Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Унікальна ікона з янтаря Казанська Богородиця

Унікальна ікона з янтаря Казанська Богородиця

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-023
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Розкішна Казанська ікона Богородиця, виконана в техніці розпису бурштином, для ексклюзивного подарунка кожному віруючому християнину – другу, родичу, колезі. Прекрасна Богородиця з немовлям Ісусом оточена теплим бурштиновим сяйвом разом з фрагментами бурштину навколо їхніх фігур, бурштинові фарби створюють чарівну атмосферу тепла і світла. Картина укладена в розкішний дерев'яний багет. З цією іконою починається хрещення дитини, вона дає благословення на шлюб, в неї просять допомоги у смутні і важкі часи, про сімейне благополуччя і щастя, крім цього ікону вішають у дитячих ліжечок.

Ваш подарунок буде перебувати з усіма членами сім'ї у найвідповідальніші моменти життя, і служити багатьом поколінням – техніка розпису бурштином дозволяє фарбам сяяти практично вічно. Ікона з янтаря Україна. Крім усього іншого, виріб абсолютно унікальне, так само як і фрагменти бурштину, з яких воно складається.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Казанська Ікона Богоматір;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.