Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Авторська картина з бурштину Київ Осінній парк

Авторська картина з бурштину Київ Осінній парк

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-007
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Розкішна картина з бурштину купити в подарунок від колективу вітчизняних майстрів бурштинових справ і художників із зображенням осіннього парку з арочним мостом через струмок і береги з бурштинової розсипом на передньому плані. Від осіннього листя та пожовклої трави віє теплом і світлом, яке випромінює бурштиновий пісок. Такі фарби ніколи не згаснуть і не потьмяніють завдяки вічно прекрасного янтарю. Картина укладена в дерев'яний багет, її можна замовити в декількох варіантах розмірів для найкращого розміщення і використання можливостей простору приміщення.

Бездоганний подарунок до будь-якого торжества, приголомшливий сюрприз для цінителя художніх робіт та авторських ідей. Картина абсолютно унікальна і неповторна, як і шматочки бурштину на ній. Нехай вона приносить світло в будинок і дарує радість її мешканцям разом з побажаннями кращих українських майстрів!

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина авторська з бурштином Осінній Парк;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.