Де придбати оригінальні чоловічі наручні годинники в Києві?

Вибираємо брендові чоловічі годинники на руку в подарунок онлайн

Інтернет - магазин подарунків GIFT2U знайомить своїх клієнтів з оригінальними моделями з серії Авіатор, кожен з яких є справжнім витвором мистецтва:

  • Розкішні вироби виконані в новомодному стилі стімпанк – ретро вікторіанської технократичної культури з панк-ноткою і елементами фентезі. Елітні чоловічі годинники з шкіряним ременем ручної вичинки і металевою фурнітурою хай-тек, а так само циферблатом, що імітує панельну дошку в кабіні літака - показники висоти, швидкості, тиску, компаси та інші прилади;
  • Ходовий механізм високоякісний японський кварцовий класу А, органічне скло на циферблаті, стійке до подряпин, нержавіючий металевий корпус;

Брендові дизайнерські наручні чоловічі годинники упаковані в вінтажну подарункову коробку ручної роботи виконані в єдиному екземплярі – робота майстра handmade унікальна і неповторна, Ваш подарунок буде ексклюзивним і незабутнім. Авторські моделі Авіатор вироблені в Україні.

Модні чоловічі годинники ручної роботи Авіатор в інтернет-магазині GIFT2U

Наші постійні клієнти у захваті від дивних наручних годинників Авіатор. Деякі екземпляри по достоїнству оцінені жінками – незважаючи на гадану масивність, вони не надто важкі і розкішно виглядають як жіночих наручних годин і в образі бізнес-леді, і в міському кежуал костюмі.

Подібний стімпанк чудово поєднується з іншими модними стилями. Механічні годинники на руку чоловічі ручної роботи призначені для впевнених у собі, яскравих і стильних людей, які люблять бути в центрі уваги.

Вас приємно здивує поєднання ціни та якості пропонованих годин в подарунок. Вибравши потрібний варіант, Ви можете зробити замовлення онлайн з швидкою доставкою по Україні в нашому онлайн магазині.

Ви шукайте прикольні модні чоловічі годинники handmade в подарунок? Ми пропонуємо самі модні тренди – вінтаж, хай-тек, класика. Авторські стильні чоловічі годинники дозволяють підкреслити свій імідж, виразити свою індивідуальність, створити власний стиль і бути в центрі уваги друзів і колег.

На наших віртуальних полицях Ви можете придбати оригінальні чоловічі наручні годинники в подарунок у відповідності з характером і стилем його майбутнього власника.

Відображати:
Сортування
Авторські чоловічі годинники Brown Leather Retro призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в розкішний шкіряний браслет ручної роботи з латунною фурнітурою. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Пода..
1 185.00 грн
Дизайнерські годинники чоловічі в подарунок Classic Black Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в класичний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення.Подарунок ..
1 240.00 грн
Ексклюзивні наручні чоловічі годинники ручної роботи в новомодному стилі стімпанк з круглим корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар із сенсорним екраном; широким коричневим шкіряним ременем з подвійною..
1 240.00 грн
Оригінальні годинники чоловічі для подарунка Aviator Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в коричневий шкіряний браслет ручної роботи. Циферблат забезпечений додатковими декоративними табло. Високоточний японський кварцовий механізм ..
1 185.00 грн
Дизайнерські чоловічі годинники Vintage Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в вінтажний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Подарунок упакований ..
1 185.00 грн
Ексклюзивні чоловічі годинники для подарунка Britannia Black Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в класичний шкіряний браслет ручної роботи. Циферблат прикрашений принтом з зображенням прапору Великобританії. Високоточний японський кварцо..
1 185.00 грн
Креативні handmade чоловічі наручні годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали; широким..
1 240.00 грн
Елегантні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійними робочими «утопленими» хронометрами, розташованими в глибині корп..
1 240.00 грн
Оригінальні handmade чоловічі годинники купити в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали швидкос..
1 240.00 грн
Унікальні handmade наручні чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали в кабіні..
1 240.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Бездоганні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з квадратним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з двома робочими хронометрами, один з яких імітує высотометр і декоративними ком..
1 240.00 грн
Дизайнерські чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; широким чорним шкі..
1 240.00 грн
Вінтажні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з ромбовидним циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійними робочими хронометрами і декоративними компасом і термометром, роз..
1 240.00 грн
Оригінальні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з овальним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; широким ч..
1 240.00 грн
Авторські чоловічий годинник у подарунок Modern Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений у двоколірний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Подарунок у..
1 240.00 грн
Оригінальні чоловічі годинники ручної роботи в новомодному стилі стімпанк з круглим корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з двома робочими хронометрами, один з яких складається з трьох окремих ходови..
1 240.00 грн
Елегантні авторські чоловічі годинники купити в новомодному стилі стімпанк з квадратним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з потрійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; ш..
1 240.00 грн