Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з янтаря Божа Матір Пом'якшення злих сердець

Ікона з янтаря Божа Матір Пом'якшення злих сердець

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-008
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Оригінальна ікона з янтаря Божої Матері «Семистрельная» або «Пом'якшення злих сердець», написана маслом і бурштиновим піском. Богородиця з серцем, простромлених сімома мечами, символізує безмежне горе, випробуване в земному житті. Сім мечів символізують сім смертних гріхів, і про пом'якшення сердець, запеклих в них, і слід молитися перед Образом Богоматері. Молитва перед іконою «Пом'якшення злих сердець» допомагає поліпшити неблагополучні стосунки в сім'ї, між родичами, близькими, між подружжям, а також батьками і дітьми. Ікона захищає від нетерпимості, гніву і роздратування, перед цим чином можна просити захисту у випадку, якщо будь-яка спалахує ворожнеча — в сім'ї чи в суспільстві. До допомоги ікони вдаються під час війни з проханням про захист від нападу.

Ікони з бурштину - прекрасний високодуховна подарунок в будь-яку сім'ю до найважливішого свята – новосілля, весілля, ювілею. Фарби ікони ніколи не зблякнуть, як і бурштиновий пісок, вона буде служити багатьом поколінням і може стати справжньою сімейною реліквією.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона Божої Матері ' Пом'якшення злих сердець;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.