Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з бурштином Спас Вседержитель

Ікона з бурштином Спас Вседержитель

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-022
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Унікальна ікона Спасителя з бурштину для незабутнього подарунка всім віруючим православним друзям і рідним. Ікона виконана у техніці бурштинової розпису, навколо постаті Спасителя викладені шматочки бурштину, випромінюють чарівне світло і тепло. Виріб укладено в розкішний дерев'яний багет і виконано в чотирьох варіантах розмірів. Будучи центральною іконою іконостасу, янтарна ікона буде гідною прикрасою домашнього іконостасу. «Аз єсмь Альфа і Омега, початок і кінець, Який є і був і гряде, Вседержитель».

Бездоганний подарунок по будь-якому приводу і без нього для всіх, кому потрібен Головний Лікар душ і тіл, який відає про все, і до кого в першу чергу повинно бути спрямоване молитовне звернення. Купити ікону з бурштину Врятував можна онлайн у нашому магазині подарунків і отримати з швидкою доставкою у всі міста України.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона Спаситель;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.