Де придбати оригінальні чоловічі наручні годинники в Києві?

Вибираємо брендові чоловічі годинники на руку в подарунок онлайн

Інтернет - магазин подарунків GIFT2U знайомить своїх клієнтів з оригінальними моделями з серії Авіатор, кожен з яких є справжнім витвором мистецтва:

  • Розкішні вироби виконані в новомодному стилі стімпанк – ретро вікторіанської технократичної культури з панк-ноткою і елементами фентезі. Елітні чоловічі годинники з шкіряним ременем ручної вичинки і металевою фурнітурою хай-тек, а так само циферблатом, що імітує панельну дошку в кабіні літака - показники висоти, швидкості, тиску, компаси та інші прилади;
  • Ходовий механізм високоякісний японський кварцовий класу А, органічне скло на циферблаті, стійке до подряпин, нержавіючий металевий корпус;

Брендові дизайнерські наручні чоловічі годинники упаковані в вінтажну подарункову коробку ручної роботи виконані в єдиному екземплярі – робота майстра handmade унікальна і неповторна, Ваш подарунок буде ексклюзивним і незабутнім. Авторські моделі Авіатор вироблені в Україні.

Модні чоловічі годинники ручної роботи Авіатор в інтернет-магазині GIFT2U

Наші постійні клієнти у захваті від дивних наручних годинників Авіатор. Деякі екземпляри по достоїнству оцінені жінками – незважаючи на гадану масивність, вони не надто важкі і розкішно виглядають як жіночих наручних годин і в образі бізнес-леді, і в міському кежуал костюмі.

Подібний стімпанк чудово поєднується з іншими модними стилями. Механічні годинники на руку чоловічі ручної роботи призначені для впевнених у собі, яскравих і стильних людей, які люблять бути в центрі уваги.

Вас приємно здивує поєднання ціни та якості пропонованих годин в подарунок. Вибравши потрібний варіант, Ви можете зробити замовлення онлайн з швидкою доставкою по Україні в нашому онлайн магазині.

Ви шукайте прикольні модні чоловічі годинники handmade в подарунок? Ми пропонуємо самі модні тренди – вінтаж, хай-тек, класика. Авторські стильні чоловічі годинники дозволяють підкреслити свій імідж, виразити свою індивідуальність, створити власний стиль і бути в центрі уваги друзів і колег.

На наших віртуальних полицях Ви можете придбати оригінальні чоловічі наручні годинники в подарунок у відповідності з характером і стилем його майбутнього власника.

Відображати:
Сортування
Авторські чоловічі годинники Brown Leather Retro призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в розкішний шкіряний браслет ручної роботи з латунною фурнітурою. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Пода..
660.00 грн
Дизайнерські годинники чоловічі в подарунок Classic Black Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в класичний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення.Подарунок ..
660.00 грн
Оригінальні годинники чоловічі для подарунка Aviator Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в коричневий шкіряний браслет ручної роботи. Циферблат забезпечений додатковими декоративними табло. Високоточний японський кварцовий механізм ..
1 350.00 грн
Дизайнерські чоловічі годинники Vintage Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в вінтажний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Подарунок упакований ..
660.00 грн
Ексклюзивні чоловічі годинники для подарунка Britannia Black Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений в класичний шкіряний браслет ручної роботи. Циферблат прикрашений принтом з зображенням прапору Великобританії. Високоточний японський кварцо..
660.00 грн
Креативні handmade чоловічі наручні годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали; широким..
1 155.00 грн
Елегантні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійними робочими «утопленими» хронометрами, розташованими в глибині корп..
1 155.00 грн
Оригінальні handmade чоловічі годинники купити в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали швидкос..
1 155.00 грн
Унікальні handmade наручні чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з корпусом і циферблатом, оформленими у вигляді приладової шкали в кабіні..
1 260.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Бездоганні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з квадратним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з двома робочими хронометрами, один з яких імітує высотометр і декоративними ком..
1 240.00 грн
Дизайнерські чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з круглим корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; широким чорним шкі..
1 155.00 грн
Вінтажні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з ромбовидним циферблатом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійними робочими хронометрами і декоративними компасом і термометром, роз..
1 155.00 грн
Оригінальні handmade чоловічі годинники в новомодному стилі стімпанк з овальним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з подвійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; широким ч..
1 155.00 грн
Авторські чоловічий годинник у подарунок Modern Brown Leather призначені для унікального привітання друзів, рідних і колег. Елегантний корпус укладений у двоколірний шкіряний браслет ручної роботи. Високоточний японський кварцовий механізм забезпечений довгостроковими елементом живлення. Подарунок у..
660.00 грн
Оригінальні чоловічі годинники ручної роботи в новомодному стилі стімпанк з круглим корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з двома робочими хронометрами, один з яких складається з трьох окремих ходови..
1 155.00 грн
Елегантні авторські чоловічі годинники купити в новомодному стилі стімпанк з квадратним корпусом, що нагадує пульт літака з приладами – на їх створення автора надихнули вінтажні годинник Авіатор. Сміливий модний аксесуар з потрійним робочим циферблатом і декоративними компасом і термометром; ш..
1 155.00 грн