Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Панно з бурштину ручної роботи Вольниця

Панно з бурштину ручної роботи Вольниця

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-078
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Панно з бурштину ручної роботи Вольниця саду в техніці бурштинової розпису для незабутнього подарунка друзям, коханим до ювілею, сімейного торжества, корпоративного свята. Виріб виконано бурштиновими фарбами з піску і масла, прикрашене і більш великими фрагментами бурштину. Картина із зображенням мчать назустріч глядачеві табуна вільних коней випромінює м'які і чарівні бурштинові фарби і буде світитися неземним світлом настільки ж довго, скільки існує сонячний камінь.

Панно з бурштину ручної роботи Вольниця прекрасний інтер'єрний подарунок, який стане прикрасою самої вишуканої вітальні або спальні. Картина з бурштину – це унікальний подарунок у самому трендовому стилі – неповторна авторська робота, вища якість виконання, незвичний стиль живопису і естетичну досконалість. Ваш подарунок буде таким же теплим і неперевершеним, як і ручна робота талановитих українських майстрів.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина з бурштину;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.