Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Унікальна картина з бурштину в подарунок Вовк і Вовчиця

Унікальна картина з бурштину в подарунок Вовк і Вовчиця

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-028
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Для незвичайного подарунка друзям і знайомим – авторська картина з бурштину Вовк і Вовчиця з зображенням прекрасної пари благородних і вірних тварин. Картина виконана в техніці розпису бурштиновими фарбами і наповнює зображення магічним теплом і світлом. Більш великі фрагменти бурштину прикрашають виріб у верхній частині, додаючи розкоші і підкреслюючи унікальність і красу гармонійних відносин. Вовк зі своєю подругою випромінюють любов, вірність і єдність, їх зелені очі спрямовані в Ваші очі і душі.

Незабутній подарунок для шефа, друзів або знайомих, для коханих і друзів. Робота хенд мейд сама по собі унікальна, але Ваш екземпляр буде так само неповторний, як і бурштинові фрагменти на її поверхні. Картина з бурштину існує в чотирьох варіантах розмірів для більш повного використання простору приміщення. Безкомпромісний спосіб привітати пару закоханих з найкращими побажаннями щастя і радості від колективу вітчизняних майстрів бурштинових справ.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина Вовк і Вовчиця;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.