Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Шкіряний блокнот EX UNGUE LEONEM brown leather

Шкіряний блокнот EX UNGUE LEONEM brown leather

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 4-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 014-071
Наявність: В наявності
2 810.00 грн
Кількість: Купити

Шкіряний блокнот EX UNGUE LEONEM brown leather призначений для ексклюзивного пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена зображенням грифона і символічним написом. 'ЛЬВА ДІЗНАЮТЬСЯ ПО ПАЗУРАХ' - відома приказка, яка говорить про те, що людину легко дізнатися по самому характеру його слів і вчинків, як би він не таївся. Аксесуар доповнено знімним блоком формату А5

Шкіряний блокнот EX UNGUE LEONEM brown leather буде оригінальним і модним пам'ятним даром дорогим і улюбленим людям. Щоденник - стильний подарунок для цілеспрямованих колег або друзів, незамінний помічник при переговорах з партнерами, планування ділового розпорядку і етапів у досягненні успіху. Авторський проект і професійна ручна збірка забезпечує аксесуару унікальність, надійність і довговічність.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Шкіряний блокнот;
  • Обкладинка – натуральна шкіра
  • Колір – коричневий;
  • Розмір – А5,
  • Handmade – унікальна ручна робота;
  • Вироблено в Україні.