Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона в бурштині Пресвята Богородиця

Ікона в бурштині Пресвята Богородиця

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-110
Наявність: В наявності
1 185.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:

Кількість: Купити

Ікона в бурштині Пресвята Богородиця Озерянська – призначена для незвичайного і надзвичайного подарунка дорослим і дітям, до весілля, народження дитини, вінчання або сімейного ювілею. Є однією з найбільш шанованих ікон Слобожанщини. Озерянську Богоматір просять про порятунок від нещасть, одужанні, тілесному і духовному. Унікальне оформлення з масляних фарб і бурштинового піску, а також служать прикрасою більш великі фрагменти сонячного каменю створюють справжнє неземне сяйво навколо лику Богоматері. Бурштинові фарби ніколи не зблякнуть і будуть сяяти первозданним сонячним світлом.

Купити ікону з бурштину Пресвята Богородиця призначена для подарунка друзям і рідним, народженим або проживають у Слобожанщині. Оберіг для дому, Озерянська Богоматір буде не тільки цінним даром, але і експонатом у родовій музей – така ікона буде слугувати багатьом поколінням.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона з бурштину;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.