Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ковдра-конверт для дівчинки в подарунок Розалінда

Ковдра-конверт для дівчинки в подарунок Розалінда

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 4-7 робочих днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 006-120
Наявність: В наявності
1 100.00 грн
Кількість: Купити

Авторське ковдра-конверт для дівчинки в подарунок Розалінда на виписку з пологового будинку, хрестини для маленької принцеси. Виріб виготовлено вручну з авторських ідей з натуральних гіпоалергенних матеріалів – американського бавовни і наповнювач – холлофайбер. Вишуканий і барвистий декор з м'яких помпонів і яскравий рожевий бант доповнюють розкішне дитяче ковдру. Виріб виконано в єдиному екземплярі, має бездоганну якість виконання.

Ковдра-конверт для дівчинки в подарунок Розалінда унікальний і практичний подарунок новонародженій дитині, що створює затишок, безпеку і естетичну красу. Ваш подарунок буде єдиним і неповторним, дизайнер може врахувати при виконанні роботи ваші ідеї і побажання.

 


 

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 7-14 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ковдра-конверт;
  • Стиль: для дівчинки;
  • Матеріал: американський бавовна 100%, холлофайбер, декор;
  • Handmade – унікальність роботи;
  • Термін виготовлення – 7-12 днів;
  • Вироблено в Україні.