Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Набір ялинкових іграшок Забуте Різдво

Набір ялинкових іграшок Забуте Різдво

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 3-5 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 024-014
Наявність: В наявності
2 300.00 грн
Кількість: Купити

Набір ялинкових іграшок Забуте Різдво призначений для ексклюзивного різдвяного та новорічного привітання рідних, колег і друзів. Дерев'яні кулі виконані в вінтажному стилі, в тематиці використані зображення з різдвяних листівок початку минулого століття. Дерев'яні кулі діаметром 6 см пустотілі, мають невелику вагу, тому без праці розміщуються на гілках новорічної ялинки. На задній стінці куль ліплення, вироби прикрашені підвісками з стрічками і полужемчугом. Для зберігання куль передбачена дизайнерська шкатулка прикрашена декором з різдвяною тематикою. Всі кулі створені за авторськими ескізами, є ексклюзивними і мають бездоганну якість виконання.

Набір ялинкових іграшок Забуте Різдво будуть дивним новорічним сюрпризом для рідних і близьких друзів. Такі ялинкові прикраси будуть служити багато років, нагадуючи про різдвяні чудеса і безтурботному дитинстві. Ялинкові іграшки – прекрасний спосіб поповнити сімейну колекцію унікальними колекційними предметами ручної роботи.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Набір ялинкових іграшок;
  • Кількість: 4 одиниці;
  • Розмір: діаметр 6 см;
  • Матеріал: натуральне дерево, акрилові фарби, лак, стрічка, напів-перли;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.