї будуть ..
1 370.00 грн
Дизайнерські годинники чоловічі в подарунок Classic Black Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в класичний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення.Подарунок ..
660.00 грн
Оригінальні годинники чоловічі для подарунка Aviator Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в коричневий шкіряний браслет ручної роботи. Циферблат забезпечений додатковими декоративними табло. Високоточний японський кварцовий механізм ..
1 350.00 грн
Годинники чоловічі з шкіряним ремінцем Antique призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і антикваріату, а також цінителям вінтажного стилю. Унікальний аксесуар має аналоговий циферблат, укладений в багатогранний корпус золотистого металу. Японський год..
750.00 грн
Годинники чоловічі з шкіряним ремінцем Retro призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям ретро-стилю. Унікальний аксесуар має аналоговий циферблат, укладений в круглий корпус бронзового металу. Японський годинник з кварцовим механізмом класу а..
750.00 грн
Годинники чоловічі з шкіряним ремінцем Steampunk призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям модного стилю стімпанк. Унікальний аксесуар має інтуїтивно зрозумілий циферблат, прикрашений двома символічними вставками з декоративними пружинами і ..
850.00 грн
Годинники чоловічі наручні Bike призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям байкерського стилю. Унікальний японський годинник з кварцовим механізмом має відкидну кришку з символічним зображенням мотоцикла. Модний дисплей з арабським циферблато..
750.00 грн
Годинники чоловічі наручні Super Gun призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям панк-стилю. Годинники в корпусі з нержавіючої сталі мають аналоговий дисплей і верхню відкидну кришку з литтям, що зображує пістолет. Дизайнерський браслет викона..
750.00 грн
Годинники чоловічі наручні U Boat - 13 призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям армійського стилю. Унікальний японський годинник з кварцовим механізмом створений в дизайні, що імітує приладову панель підводного човна. Два аналогових дисплеї..
1 370.00 грн
Годинники чоловічі шкіряні Swiss Style призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям армійського стилю. У дизайні використаний стиль швейцарської армії. Унікальний аксесуар має аналоговий циферблат, укладений в металевий круглий корпус з нержаві..
850.00 грн
Годинники чоловічі шкіряні Swiss Style Green призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям армійського стилю. У дизайні використаний стиль швейцарської армії. Унікальний аксесуар має аналоговий циферблат, укладений у великий металевий круглий ко..
750.00 грн
Годинники чоловічі шкіряні U Boat - 22 призначені в подарунок сильним і впевненим чоловікам, любителям дизайнерських аксесуарів і цінителям армійського стилю. Унікальний японський годинник з кварцовим механізмом створений в дизайні, що імітує приладову панель підводного човна. Аналоговий дисплей з і..
840.00 грн
Дизайнерські чоловічі годинники Vintage Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в вінтажний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Подарунок упакований ..
850.00 грн
Ексклюзивні чоловічі годинники для подарунка Britannia Black Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в класичний шкіряний браслет ручної роботи. Циферблат прикрашений принтом з зображенням прапору Великобританії. Високоточний японський кварцо..
660.00 грн
Креативні handmade чоловічі наручні годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали; широким..
1 155.00 грн
Елегантні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійними робочими «утопленими» хронометрами, розташованими в глибині корп..
1 155.00 грн
Оригінальні handmade чоловічі годинники купити в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали швидкос..
1 155.00 грн
Унікальні handmade наручні чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали в кабіні..
1 260.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Бездоганні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з квадратним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з двома робочими хронометрами, один з яких імітує высотометр і декоративними ком..
1 240.00 грн
Дизайнерські чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; широким чорним шкі..
1 155.00 грн
Вінтажні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з ромбовидним циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійними робочими хронометрами і декоративними компасом і термометром, роз..
1 155.00 грн
Оригінальні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з овальним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; широким ч..
1 155.00 грн
Авторські чоловічий годинник у подарунок Modern Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений у двоколірний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Подарунок у..
850.00 грн