Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Шкіряний блокнот чоловічий Невгамовний лев brown leather

Шкіряний блокнот чоловічий Невгамовний лев brown leather

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 4-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 014-091
Наявність: В наявності
3 000.00 грн
Кількість: Купити

Шкіряний блокнот чоловічий Невгамовний лев brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Виріб створено за авторськими ескізами, прикрашене ексклюзивним 3D тисненням ручної роботи в техніці пирографии (запис шкіри з подальшою промальовуванням і введенням кольору), зробленим вручну. Щоденник декорований зображенням геральдичного лева, має знімну обкладинку, включає 352 сторінки (176 аркушів) з білої якісного паперу і може бути замінений блокнотом розміру А5. Невелика потертість в вінтажному стилі підкреслить бездоганний благородний вигляд аксесуара.

Шкіряний блокнот чоловічий Невгамовний лев brown leather буде вишуканим і трендовим пам'ятним даром дорогим і улюбленим людям. Блокнот - стильний подарунок для колег або друзів-бізнесменів, незамінний помічник при переговорах з партнерами, планування ділового розпорядку і етапів у досягненні успіху. Ваш подарунок буде унікальний – ручна робота майстра, авторська ідея, унікальна техніка роботи з шкірою і бездоганна якість.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Шкіряний блокнот;
  • Обкладинка – натуральна шкіра;
  • Техніка - 3D тиснення по шкірі, пропалення, гравірування;
  • Колір – коричневий;
  • Розмір паперового блоку – А5,
  • Handmade – унікальна ручна робота;
  • Вироблено в Україні.