Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Авторська картина з бурштину Веселковий кіт

Авторська картина з бурштину Веселковий кіт

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-042
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Оригінальна картина в техніці бурштинової розпису для незабутнього подарунка друзям, родичам, дітям і дорослим. Веселий японський інтернет – мем, що підкорив YouTube, викликав художній сплеск, з'явилися зображення райдужного кота в абсолютно різних інтерпретаціях. Один з них представлений в нашому розділі – казковий муркіт, мандрівний по космосу і залишає після себе райдужний шлейф. Витончений кіт виконаний не тільки у райдужній колірній гамі, але і в теплих бурштинових тонах, а темний космічний фон підсвічений бурштиновими фрагментами. Справжня казка для справжніх мрійників!

Картина з бурштину - прекрасний подарунок для дитини, який буде гордістю в антуражі дитячої кімнати. Веселий сюрприз для любителів фантастичних подорожей, з душею відкритою для дива. Крім усього, Ваш Веселковий кіт буде єдиним і неповторним, таким же, як і фрагменти висвітлює цю казку бурштину.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Веселковий кіт;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.