Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштином Густав Клімт Поцілунок

Картина з бурштином Густав Клімт Поцілунок

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-025
Наявність: В наявності
1 400.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:

Кількість: Купити

Ексклюзивна репродукція фрагмента відомої картини Густава Клімта ' Поцілунок в техніці бурштинової розпису в подарунок дорогим і улюбленим людям. Прекрасна пара закоханих, що завмерли в передчутті поцілунку, виконана з масляних фарб, бурштинового піску і бурштину. Відмежовані від усього світу закохані, знаходяться за межею добра, зла та інших стереотипів, оточені бурштиновим сяйвом давньої язичницької магії кохання. Бурштин робить картину ще більш чарівною і прекрасною. Картини з бурштину обрамлені багетом з натурального дерева і може бути замовлена в чотирьох варіантах розмірів, зазначених у характеристиці, для максимальних можливостей використання простору приміщення.

Унікальний подарунок для романтичного пояснення в любові і дружбі. Наречена графа, для якого писав картину Густав Клімт, відразу дала згоду на шлюб. Ви теж можете спробувати освідчитися в коханні самим романтичним і вишуканим способом. Вам допоможуть кращі вітчизняні майстри з побажаннями любові, щастя і удачі.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Густав Клімт Поцілунок, фрагмент, репродукція;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.