Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштину Соняшники

Картина з бурштину Соняшники

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-033
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Яскравий і барвистий натюрморт Соняшники, виконаний в техніці бурштинової розпису, з зображенням прекрасних соняшників у вазі на столі. Вишуканий подарунок для любителів естетики та роботи handmade. Веселі жовті соняшники повні сонячного і бурштинового світла і тепла, вони зігріють і освітять приміщення в негоду і зимову холоднечу. Тканина, ваза та головки квітів додатково прикрашені бурштиновими фрагментами і створюють феєрію бурштинової магії. Картина оформлена в дерев'яний багет і може бути замовлена у розмірі, вибраному з чотирьох запропонованих варіантів для оптимального використання наявного простору.

Картини з бурштину - унікальний подарунок друзям і знайомим, родичам і коханим, доречний до будь-якої події – дня народження, ювілею, весілля, корпоративного привітання колег і партнерів від талановитого колективу вітчизняних майстрів з найкращими побажаннями добра і удачі!

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина Соняшники;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.