Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з бурштином Остробрамська Богородиця

Ікона з бурштином Остробрамська Богородиця

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-021
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Авторська репродукція старовинної ікони Остробрамської Богородиця з бурштину для ексклюзивного сімейного подарунка, одне з найкрасивіших зображень Богоматері. Її просять про щастя подружньої пари та захисту від втручань в сім'ю злої сили. Незабутній сімейний подарунок для друзів і рідних з побажаннями любові, щастя і благополуччя в будинок разом з побажаннями щастя і добра від колективу вітчизняних майстрів.

Дивовижний і унікальний подарунок для привітання подружньої пари з ювілеєм, молодих одруження або вінчання, народженням дитини. Техніка розпису бурштином має особливість збереження кольору і відтінків дуже довгий час, вона буде служити стільки, скільки існує бурштин – практично вічно. Тому ікона може бути справжньою сімейною реліквією. Замовте ікону з бурштину онлайн і отримаєте подарунок швидкою доставкою в будь-яке місто України.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Остробрамська Ікона Богородиця;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.