Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина в бурштині в подарунок Діва Марія розв'язуюча вузли

Картина в бурштині в подарунок Діва Марія розв'язуюча вузли

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-098
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Дизайнерська картина в бурштині в подарунок Діва Марія, розв'язуюча вузли, копія знаменитого твору Шминдлера – оригінальний і незвичайний спосіб привітати подругу або кохану зі святом і побажати їй благополуччя. Образ Марії – разрешительницы життєвих проблем виконаний у техніці розпису бурштиновим піском і прикрашений великими фракціями сонячного каменю. Картина оформлена в багет натурального дерева.

Картина в бурштині в подарунок Діва Марія, розв'язуюча вузли – відмінна ідея привітати матір сімейства або бізнес-леді, побажати їй терпіння та вміння вирішувати складні завдання і приносити удачу. Вишукане і високодуховну інтер'єрна прикраса існує в єдиному екземплярі, як і будь-яка авторська робота, має бездоганну якість виконання і послужить своєму власникові багато років – бурштин буде огортати картину теплим сяйвом і не померкне ніколи.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина з бурштину;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.