Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з янтаря в подарунок Богородиця Покрова

Ікона з янтаря в подарунок Богородиця Покрова

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-009
Наявність: В наявності
1 400.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:

Кількість: Купити

Прекрасна ікона з янтаря Богородиця Покрова для незабутнього подарунка в кожен будинок. Ексклюзивна ікона Божої Матері, що вкриває світ покривалом від бід і нещасть, написана олією з додаванням бурштинового піску. Божественне сяйво підкреслено теплим бурштиновим світлом, ноги Богоматері ступають на землю, вкриту шматочками бурштину. Також Богородиця Покрова є покровителькою українського козацького війська, століттями оберегавшего нашу землю від загарбників. Перед іконою Пресвятої Богородиці Покрови моляться про позбавлення від бід, і захист країни від ворогів.

Чудовий духовний подарунок молодятам на весілля або новосілля друзям, всім, у кого в будинку є воїни і захисники. Робота хенд мейд унікальна, як і шматочки бурштину, за яким ступає Божа Матір, тому Ваш дар буде неповторним. Хай матір божа Покрова захистить нас від бід і вкриє нашу землю від ворогів!

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона Богородиця Покрова;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.