Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з янтаря Таємна Вечеря

Ікона з янтаря Таємна Вечеря

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-036
Наявність: В наявності
1 440 грн

Наявні опції


* Розмір картини:


Кількість: Купити

Багатозначна ікона з янтаря в подарунок справжньому віруючому християнину й філософу Таємна Вечеря. Ікона виконана у техніці бурштинової розпису і призначена швидше для храму, ніж для квартири. Якщо Ви вирішите придбати ікону для дому – її місце в іконостасі або домашній каплиці. Значення ікони « Тайна Вечера» важко переоцінити, так як вона оповідає і постійно нагадує про те, що послідувало після цієї події: страждання Христа, Смерть, Воскресіння.

Величний і високодуховна подарунок для справжніх християн, що замислюються про вічні цінності, про життя і смерть і великий подвиг Месії. Якщо Ви хочете вразити таку людину до глибини душі, подаруйте йому ікону Таємна Вечеря. Вона, завдяки бурштинової розпису, ніколи не померкне, її фарби н зблякнуть і історія про останню трапезу нашого Спасителя буде розповіддю для дітей і онуків.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Таємна вечеря, репродукція;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.