Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Шкіряний блокнот TO LIVE IS TO STRUGGLE brown leather

Шкіряний блокнот TO LIVE IS TO STRUGGLE brown leather

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 4-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 014-067
Наявність: В наявності
2 930.00 грн
Кількість: Купити

Шкіряний блокнот TO LIVE IS TO STRUGGLE brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Щоденник 'ЖИТИ - ЗНАЧИТЬ БОРОТИСЯ' виготовлений з високоякісної натуральної шкіри. Складне багаторівневе тиснення ручної роботи. Ексклюзивна авторська робота. Виріб виконано по дизайнерських ескізах, існує в єдиному екземплярі. Обкладинка замінна, розмір А5.

Шкіряний блокнот TO LIVE IS TO STRUGGLE brown leather буде оригінальним і модним пам'ятним даром дорогим і улюбленим людям. Щоденник - стильний подарунок для цілеспрямованих колег або друзів, незамінний помічник при переговорах з партнерами, планування ділового розпорядку і етапів у досягненні успіху. Авторський проект і професійна ручна збірка забезпечує аксесуару унікальність, надійність і довговічність.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Шкіряний блокнот;
  • Обкладинка – натуральна шкіра
  • Колір – коричневий;
  • Розмір – А5,
  • Handmade – унікальна ручна робота;
  • Вироблено в Україні.